Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 78
 1. #21
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Perse njerzit kan frike nga vdekja dhe si mund ta evitojne kete frike ?

  Pasi eshte nje rruge pa kthim , askush nuk eshte ktyer mbrapsht.

  Si ta evitojme : Thjesht te shpresojme nje vdekje sa me te lehet dhe mundesisht te jeshe ne gjume , vdekje ideale .
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 2. #22
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Po mos vdisni atehere !
  Po te mos vdisnim do ishte bere kasphan ,do kishim super mbi popullim , do hante njeriu njeriun lol
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 3. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-08-2012
  Postime
  2,201
  Faleminderit
  69
  89 falenderime nė 82 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Sepse njerzit kan frik tė ecin te para, e kur te ecesh te para,.. nuk e din as se ēfar tė pret.

 4. #24
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Po te mos vdisnim do ishte bere kasphan ,do kishim super mbi popullim , do hante njeriu njeriun lol
  Se mos po vdesim me deshiren tone ! :P
  Pse duhet t'kemi frike atehere kur nuk varet nga ne :-)

 5. #25
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  vdekjen e kujt?

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2009
  Postime
  367
  Faleminderit
  8
  12 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Ca po di un pse kam frige , por nje gje e di qe nuk esht leht me vdeke , un jo qe kam vdek epo ju tregoj por Agonia e vdekjes esht e Rend Perjetim shum afer lekures time.....
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  nuk e shmangim dot dhe nuk ka kthim mbrapa.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Prudence : 10-10-2013 mė 08:21
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  sepse nuk e njohin
  por mendoj se natyra ben te veten,
  mos u beni merak ne te shumten e rasteve njerezit humbin ndjenjat dhe vdekja ne pergjithesi vjen pa dhimbje kur vjen ne menyre natyrale
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 9. #29
  -
  Anėtarėsuar
  19-11-2012
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Ky eshte besimi i muslimaneve, pse frigohemi dhe shpresojm 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  ...more po atje ne "xhenet"pasi qe do na presin shume gra te virgjera,e kam hallin se si do ja bejne ata njerez(burra)qe i kalojne vjetet e rinise,si do ja bejne me grate,apo do ua marrin edhe atje te rinjt ???!!!...heheheh....

 11. #31
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Se se njohin veten mire...)))

 12. #32
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  .....sepse duan qe enderra te vazhdoi,

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Nuk jemi te gatshem te perballemi me realitetin.

 14. #34
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  thjesht eshte dicka instinktive...instinkti per mbijetesen dominon te njeriu. por meqe vdekja nuk kontrollohet dot (eshte e sigurte per te gjithe nje dite) atehere shkakton frike... por njeriu eshte nje qenie e mrekullueshme, dhe nese do, eshte i afte te veproje dhe te ndjeje pertej instinkteve...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga broken_smile : 10-10-2013 mė 12:07

 15. #35
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Citim Postuar mė parė nga [Elita] Lexo Postimin
  Nuk jemi te gatshem te perballemi me realitetin.
  C'realitet?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Me jeten qe vjen pas asaj qe e quajme vdekje Pink .

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar [Elita] pėr postimin:

  prishtina75 (10-10-2013)

 18. #37
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  .....sepse njerezit jane te pa ngopur,

 19. #38
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Citim Postuar mė parė nga [Elita] Lexo Postimin
  Me jeten qe vjen pas asaj qe e quajme vdekje Pink .
  Realitet eshte kjo c'ka po jetojme tani. Koherente. Momenti. 'Jeta ' pas vdekjes eshte enigme, mister. Mua me duket qe me shume I frikesohemi jetes qe jetojme ( sfidat e saj, cfare do sjelli ne cdo moment, te papriturat ) realitetit sesa jetes pas vdekjes.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 20. #39
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Realitet eshte kjo c'ka po jetojme tani. Koherente. Momenti. 'Jeta ' pas vdekjes eshte enigme, mister. Mua me duket qe me shume I frikesohemi jetes qe jetojme ( sfidat e saj, cfare do sjelli ne cdo moment, te papriturat ) realitetit sesa jetes pas vdekjes.

  Themi mister por kete mister po e shikojme perdit. Varre gjithandej. Por nga frika qe na kaplon kur mendojme se edhe ne vete do gjendemi nje dite mbrenda asaj humnere te mbushur me dhe ,nuk e mendojme kete. Imagjino kemi frike dhe ta mendojme e mos flasim per perjetim.
  Mua per vete me tmerron jeta ne varr! Sbesoj qe nje dite do jem e gatshme te mos kem frike nga vdekja . Ta kam zili ty

 21. #40
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  ......vdekja nuk duhet pare si fundi, por si fillimi i nje jete tjeter!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga prishtina75 : 10-10-2013 mė 12:36

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar prishtina75 pėr postimin:

  [Elita] (10-10-2013)

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •