Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Shifni mir ato spamfilter qe keni vendos :@

  ERROR: Closing link: (Albasoul@79.106.109.209) [G-Lined: Jo ofendime ketu]
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 2. #2
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Shifni mir ato spamfilter qe keni vendos :@

  A je budall a bo vet? :P Kush e vret me mendjen per spamfilter, ban, kick, akick, aop, sop, plus, minus etj :P Po t'lan me hy mir, po s'te lan, vl. Apo s'e ke pa qe o mush me rrobota, me ra m'sy qe ka njerz Mire t'pakten qe jan botet me vu e me heq noj ban kshu kot sa me thon.

  Tungi, shpresoj te maresh pergjigje sa me pare loqk
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 3. #3
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Shifni mir ato spamfilter qe keni vendos :@

  KA nje @ per xhajen mo? :P

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •