Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akili-A
  Antarsuar
  06-11-2006
  Postime
  2,962

  Ministria e Mbrojtjes censuron tekstin e kngs Xhamadani vija- vija

  Ansambli i Ushtris Shqiptare censuron kngn mjaft popullore patriotike Xhamadani vija vija duke i hequr nj prej pjesve m emblematike t saj, pikrisht: Sa e madhe sht Shqipria.
  Ky fakt ka ndodhur n fund t dhjetorit t vitit t kaluar n nj koncert zyrtar pr nder t themelimit t 100- vjetorit t ushtris n sall e Pallatit t Kongreseve.
  Kjo gj sht anashkaluar pa u vn re, por me shprndarjen e videos n YouTube m 28 dhjetor 2012 vihet re se refreni Xhamadani vija- vija, sa e madhe sht Shqipria nuk kndohet, por prsritet n t gjith refrenin sht Kosova, sht Shqipria citohet n gazetn Shqip.
  Koncerti me titull Nj shekull kng dhe marshe patriotike sht organizuar nn kujdesin e ministrit t Mbrojtjes, Arben Imami/tema
  Te gjithe ankohen se s`kane para....por asnje nuk ankohet se nuk ka tru

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691

  Pr: Ministria e Mbrojtjes censuron tekstin e kngs Xhamadani vija- vija

  Censure pa censure eshte shume kenge vari lesht,
  dmth patriotike, por pa vlera artistike.

 3. #3
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,762

  Pr: Ministria e Mbrojtjes censuron tekstin e kngs Xhamadani vija- vija

  Pse i japin keto kenge.Kush idegjon keto?
  ndonje gjysh lol.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Antarsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,006

  Pr: Ministria e Mbrojtjes censuron tekstin e kngs Xhamadani vija- vija

  Sa e quditshme,sa shum frigohen,nga emri SHQIPERIA E MADHE.....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •