Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 34
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  456

  Cfar kerkoni nga jeta ?

  Cfar kerkoni nga jeta ? Cili eshte synimi juaj per tu ndjer te kompletuar ?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,624

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  tani i kam te gjitha cfare me duhen ne te ardhmen kerkoj vetem shendet ne rradhe te pare,harmoni familijare
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 3. #3
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Cfare kerkoj ?Te kem shendet une dhe njerzit e mi me te afert .Te ndaloje jeta te me sjelli vec veshtiresi .Nuk u lodh duke luajtur me durimin tim?

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,666

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  pune, shendet , nder dhe respekt
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 5. #5
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Un du vetem ashtu...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. #6
  studente Maska e miska
  Anėtarėsuar
  26-12-2006
  Vendndodhja
  Mos me kerko larg, kur me ke shum afer..
  Postime
  118

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Nga jeta nuk kerkoj asgje..gjhthcka vjen pa pritur, mjafton ta perballojme.
  Where there is love..there is life.!!

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-08-2010
  Postime
  94

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Nuk e di se cka ti kėrkojė jetes, kur cdo jetė ėshtė njė robėri,dikush ėshtė i shtypur nga fuqija e dikujt,disa nga e vetja,ėshtė e vogėl ajo pjesė e jetės tė cilėn e jetojmė nė tė vėrtetė- tretemi....... pa marė parasyshė se nė cfarė gjendje shpirtėrore ndodhem,jam mirėnjohėse atyre qė mė mėsuan nė jetė!

 8. #8
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Kerkoj shendet ne pik te pare ,durim te perballoj te keqen,dhe tjerat i ja lej kohes...
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,776

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  shendet te mire....lumturi ....

 10. #10
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Keine Steine in den Weg legen
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,830

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Durim...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,676

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Te me qendroje gjithmone prane..
  Feelings change - memories don't.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  360

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Nga jeta ?
  Sa me pak probleme dhe sa me pak dhimbje!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  360

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Citim Postuar mė parė nga Ksanthi Lexo Postimin
  Cfare kerkoj ?Te kem shendet une dhe njerzit e mi me te afert .Te ndaloje jeta te me sjelli vec veshtiresi .Nuk u lodh duke luajtur me durimin tim?
  Ja dhe arsyeja perse qajne femijet kur lindin sepse sikur ta dine se cfare i pret.

 15. #15
  Gentle Creature Maska e starbright
  Anėtarėsuar
  17-07-2007
  Postime
  884

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Mos kem deshtime ne jete.Ne familje e shoqeri.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e stel.a
  Anėtarėsuar
  21-02-2013
  Vendndodhja
  far away
  Postime
  77

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  nje shans ne projektin qe do ndermarr

 17. #17
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,014

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Pune qe s'behet ajo se cfar kerkoj une !

 18. #18
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Me kete kohe qe ka ardhur,shendeti eshte paresorja,te tjerat kismet

 19. #19
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  .....momente te bukura, te cilat te ngelen ne kujtese per nje kohe te gjate,

 20. #20

  Pėr: Cfar kerkoni nga jeta ?

  Nga jeta do kėrkoja tė mė bėj ta pėrjetoj kuptimin e saj!
  "Koka duhet pėrkulur zemrės"

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •