Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,046

  Lance Armstrong - Mashtruesi i madh i sportit !!!

  Mashtruesi i madh i sportit, Lance Armstrong, pranon fajin tek Oprah. Ju amerikonet shifeni sonte dhe komentoni ketu.

  Kur fitoi Tour-in e pare beja tifozllik per te. Me ngjasonte shume me Miguel Indurain, kampionin tim te pare te ēiklizmit. Kur e akuzonin per doping beja akoma me shume tifozllik per te. Mbeshtetja per te me dukej si nje hakmarrje per asgjesimin e Piratit. Vazhdoja te besoja ne pafajesine e tij edhe kur e denuan dhe i hoqen titujt. E kane inate, se eshte me i miri. Ai paska qene me bhythqiri !!!

  E masakruan ēiklizmin qelbaniket, ishte sporti me i bukur !!!
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 2. #2
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pėr: Lance Armstrong - Mashtruesi i madh i sportit !!!

  Nuk do ishte suprize qe edhe mund t'ia kene bere kot. Nejse si sportist ky eshte i djegur por i pasur eshte plus qe Nike tha qe ka mundesi ta perdorin perseri per endorsement. Do dalin Lance te tjere lol pra mos e merr inat si sport.
  I LOVE GOD

  j&g

 3. #3
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882

  Pėr: Lance Armstrong - Mashtruesi i madh i sportit !!!

  vertete e kane masakruar ciklizmin... nuk ia vlene me te ndqet.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 4. #4
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,046

  Pėr: Lance Armstrong - Mashtruesi i madh i sportit !!!

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Nuk do ishte suprize qe edhe mund t'ia kene bere kot. Nejse si sportist ky eshte i djegur por i pasur eshte plus qe Nike tha qe ka mundesi ta perdorin perseri per endorsement. Do dalin Lance te tjere lol pra mos e merr inat si sport.  Lance eshte kokrra legenit !!! Legena si ai e prishen ēiklizmin ...
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668

  Pėr: Lance Armstrong - Mashtruesi i madh i sportit !!!

  Lance, e pranoi publikisht se ca lloj 'qafpalari' paskerka qene, por te pakten hodhi drite edhe mbi perdorimin ne mase te substancave te ndaluara ne "Tour du Shame" edhe prej ciklisteve te tjere, kur metodat e testimit kunder PED i perkisnin periudhes se "mesjetes"(figurative kjo)!! Ai, ne nje fare menyre, eshte ne "paqe" me vetveten dhe publikun e gjere, por ai demaskoi edhe 'nivelin prestigjioz' te ketij evenimenti sportiv me fame boterore...

 6. #6
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,015

  Pėr: Lance Armstrong - Mashtruesi i madh i sportit !!!

  Po lufta me kancerin qe beri ishte e vertet apo mashtrim qe te afirmohej edhe me shume ?

 7. #7
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  637

  Pėr: Lance Armstrong - Mashtruesi i madh i sportit !!!

  Merr steroide edhe Ben Askushi per palester e spo merr Lance Armstrong tek performanca e te cilit varen $miliarda.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  682

  Pėr: Lance Armstrong - Mashtruesi i madh i sportit !!!

  Citim Postuar mė parė nga BlueBaron Lexo Postimin
  Mashtruesi i madh i sportit, Lance Armstrong, pranon fajin tek Oprah. Ju amerikonet shifeni sonte dhe komentoni ketu.

  Kur fitoi Tour-in e pare beja tifozllik per te. Me ngjasonte shume me Miguel Indurain, kampionin tim te pare te ēiklizmit. Kur e akuzonin per doping beja akoma me shume tifozllik per te. Mbeshtetja per te me dukej si nje hakmarrje per asgjesimin e Piratit. Vazhdoja te besoja ne pafajesine e tij edhe kur e denuan dhe i hoqen titujt. E kane inate, se eshte me i miri. Ai paska qene me bhythqiri !!!

  E masakruan ēiklizmin qelbaniket, ishte sporti me i bukur !!!
  Pse mos Indurain ishte me i paket se Lenci???
  Te gjithe pine doping,asnje pa perjashtim....Biles edhe kampionet tane ne shqiperi te cdo lloj sporti.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •