Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #1
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919

  Shqiperia e Sali Berishes - video

  Ja se sa interesohet shteti per keta njerez! Tragjedi!
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 2. #2
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  A nuk eshte kjo e tmerrshme?
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  41
  Postime
  1,219

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  I hape telashe vetes.. hajde mbaji tani tifozėt e salės.. e tmerrshme ėshtė qė pushtetin e ka njė parti tė cilėn e mbron pakica! pra mjaft mė poshtė se 50%!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  berisha duhet me ndertu shkolla per cdo 5 familje.
  edhe shtepite duhet me ia ndertu berisha atyre.
  po erdhi edi rama edhe pulat do ua mar ketyre fshatareve si ua mori kumunizmi

 5. #5

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  hapsi i temes e dine mire se e kujte dhe kush e trashigoje ate shqiperi te atille,por nga urretja qe ka per berishen,done me i ngarku te gjitha fajet e prapambetunin 100 vjecare.

  ne ate pezen e varfer na shkonin vit per vit edver rucat te festonin naten e kuqe,ishte dhe 11 vjet kryetar e pergjegjes kryesore i gjithe asaje zone,por perpos oborrit te tije e klienteve te tije te pallateve e te droges,nuk i ka hanger leshi per asigje tjeter

  shikoni pak se sa bukur e zhvilloje tiranen plera qe ju plerat aq shume e doni

  https://www.facebook.com/Tirana2011?fref=ts
  Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen,zakonisht lepijne kepucet e atyre qe i godasin.

 6. #6
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  cfare turpi...
  pastaj na hapen by**esh per "arritjet" ne cdo fushe e per ""zhvillimin ekonomik""...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,518

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  berisha duhet me ndertu shkolla per cdo 5 familje.
  edhe shtepite duhet me ia ndertu berisha atyre.
  po erdhi edi rama edhe pulat do ua mar ketyre fshatareve si ua mori kumunizmi
  harrove dritat, edhe ato duhet ti pagoj sala
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 8. #8
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  berisha duhet me ndertu shkolla per cdo 5 familje.
  edhe shtepite duhet me ia ndertu berisha atyre.
  Citim Postuar mė parė nga xhori Lexo Postimin
  harrove dritat, edhe ato duhet ti pagoj sala
  jo jo. berisha nuk duhet te beje gje fare.
  edhe rruget ata vete duhet t'i bejne...

  jeni bere me keq se tifozet te cilet bejne tifo per ekipin e zemres ne te mire e ne te keqe.
  kaq e veshtire qenka te lavderohet berisha kur e meriton e te shahet po kur e meriton?!
  Vasudhaiva Kutumbakam

 9. #9
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Skandal, tmerr s'ke cfare thua. Kur do dali njeher shumica e shqiptarve edhe te denoje padrejtesite qe i behen atij populli. Jemi teper te lodhur duke mbrojtur Saliun & Ramen. Sepse te gjithe qe kane qene edhe jane ne pushtet njelloj jane. Asnjeher s'kane menduar per popullin.
  I LOVE GOD

  j&g

 10. #10
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Skandal, tmerr s'ke cfare thua. Kur do dali njeher shumica e shqiptarve edhe te denoje padrejtesite qe i behen atij populli. Jemi teper te lodhur duke mbrojtur Saliun & Ramen. Sepse te gjithe qe kane qene edhe jane ne pushtet njelloj jane. Asnjeher s'kane menduar per popullin.
  shqiptaret jane te kenaqur me ata te dy duket... nuk ka kuptim tijeter.
  kush mban anen e njerit e kush te tjetrit. bejne mitingje dhe mbushin sheshet plot e perplot.
  t'i shash salen ose edin eshte njelloj si t'i shash babane.
  ne fund te fundit edhe kubanet jetojne ne varferi dhe as behet fjale te flasin keq per fidelin (ata qe jetojne ne kuba). njelloj edhe me shqiptaret.
  ata po tallin by**en dhe shqiptaret kush pas njerit e kush pas tjetrit.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
  jo jo. berisha nuk duhet te beje gje fare.
  edhe rruget ata vete duhet t'i bejne...

  !
  a e di ti qe ne france ka shtepi qe edhe sot nuk ka drita elektrike? per faktin se ata nuk duan te levizin atje ku jeton e gjithe bashkesia.
  ata 20 veta aty ne peze duhet te ulen poshte jo te rrine ne maje te kodres si ne kohen e skenderbeut, sepse askujt nuk i intereson te investoje me shkolla dhe rruge pa pike interesi.

 12. #12
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  a e di ti qe ne france ka shtepi qe edhe sot nuk ka drita elektrike? per faktin se ata nuk duan te levizin atje ku jeton e gjithe bashkesia.
  ata 20 veta aty ne peze duhet te ulen poshte jo te rrine ne maje te kodres si ne kohen e skenderbeut, sepse askujt nuk i intereson te investoje me shkolla dhe rruge pa pike interesi.
  hall te ulen e hall mos te ulen.
  si cilesohen ata qe zbriten nga mali e u transferuan ne ""metropolin shqiptar""? thirren me percmim "maloke". apo jo?
  28.000 km2 vend jemi.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 13. #13
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,030

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Oooouuuu, nuk e ka pare Saloja kete pamje akoma, sepse Ipadi i tij ka ēasje te kufizuar interneti ketyre diteve nga te ftohtit qe ka perfshire vendin kuq me zi
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-08-2012
  Postime
  2,186

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Shqiperia nuk eshte e Sali Berishes, por e gjithe Shqiptareve, dhe nisur nga ky rezonim, i bie qe gjithesecili i thot vetes shqiptar te mbart nje pjes te fajit per kete familje te varfer e te shkret !

  3.5 milion banor, nuk jeni te aft nje shtepi t'ia rregulloni ndokujt !

 15. #15
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,030

  Talking Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Ehe e gjithe Shqiptareve, kur po i zhvat leket e buxhetit, po i zhvate me te bijen Argeten edhe Shkluzenin edhe ne fund po thote Jamarber vete edhe parate i ndaj per vete, kush u ka faj shqiptareve qe jane ngjitur ne koder e vargmaleve, te kishin zbritur te gjithe ne Metropole ne Tirone
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 16. #16
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  me vjen cudi kur njerezit suprizohen nga cka shohin ne videot e topit te tanit..nuk arrij ta kuptoj si ka mundesi qe nuk e keni kuptuar misionin e ketij kanali televiziv..ne qindra raste apo mijera raste ky televizion ka pase si mision nxirjen e realitetit shqiptar apo paraqitjen e shqiptareve si shpellare..kulmin e arriten me oren e bushit duke ju vene nje damke te zeze shqiptareve..nuk e di si vazhdon ky televizion te vjelle vrere per shqiptaret ne menyre te tille..mire qe e ka hale ne sy berishen e qeverine e tij por cfare faji kan shqiptaret ti shash kolektivisht..sinqerisht me duket nje patologji prej psikopati..duket se i drejton psikopati qe ka uzurpuar partine socialiste..ndryshe nuk ka se si te kete kaq mllefosje sa qe shpreh ky kanal televiziv..

  marini si marini ma na kishte pregaditut nje video neper fshatrat e tiranes..mirepo marini kishte harruar te na thoshte a u be dje nen qeverisjen e sali berishe s ajo zone ne ate menyre..ne fakt nuk ka harruar por nuk ja mban by.tha ta thote..po ja them une malsori qe kur u zhvendosem nga malsia drejt tiranes edhe ne periferine me te afert te qytetit te tiranes gjetem mijera familje qe e ndiznin zjarrin ne mes te votres..nese ka njerez me pak punetore ne trojet shqiptare ata jane tiranesit autoktone..te ardhurit nga rrethet e tjera jua hapen syte dhe moren pak zhvillim..nese nuk besoni atehere mos rrini ne bllok por dilni rreth e rreth tiranes dhe shihni si jetojne '' maloket dhe te ardhurit e tjere '' dhe si jetojne vendalinjte..do habiteni me shtepite e tyre akoma prej qerpiqi..zaten nuk ka nevoje te dalesh prej qytetit te tiranes por thjeshte te vizitoni zonen pas hotel tiranes dhe do tmerroheni me shtepite 1 kateshe te mbuluara ne llom e pisllik te vendalinjeve te tiranes..keshtu pra nuk eshte aspak cudi gjendja e atyre fshatrave qe na kishte filmuar marini..dhe fajin nuk jua ka as qeveria e sales e as qeveria e paraardhesve te rames..po te jesh dembel syte vetem nga qielli do i mbash e po te jesh punetore nuk te ze sabahu asnjehere ne shtratr..tek vendalinjte e tiranes rrofshin grate qe mundohen disi te gjallerojne..

  sa per ilustrim po ju tregoj nje histori e ndoshur ne kohen e dulles..fshataret e nje krahine ne veri te shqiperise ju drejtuan qeverise qe te bente nje investim ne fshatin e tyre..dhe investimi ishte te ndrinin nje fabrike qimentoje..kishin degjuar se qimentoja behej prej gureve dhe o burra ne kemi gure dhe te ndertojme nje fabrike..shkon nje i qeverise per ti sqaruar se investimet nuk behen kuturu pasi do shihen keto e ato parametra por fshataret meazallah se kuptonin..po mire more shoke ju thote i deleguari po e ndertojme fabriken po ku ta cojme qimenton e prodhuar..ne kemi aq shume prodhim qimentoje sa nuk po e shfrytezojme dot dhe eshte bere me keq se patatja juaj qe po kalbet cdo vit ngaqe ka mbiprodhim..me ne fund banoret e kuptuan se nje investim i tille eshte i kote..

  e solla kete histori per te thene nje gje ..kushdo qe te vije ne pushtet nuk ka cka u ben fshatrave te tille..cfare investimi mind te beje qeveria dhe qeverite ne keto fshatra..asgje..prandaj mos fluturoni me presh si puna e fshatareve qe kerkonin fabriken e qimentos...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  41
  Postime
  1,219

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Demokraci (=te behet ca kerkon shumica) te plot nuk ka.. por kur populli ka nje nivel te larte mund ti afrohesh asaj.

  Tani per tani.. niveli tone eshte aq i keq sa qe nuk mundemi as te kemi shumice me nje mendje ne deshirat-vendimet bazore.. nje nga pengesat me te medha eshte tifozlleku

 18. #18
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  E paska fajin kanali telleviziv! Po qeveria per ēfare eshte? A po, per tu pasuruar me ate pjesen qe voton kete qeveri. Po tjerte a nuk jane shtetas shqiptar?
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 19. #19
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
  shqiptaret jane te kenaqur me ata te dy duket... nuk ka kuptim tijeter.
  kush mban anen e njerit e kush te tjetrit. bejne mitingje dhe mbushin sheshet plot e perplot.
  t'i shash salen ose edin eshte njelloj si t'i shash babane.
  ne fund te fundit edhe kubanet jetojne ne varferi dhe as behet fjale te flasin keq per fidelin (ata qe jetojne ne kuba). njelloj edhe me shqiptaret.
  ata po tallin by**en dhe shqiptaret kush pas njerit e kush pas tjetrit.
  Mese e vertet te hapin barkun. Jane disa e mbajne veten per inteligjent edhe I adhurojne keta plerat sikur te jen zoti vet. Sa te kene perkrahes te tille keta plera do vazhdojne da zhysin Shqiperin ne mjerim cdo dite.
  I LOVE GOD

  j&g

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  41
  Postime
  1,219

  Pėr: Shqiperia e Sali Berishes - video

  Bravo loneeagle..
  . Jane disa e mbajne veten per inteligjent edhe I adhurojne keta plerat sikur te jen zoti vet

  Shumė mirė e ke thėnė! Bėn tjetri gjithė atė shkollė, dhe prapė sė prapi ngelet si lango.. tifoz i mafiozėve!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •