Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pr: Dhurat prej meje, pr ju: "Fjalorth toponomastik - Shqipria", nga Adem Gashi

  kulmi..a e lexon mire ate qe kam shkruar dhe ti e paske nenvizuar..mos jam duke folur per derrat apo dhite aty..nuk besoj..apo ty te bejne syte..per fjalorthin tend kam shkruar bace..regulloje mire numrin e xhamave te syzeve pasi me duket sheh ne mjegull me to..dhe cdo gje te behet hije ...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 2. #22
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  456

  Pr: Dhurat prej meje, pr ju: "Fjalorth toponomastik - Shqipria", nga Adem Gashi

  Faleminderit i nderuar z Adem. Suksese ne pune dhe jete

 3. #23

  Pr: Dhurat prej meje, pr ju: "Fjalorth toponomastik - Shqipria", nga Adem Gashi

  Prshdnetje. Ju dshiroj nj dit t mir e t mbar!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 4. #24
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,759

  Pr: Dhurat prej meje, pr ju: "Fjalorth toponomastik - Shqipria", nga Adem Gashi

  Nuk eshte fjalor por liste e vendeve te populluara(fshatra/qytete) ne Shqiperi.
  Perdoret edhe si reference per strukturen administrative nga shteti.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. Anetart m posht kan falenderuar benseven11 pr postimin:

  projekti21_dk (02-12-2020)

 6. #25

  Pr: Dhurat prej meje, pr ju: "Fjalorth toponomastik - Shqipria", nga Adem Gashi

  Citim Postuar m par nga benseven11 Lexo Postimin
  Nuk eshte fjalor por liste e vendeve te populluara(fshatra/qytete) ne Shqiperi.
  Perdoret edhe si reference per strukturen administrative nga shteti.
  T faleminderit benseven.
  Vrejtje me vend.

  Ty dhe gjith vizitorve ju dshiroj nj dit t mrekullueshme!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •