Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime n 55 postime

  Pr: Dhurat prej meje, pr ju: "Fjalorth toponomastik - Shqipria", nga Adem Gashi

  kulmi..a e lexon mire ate qe kam shkruar dhe ti e paske nenvizuar..mos jam duke folur per derrat apo dhite aty..nuk besoj..apo ty te bejne syte..per fjalorthin tend kam shkruar bace..regulloje mire numrin e xhamave te syzeve pasi me duket sheh ne mjegull me to..dhe cdo gje te behet hije ...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 2. #22
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  467
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Dhurat prej meje, pr ju: "Fjalorth toponomastik - Shqipria", nga Adem Gashi

  Faleminderit i nderuar z Adem. Suksese ne pune dhe jete

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,993
  Faleminderit
  33
  36 falenderime n 29 postime

  Pr: Dhurat prej meje, pr ju: "Fjalorth toponomastik - Shqipria", nga Adem Gashi

  Prshdnetje. Ju dshiroj nj dit t mir e t mbar!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •