Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: ndihme

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2012
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ndihme

  tung
  kam shkarkuar lojen farming simulator 2013
  pastaj shkarkova dhe crackun me winrar file,por winrari ka password,
  ne ate qe shkarkova ka disa instrukcione per te mar passwordin e winrarit,u perpoqa ti plotesoj por nuk arrita sukses
  ju lutem kush e din paswordin e FarmingSim2013Crack-Updated-V1.3
  ju faleminderit

 2. #2
  Alter ego Moderatus Maska e yllbardh
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Vendndodhja
  as vetė se di.... :)
  Postime
  821
  Faleminderit
  17
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: ndihme

  kėrko ndonjė crack tjetėr sepse atė qė e ke shkarkuar donė qė tė plotėsosh anketėn e ndonjė faqeje reklamuese (add survey)
  Shqiptari qė derdhė gjak shqiptari nuk meriton tė quhet shqiptarė

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •