Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Postime
  81

  poezi e shkruar nga ndjenja te perjetuara

  sa e pafajshem ishe
  kur un ty te njoha
  me zjarr e mall me flisje
  kur me ty bisedoja

  por shpejt ti ndryshove,
  nuk e di perse,
  ndoshta ti fillove
  nje dashuri te re

  nje lot nga dale nga syri
  per ty po pikon
  me urrejte e fshij
  se ti se meriton.

  e un vuaj tani
  e ti qesh me dhimbjen time
  shpresoj e qeshura te ngrift ne buze
  e te kthehet ne vajtime

  ndoshta spo vajton tani
  ndoshta jo neser
  por zoti madh ty nje dite
  ka per te ndeshkuar patjeter.

  (poezi e shkruar nga ndjenja te perjetuara)

 2. #2
  MR RRUGACI
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  LoOoOoOnNnDdDdOoOoONnNnNnNnNnNnN
  Mosha
  33
  Postime
  2
  Qenka shum e bukur dhe me shuuum kuptim....
  Te uroj gjith te mirat
  me respekt rrugaci......

 3. #3
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  shume interesante....
  i pershtatet shume njerezve sepse nuk je i vetmi qe e perjetove ate ndjenje gysi

  duke menduar per ate qe ke huq, kurr nuk do hecesh perpara,,,
  and sometimes ots not worth even writin poems naqee

  pershendetje

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Postime
  81
  faleminderit.

  e di qe nuk jam un i vetmi qe vuaj, ka dhe shume te tjere.
  shpresoj qe nje dite te mos kete vuajtje per asnje dhe pse kjo gje eshte e parealizushme.

  thanks

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e ardit
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  shkoder
  Mosha
  38
  Postime
  20
  te uroj shendet ne jeten tende vella i dashur.kjo jete eshte aq e embel por eshte edhe aq e hidher.ēte bejme duhet durim se skemi rruge tjeter.
  zemer shqiptari

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e As^Dibrane
  Anėtarėsuar
  03-12-2002
  Vendndodhja
  e humbur diku
  Mosha
  40
  Postime
  209
  Dihet se poezi e dal nga ndjenja te verteta te perjetuara del me e bukur ke bere nje pune me te vertet te mire me pelqen teper.
  Zot me shpeto nga miqte, une mund te mbrohem vete na armiqte

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Postime
  81
  faleminderit ardit dhe A S dibrane.

  thanks

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 25-02-2014, 22:50
 2. Shkenca ne Islam
  Nga Shėn Albani nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 18-08-2010, 11:10
 3. Bibla Kur'ani Dhe Shkenca
  Nga Florim07 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 21:26
 4. Dėshmia e parė pėr shqipen e shkruar
  Nga Davius nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-01-2007, 10:58
 5. Kombi shqiptar ne prag te mijevjeēarit te trete - shkruar nga Ismail Kadare
  Nga Kallmeti nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-12-2002, 09:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •