Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 31 prej 31
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: ndihme per emigrim ne gjermani

  Pershendetje Toni,

  me kete profesion qe ke, ke mundesi te gjesh pune ne gjermani. Sepse me duket se kerkohen keto kuadro ne maqineri, por te nevojitet ta zoterosh gjermanishten per komunikim.
  Per pensione ekonomike eshte e vlefshme nje Faqe Interneti AirBnb, une e kam edhe si App ne Iphone.
  Te kryen pune per gadi cdo qytet te botes, per te gjetur pensione te lira, ja disa rezultate per Mynih me pensione qe fillojne nga 25€ e larte:

  AirBnb
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #22
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  35
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: ndihme per emigrim ne gjermani

  shum flm hot, e vlersoj jashtzakonisht biseden time,sa me shum info te ndermar para nisnes aq me kurajo me jep qe mose te gjendem aty ne veshtersi..edhe nje here te gjitha hapat kur te vij ne menyh. Tregomi prap .. Registrino per me shum se 3 muaj leje qendrimi pastaj regj ne zyren e punes ,regj per kod fiskal te rri ,thuam po' kam Harry dicka

 3. #23
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  35
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: ndihme per emigrim ne gjermani

  me falni per gabimet grafike se shkruaj nga cell

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: ndihme per emigrim ne gjermani

  Toni para se te nisesh nga italia,
  me mire do te ishte te kontaktosh ndonje punedhenes ne Mynih,
  ja nje faqe per kerkese pune me termin CNC ne Mynih:

  Profesion me termin CNC ne Mynih

  Apliko per pune ne keto firma dhe nese ke sukses ne njeren nga keto oferta, pastaj nisesh per Mynih ku ben kontraten me firmen,
  dhe pastaj merr nje pension te lire, derisa i kryen obligimet tjera per lejen e qendrimit, lejen e punes, etj.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 5. #25
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  35
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: ndihme per emigrim ne gjermani

  flm per gjirhcka,respektet e mia Hot

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: ndihme per emigrim ne gjermani

  Toni,
  me nder qofsh dhe te deshiroj suksese,
  te te plotesohen gjitha deshirat, ashtu siq deshiron ti.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 7. #27
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  35
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: ndihme per emigrim ne gjermani

  vielen dank :-D

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-03-2013
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pune ne gjermani

  Gjermania I merr punetoret nga polonia pa viza, Ndaj ska gje ne Internet Dhe program vizash seasonale spara ka.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Roland12 : 03-04-2013 mė 06:25

 9. #29
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Pune ne gjermani

  Citim Postuar mė parė nga Nardi89 Lexo Postimin
  Kam degjuar se ne Gjermani fillon sezoni i mbledhjeve te frutave dhe aplikimet duhen bere sa me shpejt, por ku mund te nje aplikim per kete pune se ne google nuk po gjej dot asgje, kush mund te me ndihmoje per kete?
  Pėr 3 euro nė orė. I sigurt qė do tė punosh?
  Elegance is an attitude.

 10. #30
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Pune ne gjermani

  Sa njerez te pashpirt. Si mund te punosh me 3 euro ne ore?

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-11-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Emigrim nė Gjermani.

  Un jam nga Maqedonia mirepo kam lindur ne Hamburg te Gjermanis....kur kam qen 2vjece jam kthyer ne Maqedoni...dhe posedoj passaport Maqedonie nese mundet dikush te me ndihmoj me informacion se a kam te drejt qendrini dhe te dokumentave ne Gjermani shkaki i lindjes dhe cfar procedura nevojiten..?! Ju falmenderit me mirkuptim..!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Eli.lita : 15-11-2015 mė 14:29

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •