Thėnie nga Shėn Serafimi i Sarovit

Pėr shpėtimin tonė duhet tė pėrdorim tė gjitha fuqitė qė kemi, kurse trupin duhet ta forcojmė aq sa tė ketė mundėsi tė pėrballojė pėrpjekjet tona shpirtėrore. Por n.q.s. me dashje e sėmurim trupin tonė aq sa tė sėmurim edhe shpirtin, atėherė kjo nuk ėshtė gjė tjetėr veēse pamaturi dhe mungesė gjykimi, qoftė edhe kur si arsye kemi fitimin e virtytit.


Emri:  babastyle.jpg

Shikime: 126

Madhėsia:  57.2 KB
Emri:  DSCF0622FFF.jpg

Shikime: 242

Madhėsia:  30.8 KB