Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-07-2011
  Postime
  113
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Shqiperi, shes Programe, lojra Pc-PS2-XBOX, Fjalore, Libra

  Ofrojme:
  1- Programe tė plota(full) pėr kompjuter me licencė. Programe nga mė tė ndryshmit dhe nga me tė pagjendshmit ndodhen kėtu nė verison tė plotė. Kėtu gjenden programet mė tė reja dhe mė tė fundit qe dalin nė tregun botėror ēdo ditė.

  2- Lojra tė ndryshme pėr kompjuter, Play Station 2, Play Station 3, PSP, XBOX360, NDS, WII (tė gjitha tė njė cilesie tė lartė dhe me licenca) etj.

  3- Libra tė ēmuar (Akademikė) nė gjuhė tė huaja, tė autorėve tė huaj, nė formatin PDF tė cilat nuk mund tė gjenden kollaj nė tregun shqiptar. Por ka edhe shumė libra artistikė.

  4- Fjalore tė ndryshme elektronike dhe tė printueshėm PDF tė tė gjitha gjuhėve tė botės.

  5- Metoda tė ndryshme pėr mėsimin e gjuhėve tė huaja nė shtėpi, kryesisht gjuhėve mė tė pėrdorura tė shoqeruara me video (DVD) dhe libra nė format PDF.

  6- Filmat mė tė fundit qė gjenden nė treg, gjithashtu dhe filmat e vjetėr qė nuk i gjeni dot.

  7- Muzika mė e vjetėr dhe legjendare qė mund tė mendoni se ka humbur gjendet kėtu. Ne ua servirim ēdo artist tė huaj me albume tė plota qė nga vitet 1960 deri sot. Gjithashtu edhe albumet mė tė reja nė gjuhė tė huaj tė ēdo artisti qė preferoni.

  8- Dokumentarėt mė nė zė tė tė gjitha kohėrave nga BBC, CNN etj, nė lidhje me probleme madhore nė botė. Dokumentarė kulturorė, fetare, gazetareske, artistike etj etj.

  Pėr mė shumė informacion kontaktoni me ne!

  http://www.programelojra.wordpress.com

  programelojra@hotmail.com

  Faleminderit!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Shqiperi, shes Programe, lojra Pc-PS2-XBOX, Fjalore, Libra

  cthote tregu??

  ka levizje apo ka rene kriza dhe ne warez?
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 3. #3
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Shqiperi, shes Programe, lojra Pc-PS2-XBOX, Fjalore, Libra

  i ke te gjithe programet free ne internet, ky do te na shese perralla
  vari leshte

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Shqiperi, shes Programe, lojra Pc-PS2-XBOX, Fjalore, Libra

  Citim Postuar mė parė nga oliinter Lexo Postimin
  i ke te gjithe programet free ne internet, ky do te na shese perralla
  jo te gjitha, jo te gjithe dine & jo te gjithe kane kohe per shlarkim

  ka akoma plote "peshq" por eshte e vertete qe te beshe leke nga warez eshte c'eshjte e mbaruar
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •