Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,994
  Faleminderit
  36
  37 falenderime n 29 postime

  Kompromis me URIEL-in. Kush do t ndrmjetsoj?

  Pershndetje URIEL. Besoj do t ishte mir q t japim shembuj t mir - shembuj kompromisi. Pra hallin e kam se ti m'i ke fshir nja 4-5 nofka. Mir, un jam ai i pari q po lshoj pe. Nga ato 4 hapi gjegjsisht hiqjau bllokun vetm projekti21_dk dhe Gi de Masha ( agu_dk dhe Don rri mir, mos i aktivizo ).

  Besoj se do t merremi vesh ne t dy, jo, jo un krkoj ndrmjetsues.

  Hajde para krshndellave t japim shembuj t mir!

  P.S. Se nuk bn gj t keqe, po ta deshmoj se n forume t tjera kjo pun nuk i pengon fare, sidomos kur je i hapur.
  shtojc: 1 foto si deshmi pr projekti21_dk dhe Gi de Masha.

  Respekt,

  Emri: projekti21 dhe gi de masha.jpg

Shikime: 474

Madhsia: 52.4 KB
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  64
  Postime
  7,994
  Faleminderit
  36
  37 falenderime n 29 postime

  Falnderoj FSH....

  pr paraqitjen e ktij shkrimi edhe n FB

  Emri: facebook-kompromisi.jpg

Shikime: 440

Madhsia: 18.7 KB
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 3. #3
  Hierark i lart Maska e Uriel
  Antarsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime n 33 postime
  Nuk ia vlen te zgjatemi per kete ceshtje te sterdiskutuar. Nuk mund te shkel rregulloren e forumit. Shumefishimi i nofkave ka patur perhere tolerance zero, meqe krijon edhe konfuzion neper tema; aq me teper aktivizimi nga nje person i shume nofkave njekohesisht. Ky diskutim quhet i mbyllur.

  Gjith te mirat.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Uriel : 23-12-2012 m 04:17
  relata refero

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Antarsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lasht (Oeneum), aty ku ajri i freskt m bn t ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime n 12 postime

  Pr: Kompromis me URIEL-in. Kush do t ndrmjetsoj?

  I nderuar z. Adem!

  N dispozitat e forumit shqiptar nuk kemi asnj rregull q lejon riciklimin ose shtimin e llogarive nga nj antar pe t njjtat IP. Po ashtu, rolet e dyfishta ose trefishta n forum, sipas krkess tuaj, pr ligjet e forumit konsiderohen t kundrligjshme.

  Stafi i forumit nuk e prjashton mundsin q nj antar t ket llogari t dubluara, por kur stafi e vrteton nj gj t till ndrmerr masat respektive, sikur n rastin tuaj, duke shkrir n nj llogarit ose bllokon ato permanent.

  Rregullat jan njsoj dhe vlejn pr t gjith, pa prjashtim. Kt shtje, krkojm nga ju ta mirkuptoni dhe pranoni si t domosdoshme dhe korrekte.

  Prshndetje dhe do t mir!

  Dar_di
  "Fet` e best t`i kemi, po t ndar t mos jemi." Naim Frashri

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  795 falenderime n 648 postime

  Pr: Kompromis me URIEL-in. Kush do t ndrmjetsoj?

  Ne fakt Urieli eshte treguar shume i duruar me ty. Eshte rregull ne forum qe nuk mund te kesh me shume se nje llogari. Ata qe kapen me me shume se nje llogari perjashtohen nga forumi pasi u shkrihen gjithe llogarite ne nje.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •