Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Ēmendina Albasoul

  Shikoni ēfare behet ne ish Chatin me te Madh Shqiptar, Irc.Albasoul.Com, Channel #Shqiperia. Shikojeni ēfare niveli ka rene dhe se si nuk i bie ndermend kerkujt per te. :D

  Shikojeni sa per gjynaf eshte bere :(


  [03:00:26] * Joins: Lenci (Albasoul@Albasoul-7us7pa.ucar.edu)
  [03:00:28] <WorlD> ich denke schon
  [03:00:32] <WorlD> Lenci:
  [03:00:33] <+Csi-Gjilanasi> Hahhahhaa
  [03:00:34] * Joins: Rapshjani (Albasoul@Albasoul-n4f.os2.133.213.IP)
  [03:00:35] <WorlD> sa tka sha Banditos
  [03:00:37] <Banditos> dhe ky duheshe
  [03:00:37] <WorlD> shok
  [03:00:40] <Banditos> vk
  [03:00:42] <WorlD> ahahhaahhaahahahahhahahaha
  [03:00:42] <hohoho> qa pive bandit
  [03:00:43] <WorlD> ahahhaahhaahahahahhahahaha
  [03:00:50] <Banditos> lenci po te paralajmeroj jam tap
  [03:00:56] <Banditos> hohoho raki kumblle
  [03:00:59] <WorlD> ahhaahhahahahhahahhahahahahahhahahahahahahahhaha
  [03:01:03] <Lenci> WorlD po crendesi ka i shari shan re
  [03:01:03] <WorlD> ahhaahhahahahhahahhahahahahahhahahahahahahahhaha
  [03:01:04] <hohoho> uffff
  [03:01:06] * Lenci :)
  [03:01:14] <hohoho> te baft mire a i erdhi era
  [03:01:23] * Joins: Trieshani (Albasoul@Albasoul-8ld5l0.pools.spcsdns.net)
  [03:01:26] <WorlD> Lenci:
  [03:01:30] <WorlD> tboni ne presiion
  [03:01:33] <WorlD> jam tap thot
  [03:01:43] <Banditos> hohoho po pij dhe po me derdhet deri te kerthiza
  [03:01:53] <Lenci> WorlD qe te dy tap jeni perher
  [03:01:55] * Lenci lol
  [03:01:57] * Joins: falalalala (Albasoul@Albasoul-lav.pcv.73.76.IP)
  [03:02:00] <Banditos> jam be qull
  [03:02:00] * Parts: falalalala (Albasoul@Albasoul-lav.pcv.73.76.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:02:01] <WorlD> lol
  [03:02:03] <Banditos> me raki
  [03:02:03] <hohoho> po je te e pi ne te that
  [03:02:04] <WorlD> Lenci:
  [03:02:11] <WorlD> Banditos: *
  [03:02:15] <WorlD> thuj Lenci tet fshi
  [03:02:16] <WorlD> :p
  [03:02:23] * Banditos cohet ene kerce duke kercit gishtat
  [03:02:28] * Banditos kendo
  [03:02:33] * Banditos o lenci o bq
  [03:02:35] * Joins: Kumara (Albasoul@Albasoul-pfg.gvj.7.212.IP)
  [03:02:41] <WorlD> ahahaahaahhahahahahah
  [03:02:48] * Banditos o lenci o bq i rrespektum
  [03:02:54] <+Csi-Gjilanasi> Oj Raki Oj Raki Ti Mi More Mend Amon
  [03:02:57] <WorlD> ahahaahaahhahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah hahahahahahhahahahahahah
  [03:02:57] <Lenci> Banditos ku ke buze per raki ti re??? eshte e fort rakia per ty ti ke buze per gjera te buta si pershembull per salcice lool
  [03:03:00] * Banditos o lenci o bq me shkoll te lart
  [03:03:02] * Quits: Bacci_ (Albasoul@Albasoul-llostp.res.rr.com) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:03:08] <+Csi-Gjilanasi> Hahahhaha
  [03:03:10] * +Csi-Gjilanasi :P
  [03:03:17] <hohoho> raki ti me bane budall me mire gilanas
  [03:03:18] <Lenci> Banditos ti je bq me kuror lali
  [03:03:20] * Lenci lool
  [03:03:29] <Banditos> lenci ti me bone
  [03:03:33] <+Csi-Gjilanasi> Banditos Pusho Tani Re
  [03:03:35] <Banditos> ma le bithen
  [03:03:39] <Banditos> skom faj un
  [03:03:39] <+Csi-Gjilanasi> Se Sun Pi Maj Brit Mo
  [03:03:41] * +Csi-Gjilanasi :P
  [03:03:45] <WorlD> haahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahhahaha hhaahhahahahhahaa
  [03:03:47] * Parts: Kumara (Albasoul@Albasoul-pfg.gvj.7.212.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:04:03] <+Csi-Gjilanasi> Hahhahahhahaa
  [03:04:21] * Banditos kthe shishen e rakin ene shef ne main
  [03:04:24] <Lenci> Banditos normal qe e lan se pret qe ta mbeshtjell lool po ja ta lash po ta besh operacion si te jennifer lopez nuk ta mbeshtjell
  [03:04:25] <Lenci> lool
  [03:04:29] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahha
  [03:04:41] <ELIOO> ca bohet kshu
  [03:04:41] <ELIOO> re
  [03:04:42] * Joins: Hana_ (Albasoul@Albasoul-mm3g1k.res.rr.com)
  [03:04:47] <ELIOO> me pare bohej muahbet femrash
  [03:04:47] <WorlD> haahahaahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahh aha
  [03:04:48] <ELIOO> ktu
  [03:04:48] * Quits: El`Shaarawy (Chelsea@Amanet.na.lan.te.paret.Ne.nje.Shtet.te.gj ithe.SHQIPTARET) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:04:49] <+Csi-Gjilanasi> Banditos Qa Sheh Ne Main
  [03:04:50] * +Csi-Gjilanasi :P
  [03:04:57] * WorlD dek
  [03:04:58] <ELIOO> tani bohet muahbet gaysh
  [03:05:03] * Parts: Hana_ (Albasoul@Albasoul-mm3g1k.res.rr.com) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:05:30] * Joins: Alb11025 (Br@Albasoul-n2g.vbi.106.79.IP)
  [03:05:33] <WorlD> Banditos:
  [03:05:40] <WorlD> ca tka thon lale
  [03:05:42] <+Csi-Gjilanasi> ELIOO Ky Banditos Ka Pir Sod E Nuk Sgedh
  [03:05:50] <+Csi-Gjilanasi> Kerkon Vetem Vend Ku Te Fut
  [03:05:51] * +Csi-Gjilanasi :D
  [03:05:54] <WorlD> lol
  [03:05:59] * Quits: Banditos (Br@Albasoul-sba.vbi.106.79.IP) (Killed (NickServ (GHOST command used by Alb11025!Br@Albasoul-n2g.vbi.106.79.IP)))
  [03:06:06] * Alb11025 is now known as Banditos
  [03:06:14] * Quits: Banditos (Br@Albasoul-n2g.vbi.106.79.IP) (Changing host)
  [03:06:14] * Joins: Banditos (Br@zil)
  [03:07:18] * ELIOO bored like a blind man in strip bar
  [03:07:29] * Joins: usa-girl (Albasoul@Albasoul-frpt6e.fios.verizon.net)
  [03:07:40] * +Csi-Gjilanasi Muahhhzzzz «¤» usa-girl «¤» Zemra ime.... Vdeksh ti per mua :D
  [03:07:41] * Quits: Kingu-hot (Music@Albasoul-qjk.6ng.106.79.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:07:46] <Banditos> lenci
  [03:07:50] <Banditos> ik nga privati
  [03:08:00] * Joins: Djali_nga_usa (Albasoul@Albasoul-jdt.08o.14.208.IP)
  [03:08:07] * Quits: hohoho (Albasoul@Albasoul-sac9gm.cable.rogers.com) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:08:10] <Banditos> gayy i keq
  [03:08:15] <Lenci> Banditos gjyshen genjeshtarit
  [03:08:15] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahhaa
  [03:08:50] * Joins: ser (Albasoul@Albasoul-tlh.u69.62.64.IP)
  [03:09:15] <Lenci> Banditos te isha un ga.. ti do me doje do me flisje embel e jo duke ofenduar lool ti je i dashuar pas gejve qe nuk jam gej ofendon
  [03:09:18] * Parts: ser (Albasoul@Albasoul-tlh.u69.62.64.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:09:30] <Lenci> Banditos je nje mbeturine e ngelme jasht planit bashkiak lool
  [03:09:33] <Banditos> lenci qe je gayy
  [03:09:36] <Banditos> je
  [03:09:42] <Banditos> e mos te vi inot
  [03:09:54] <WorlD> Banditos: pse ke kte pershtypje per Lenci
  [03:09:55] <WorlD> :p
  [03:09:59] * Parts: WorlD (Albasoul@Finche.ce.Fica.Ce.Speranza) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:09:59] <Banditos> se ke 1 jav qe po gricesh
  [03:10:10] * Joins: YSl (Albasoul@Finche.ce.Fica.Ce.Speranza)
  [03:10:20] <Banditos> po un ste fak
  [03:10:26] * Parts: mentorr (Albasoul@Albasoul-rhq.9jq.175.178.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:10:43] * Quits: ELIOO (et@life.goes.on) (Connection closed)
  [03:11:11] <Lenci> Banditos do me behej qejfi nqse nuk pelqen me meshkujt se dermove veten e lumadh lool
  [03:11:34] <Lenci> Banditos ti sikur ke pasur inat me veten re gongolez qe masakroje ashu mollawet tua loool
  [03:11:48] * Banditos i ferko tulet lenci t
  [03:12:01] * Quits: Djali_nga_usa (Albasoul@Albasoul-jdt.08o.14.208.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:12:10] * Joins: guest (Albasoul@Albasoul-qqt.94p.141.174.IP)
  [03:12:12] * Banditos i kruan vrimen me thojn lenci t
  [03:12:20] * Quits: Guest12121 (Albasoul@Albasoul-ntf.6ng.106.79.IP) (G-Lined)
  [03:12:25] <YSl> ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahah
  [03:12:33] * Quits: Trieshani (Albasoul@Albasoul-8ld5l0.pools.spcsdns.net) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:12:34] <Banditos> vetem kshu
  [03:12:34] <Lenci> Banditos fute doren ketu nga para lool se kam ashu topesh si ne kohen e xhaxhit enver qe benin 80 leke
  [03:12:36] <Lenci> lool
  [03:12:39] <Banditos> deshton ky
  [03:12:59] <Lenci> Banditos ti je duke perfituar nga gricja mes muhabetit edhe eksiton veten me llafe tilla loool
  [03:13:09] * Joins: DZDE (Albasoul@Albasoul-u17.vb7.137.166.IP)
  [03:13:14] * Parts: DZDE (Albasoul@Albasoul-u17.vb7.137.166.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:13:20] <Lenci> mos u bej debil se te njohin origjinen e si je ritur e ku ke jetuar ti preferon gjinin mashkullore
  [03:13:25] * Banditos i heq brekcat Lenci t dhe i fut termometrin
  [03:13:32] <YSl> lol
  [03:13:40] <+Csi-Gjilanasi> Hhahahahahahhaha
  [03:13:41] <Lenci> Banditos puna eshte qe te beja ndere njehere po jam shume i ri ti preferon pleq edhe me mjeker te gjate madje
  [03:13:44] <Lenci> loooool
  [03:14:03] <+Csi-Gjilanasi> Banditos Sa Grad Celsius Qenka
  [03:14:04] * +Csi-Gjilanasi :D
  [03:14:09] <YSl> ahhahaahhahahhaha
  [03:14:16] <Banditos> lenci do ma lesh nje her ? ti kercas tulat e byces si kokoshka
  [03:14:17] <YSl> :p
  [03:14:18] <YSl> Banditos: ka vez mer
  [03:14:26] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahhahaha
  [03:14:27] <YSl> ahhaahahahahahhahhahahahhahahahhahahha
  [03:14:44] <YSl> ahhaahahahahahhahhahahahhahahahhahahha
  [03:14:49] <Lenci> YSl ti mos fol aman se jeni bere i korcar i tiranc i zbrit ne tr kuptohet edhe nje korcar
  [03:15:02] <Lenci> imagjino secili me gejxhi se tjetri
  [03:15:02] <Banditos> lenci
  [03:15:05] * Lenci loool
  [03:15:09] * Quits: guest (Albasoul@Albasoul-qqt.94p.141.174.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:15:14] <Banditos> pse nuk shkrun sot ?
  [03:15:17] <Banditos> u eksitove
  [03:15:19] <YSl> Lenci: po un sfola moj moter
  [03:15:19] <Banditos> heeeeeeeeeee
  [03:15:22] <Banditos> ahahahahahaha
  [03:15:25] <Banditos> u eksitu lenci
  [03:15:29] <YSl> un qesha
  [03:15:29] <Banditos> u fut ne mendime
  [03:15:32] <YSl> mos devijo
  [03:15:32] <Banditos> ahahahahahahaa
  [03:15:38] <Lenci> Csi-Gjilanasi me fal te bera korcar qeke kosovar ti qe vetem pantolla me kuadrata edhe valle me skemen e penisit veni ne vesh
  [03:15:38] <YSl> tboni efekt
  [03:15:39] <Lenci> looooooooooooooool
  [03:15:41] <YSl> temometri
  [03:15:43] <YSl> :p
  [03:15:46] <Banditos> hahahahahaha ysl
  [03:15:51] <Lenci> ju te tre keni vath ne vesh me skemen e penisit loool
  [03:15:53] <Banditos> u bo pishman qe u fut sot
  [03:15:57] <Banditos> ahahahahahaha
  [03:16:01] * Quits: qerosja (Albasoul@Albasoul-5u9.g54.107.95.IP) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:16:10] <+Csi-Gjilanasi> Ahhahahaha
  [03:16:17] <Lenci> Banditos nuk behem edhe te behem sjam pa seder si ti qe shahesh me njerezit nga familja neser i respekto
  [03:16:21] <+Csi-Gjilanasi> Banditos Futja Dhe Iher Termometrin
  [03:16:23] * +Csi-Gjilanasi :P
  [03:16:26] * Banditos i heq breckat lenci t dhe i fut gishtin oh oh oh oh sa qef
  [03:16:28] <Lenci> po te njejten gje bejn edhe keta qe je sonte me ta ti ne main lool
  [03:16:30] <+Csi-Gjilanasi> I Bo Dhe Me Shum Efekt
  [03:16:43] <YSl> gjilo
  [03:16:47] <YSl> sduroet biro
  [03:16:47] * Joins: YSL- (Albasoul@Albasoul-17i5tn.rev.sfr.net)
  [03:16:50] <YSl> tka thon schwul
  [03:16:55] <Banditos> lenci
  [03:17:01] <Banditos> pse nuk shkrun per mua
  [03:17:02] <Banditos> ?
  [03:17:10] <Banditos> hahahahahahaha
  [03:17:13] <+Csi-Gjilanasi> Ja Banditos Drejtohet Me Te Tani
  [03:17:15] * +Csi-Gjilanasi :P
  [03:17:15] * YSL- is now known as WorlD
  [03:17:22] * Quits: WorlD (Albasoul@Albasoul-17i5tn.rev.sfr.net) (Changing host)
  [03:17:22] * Joins: WorlD (Albasoul@Finche.ce.Fica.Ce.Speranza)
  [03:17:29] <Lenci> Csi-Gjilanasi mos fol se ti je shume gjynah ke origjinen e tille qe vetem predha kundratanku veni vend temometrit
  [03:17:34] <+Csi-Gjilanasi> Ky I Ka Gjet Diagnozen Lenci
  [03:17:35] * +Csi-Gjilanasi :D
  [03:17:41] * Joins: CORRUPTOR (Dracula@Albasoul-8slem2.dyn.optonline.net)
  [03:17:50] * Banditos i ze hunden lenci t me dor dhe pret tmori frym me goj ti fusi bilen
  [03:17:54] <Lenci> kurse per kete Banditos nuk di cfare te them dmth nuk di nga tja nis sepse gjitha fjalt shqipe jan konsumuar per kete gjynaf te vogel
  [03:17:56] <Lenci> loool
  [03:18:06] <WorlD> Lenci:
  [03:18:13] <WorlD> sa i dobet je moj korbe
  [03:18:16] * Joins: Aphrodite (Albasoul@Albasoul-n4t84n.sfldmi.sbcglobal.net)
  [03:18:20] * Parts: Aphrodite (Albasoul@Albasoul-n4t84n.sfldmi.sbcglobal.net) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:18:32] <+Csi-Gjilanasi> Lenci Amoral
  [03:18:37] <WorlD> Lenci: ti dukesh sikur tkan perzon ka bordello per imoralitet
  [03:18:40] <WorlD> mi non
  [03:18:40] <Banditos> lenci o ******* re
  [03:18:44] <Lenci> WorlD nuk jam i dobet thjeshte nuk ju jap afermitet me shume gejve si puna juaj loool
  [03:18:45] <+Csi-Gjilanasi> I Kthen Sa Her Ti Teket Banditos
  [03:18:48] * +Csi-Gjilanasi :P
  [03:18:55] <WorlD> Lenci:
  [03:18:59] * Quits: SyJeshili-NewYork (AndChat164736@Albasoul-sjjug3.tmodns.net) (Connection closed)
  [03:19:02] <Lenci> kete e kuptojn usrat tjere qe lexojn nqse ju nuk e kuptoni loool
  [03:19:14] * Joins: SyJeshili-NewYork (AndChat164736@Albasoul-758.6dq.54.208.IP)
  [03:19:15] <WorlD> ahahahahahahahahahahhahahhahahahahhahahahahah
  [03:19:17] <WorlD> o Lenci
  [03:19:19] <WorlD> po ti je aq
  [03:19:21] <WorlD> hajdar
  [03:19:28] <WorlD> saqe un shkruj i germ
  [03:19:29] <+Csi-Gjilanasi> Hahahhahahahhahaahhahah
  [03:19:30] <WorlD> ti bo roman
  [03:19:37] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahahhahahhahahha
  [03:19:40] <Lenci> WorlD ti je gjynah ne tru sinqerisht qe kure te kan heq acc qeke bere shume lodhur ke zen edhe shok Banditos qe deri dje e kickje
  [03:19:43] <WorlD> shi ca menje ke mer
  [03:19:45] * Banditos shpetoi nga Lenci
  [03:19:47] * Quits: SyJeshili-NewYork (AndChat164736@Albasoul-758.6dq.54.208.IP) (Connection closed)
  [03:19:48] <+Csi-Gjilanasi> Nga Inoti E Ka WorlD
  [03:19:51] <Lenci> e te shante kaq jeni ju gjera pa vler aman pse tju jap rendesi un
  [03:19:51] * Banditos shpetoi nga Lenci
  [03:19:52] <Lenci> ???
  [03:19:54] <Lenci> looooooooooooool
  [03:19:54] <WorlD> hahahahaahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhah ahahhahahahahahahahahahahahah
  [03:20:01] <WorlD> hahahahaahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhah ahahhahahahahahahahahahahahah
  [03:20:02] * Joins: SyJeshili-NewYork (AndChat164736@Albasoul-sjjug3.tmodns.net)
  [03:20:04] <WorlD> o lenci
  [03:20:13] <WorlD> Banditos:
  [03:20:16] <WorlD> hec ktu legen
  [03:20:17] <Lenci> mos vuaj arjan
  [03:20:19] <Lenci> loool
  [03:20:19] <+Csi-Gjilanasi> Lenci Mduket Po Qan Tani
  [03:20:21] <+Csi-Gjilanasi> Banditos
  [03:20:22] <Banditos> Lenci po me fole me mua
  [03:20:23] <+Csi-Gjilanasi> Eja Me Shpejt
  [03:20:25] <Banditos> edi ti
  [03:20:25] <WorlD> Lenci:
  [03:20:27] <+Csi-Gjilanasi> Fut Termometrin
  [03:20:33] <WorlD> sa mera chatistash di?
  [03:20:33] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahahhaha
  [03:20:38] <WorlD> hajd thuji tgjith
  [03:20:45] <WorlD> se po bo rolin e vipsin
  [03:20:46] <Lenci> Csi-Gjilanasi mesoje shqipen ti o njeriu me profesion vorraxhi loool
  [03:20:47] <WorlD> qe di emra
  [03:20:50] <WorlD> e ke pas perher
  [03:20:52] * Joins: Djal_Hot (Albasoul@Albasoul-d5e.508.152.93.IP)
  [03:20:55] <WorlD> hahahahahahahahahhahah
  [03:21:02] * WorlD hudh Djal_Hot ke Lenci
  [03:21:03] <+Csi-Gjilanasi> Lenci Dhe Ajo Pun Eshte
  [03:21:05] * +Csi-Gjilanasi :D
  [03:21:12] * Quits: YSl (Albasoul@Finche.ce.Fica.Ce.Speranza) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:21:18] <WorlD> !seen qerosja
  [03:21:19] <+Csi-Gjilanasi> Qa Ke Kunder Vorraxhinjve Ti
  [03:21:21] <Lenci> WorlD te vije turp per moshen qe ke edhe sillesh me keq se Banditos qe eshte nje invalid ne tru
  [03:21:24] <Lenci> lool
  [03:21:25] * Joins: falalala (Albasoul@Albasoul-lav.pcv.73.76.IP)
  [03:21:28] <Banditos> upsss
  [03:21:29] * Parts: falalala (Albasoul@Albasoul-lav.pcv.73.76.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:21:40] <+Csi-Gjilanasi> Me Mir Vorraxhi Amoral Si Ti
  [03:21:41] * +Csi-Gjilanasi :D
  [03:21:54] * Guest74025 is now known as DarKSouL
  [03:21:54] * Quits: Rapshjani (Albasoul@Albasoul-n4f.os2.133.213.IP) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:21:54] * Guest6589 is now known as aL
  [03:21:57] <Lenci> Csi-Gjilanasi ti je njeri pa vlere re lali me verte qe eshte turp te flasesh te isha ne vendin ten nuk jetoja
  [03:21:58] <WorlD> ahahahaahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahaha hahahha
  [03:22:04] <WorlD> Lenci:
  [03:22:10] * Banditos e kap Lenci nga b0l3t dhe ja shterngon fort deri sa ti dali gjak nga hunet
  [03:22:12] <WorlD> un jam ktu per t tall riken
  [03:22:20] <Lenci> Csi-Gjilanasi ti je turp per familjen ti je shembull i qytetit ku jeton kur del ti thone ja ky klloshari bejn me gisht nga ty
  [03:22:22] <Lenci> looool
  [03:22:27] <WorlD> me 'tipa' si puna jote
  [03:22:35] <Banditos> Lenci ahahahahaha
  [03:22:40] <WorlD> ahahahahahhahaahahhahahahahahhahahahahahahahahahha hahhahah
  [03:22:41] <WorlD> Banditos:
  [03:22:44] <WorlD> jepja e tujat
  [03:22:44] <WorlD> :p
  [03:22:47] <WorlD> se ka qef
  [03:22:48] <WorlD> tluj
  [03:22:50] <Lenci> WorlD ti je shume serioz ty te mba stafi per invalid lali kete dije te mbajn qe ben si dashurum pas chatit
  [03:22:51] <WorlD> si tespia
  [03:22:55] * DarKSouL is now known as Guest61151
  [03:22:55] * aL is now known as Guest93390
  [03:22:59] * Quits: CORRUPTOR (Dracula@Albasoul-8slem2.dyn.optonline.net) (G-Lined)
  [03:23:05] <WorlD> hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaahh ahahahahah
  [03:23:11] * Banditos ja fut lenci t ne fyt dhe i xhiro topat siper llapes
  [03:23:12] <WorlD> ti dashuroesh me burra o Lenci
  [03:23:13] <Lenci> WorlD tani qe ke ngel si Banditos kshu si shit dmth ja si sillesh se deri tje ishe gjys njeriu tani je humb fare si njeri
  [03:23:25] <WorlD> ahahhahahahahhahahahahahhahahahaahahahahahahahhaah ahahaa
  [03:23:28] <WorlD> o Lenci
  [03:23:38] * Joins: Djal_Hot_ (Albasoul@Albasoul-d5e.508.152.93.IP)
  [03:23:43] <Lenci> WorlD ku ka burra ketu re ??? ti je burr Banditos burr ??? te lutem se ju jeni ty deshtak qe keni perkushtuar jeten chatit
  [03:23:45] * Guest25451 is now known as Qetsohu
  [03:23:45] <WorlD> je tip
  [03:23:46] <Lenci> looool
  [03:23:47] <WorlD> motra
  [03:23:56] <+Csi-Gjilanasi> Banditos Jepi Therapin Re
  [03:23:57] <WorlD> hhahahahahahahahahhahahahahahahahhahahhaha
  [03:24:02] <+Csi-Gjilanasi> Se U Humb Fare
  [03:24:03] * +Csi-Gjilanasi :D
  [03:24:05] <WorlD> po moj moter po
  [03:24:05] * Quits: Djal_Londonez (Albasoul@Albasoul-l30ah2.cable.virginmedia.com) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:24:08] <Banditos> nuk i ben pun
  [03:24:08] * Joins: Trieshani (Albasoul@Albasoul-8ld5l0.pools.spcsdns.net)
  [03:24:09] <WorlD> Csi-Gjilanasi:
  [03:24:15] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahahha
  [03:24:15] <Banditos> e boni me keq fare
  [03:24:16] * Joins: kauboj (Albasoul@Albasoul-3l3km4.dyn.optonline.net)
  [03:24:17] <WorlD> der ist ne scheiss penner
  [03:24:18] <Banditos> se shef
  [03:24:19] * Superman sets mode: +Mb m:*!*@Albasoul-d5e.508.152.93.IP
  [03:24:19] <WorlD> alter
  [03:24:31] * Superman sets mode: -M
  [03:24:40] <Lenci> WorlD paske edhe stres tradhtie me sa shof me duket ke filluar te ndihesh paksa i pa vler per shoqerin qe te kan njohur
  [03:24:42] <Lenci> lool
  [03:24:45] * Qetsohu is now known as Guest781
  [03:24:47] <WorlD> o flodist shaje ne Lenci :p
  [03:24:52] * Joins: Tikitak (Albasoul@Albasoul-ceubko.fios.verizon.net)
  [03:24:54] <+Csi-Gjilanasi> Ja Man
  [03:25:00] * Parts: kauboj (Albasoul@Albasoul-3l3km4.dyn.optonline.net) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:25:01] <+Csi-Gjilanasi> Banditos Fickt In Ab
  [03:25:01] * +Csi-Gjilanasi :D
  [03:25:04] <WorlD> ahahahahahahahhahahahahaahahahahahahhahahahaha
  [03:25:08] <WorlD> Banditos:
  [03:25:09] <Banditos> Lenci do te bej nje pytje
  [03:25:11] <Lenci> vetem ti ke ngel si i jetimores ketu ne chat githe dalin knaqen ti chate nate dite ik re se le name bej dicka per veten se ngele si plak azilesh
  [03:25:15] * Joins: altin (Albasoul@Albasoul-fa8.mvf.79.82.IP)
  [03:25:15] <Banditos> Lenci do te bej nje pytje
  [03:25:16] <Lenci> lool
  [03:25:16] <Banditos> ?
  [03:25:21] <Banditos> si gazetar
  [03:25:22] <Banditos> qe je
  [03:25:23] <WorlD> hahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahhahahhahhah ahaha
  [03:25:27] <Banditos> a tbej nji pytje
  [03:25:37] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahhahaa
  [03:25:39] <Banditos> besoj se kultura jote do pranoj
  [03:25:46] <Banditos> po shkrun tani
  [03:25:46] <WorlD> hahahahahahahaahahhahahha
  [03:25:48] <WorlD> boja boja
  [03:25:49] <WorlD> :p
  [03:25:53] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahhaa
  [03:25:56] * Quits: Djal_Hot (Albasoul@Albasoul-d5e.508.152.93.IP) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:25:57] <Banditos> po sme tha
  [03:25:59] <Banditos> sja bej
  [03:26:01] <Lenci> Banditos ty lali sa her e rruaj nokun sinqerisht e perplas per lavaman se me ngjan me ty lool
  [03:26:04] <WorlD> boja boja
  [03:26:14] <Banditos> Lenci ok re
  [03:26:18] <Banditos> e dim qe ke nok
  [03:26:23] <Banditos> se bojm shaka qe je gay
  [03:26:30] <Banditos> te tbej nje pytje
  [03:26:31] <WorlD> hhhaahahahahahahahahhahahahahahahhaha
  [03:26:36] <+Csi-Gjilanasi> Ahahhahaha
  [03:26:37] <Banditos> ?
  [03:26:43] <+Csi-Gjilanasi> Beja Re Se Osht Tu Shkru Romanin
  [03:26:45] <Lenci> WorlD me verte ke qen nje cike me i frenuar edhe thoja sa mire qe ri serioz se kur fillo flet ti si te ishe gjys njeriu
  [03:26:47] <+Csi-Gjilanasi> Smund Te Pergjigjet
  [03:26:47] * +Csi-Gjilanasi :D
  [03:26:51] <+Csi-Gjilanasi> Ja Te Thash
  [03:26:52] <+Csi-Gjilanasi> Hjahahahaa
  [03:26:59] <Banditos> lenci ktu lal
  [03:27:00] <Lenci> edhe qesh si to femrat kur marin super tallje nga chatistat qesh kot dmth
  [03:27:02] <Lenci> loool
  [03:27:03] * Quits: davidsonUSA (Albasoul@Albasoul-pik7h8.dyn.optonline.net) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:27:03] <Banditos> ke tregu qe je lepur
  [03:27:07] <WorlD> aahahaahaahahahahhahaahhahahahahahahahahahahhaahah hahahahahhahahahahhahahahahaahhahahaha
  [03:28:11] * Quits: Trieshani (Albasoul@Albasoul-8ld5l0.pools.spcsdns.net) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:28:18] <Lenci> WorlD je duke then me vete te isha aop me kick kete apo je duke e shar vete apo ke fut Banditos me e share
  [03:28:22] <Lenci> se kshu jeni juve loool
  [03:28:22] <Banditos> lenci je lepur qe vesh bixhame tigri ene futesh ne chat
  [03:28:29] * Joins: bossi (Albasoul@Albasoul-fa8.mvf.79.82.IP)
  [03:28:43] <Lenci> apo je duke then ne prv me jep aop se shif car behet ne main lool Banditos boll ti re njeri pa seder
  [03:28:45] <WorlD> Lenci:
  [03:28:46] <Banditos> lenci ti ke lindur me shiringa
  [03:28:49] <WorlD> mos me caj hajdarin
  [03:28:51] <WorlD> se jam fb
  [03:29:06] <Lenci> WorlD ti fb ti je hunderr re ku ke surat per fb looll
  [03:29:32] * Joins: Fuuu (Albasoul@Albasoul-57a898.ri.cox.net)
  [03:29:34] * Joins: lalalla (Albasoul@Albasoul-lav.pcv.73.76.IP)
  [03:29:48] * Parts: lalalla (Albasoul@Albasoul-lav.pcv.73.76.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:29:49] * Joins: daki (Albasoul@Albasoul-tm9.5kj.175.178.IP)
  [03:29:56] <WorlD> Lenci:
  [03:29:59] <+Csi-Gjilanasi> Hahahhahaha
  [03:30:05] <WorlD> te dyja hundet i kam te mdhaja
  [03:30:06] * Quits: ny--- (Albasoul@Albasoul-dmhmvs.res.rr.com) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:30:11] <+Csi-Gjilanasi> WorlD Shko Nfb Re Nga Inati E Ka
  [03:30:16] <Lenci> perfundimisht jeni shume te lodhur me vertet nuk e di cfare pret njeriu nga ju kur jeni dy meshkuj qe prisni ter kohes ne chat kure te futet
  [03:30:17] <+Csi-Gjilanasi> Lere Let Flas
  [03:30:18] * Quits: daki (Albasoul@Albasoul-tm9.5kj.175.178.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:30:19] * +Csi-Gjilanasi :P
  [03:30:23] <Lenci> i mashkull ne chat per ti folur
  [03:30:24] <Lenci> loool
  [03:30:43] * Joins: daki (Albasoul@Albasoul-tm9.5kj.175.178.IP)
  [03:30:53] <Banditos> lenci ik hidhi gjyshes valium ne caj dhe ja ben me llap kur e ze gjumi
  [03:31:04] <+Csi-Gjilanasi> Hahahaahaha
  [03:31:11] <Lenci> Csi-Gjilanasi nuk kam inat ketu o gongolez kosove mos flit budalliqe serioz dukesh me mire kshu qe qepe per tu duk i cik normal
  [03:31:12] <Lenci> lool
  [03:31:33] * Quits: Klevi (Albasoul@Albasoul-afp.k32.78.80.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:31:39] <Lenci> Banditos ke lan nam me keto shprehje te keqen se nuk jan gjithe si ty qe jeton me gjyshen edhe te sigurt do e kesh be edhe kete gje
  [03:31:45] <Lenci> se filo grek je ti lool
  [03:31:47] <Lenci> looooooooooooooool
  [03:32:05] * Quits: Fuuu (Albasoul@Albasoul-57a898.ri.cox.net) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:32:07] * Quits: altin (Albasoul@Albasoul-fa8.mvf.79.82.IP) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:32:17] <WorlD> Lenci:
  [03:32:19] <Banditos> Lenci plaku jot me gayy se ty kur piheshe vishte fustan ene ju fishkellente cunave te lagjes duke ju shkel syrin
  [03:32:21] <WorlD> je i modh lale
  [03:32:29] <Banditos> nga ballkoni
  [03:32:49] <WorlD> lol
  [03:32:49] <Banditos> world
  [03:32:51] <WorlD> o
  [03:32:52] * Joins: Number_1 (Albasoul@Albasoul-c7sgsi.greendata.pl)
  [03:32:52] * Quits: Number_1 (Albasoul@Albasoul-c7sgsi.greendata.pl) (G-Lined)
  [03:32:55] <Lenci> Banditos nuk je duke folur naj gje nuk ben per te qesh askend me keto budalliqe qe flet
  [03:32:55] <Banditos> lenci kur ka qen i vogel
  [03:32:58] * Quits: bossi (Albasoul@Albasoul-fa8.mvf.79.82.IP) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:32:59] <Banditos> i theshte gjyshes
  [03:33:06] <tr_> ti Lenci je ndonje chahtist i vjeter e do kesh patur dhe motren chatiste dhe ke turp te thuash kush je pale pale do e kesh patur te motren karaputane qe zhvishej ne kamer e ske fytyr te thuash kush je
  [03:33:06] * Superman sets mode: +Mb m:*!*@Albasoul-j93.8df.187.91.IP
  [03:33:10] <Banditos> o gjyshe babi e rref mamin cdo nat
  [03:33:11] * Quits: daki (Albasoul@Albasoul-tm9.5kj.175.178.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:33:13] <WorlD> ahahahahahhahahahaha
  [03:33:15] <WorlD> tr_:
  [03:33:16] * Quits: guest3009 (Albasoul@Albasoul-lr5.dlm.170.83.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:33:17] <WorlD> mos e shaj
  [03:33:17] <WorlD> :p
  [03:33:18] <Banditos> pse tkeqen gjyshja
  [03:33:19] * Superman sets mode: -M
  [03:33:21] * Joins: astri (Albasoul@Albasoul-tm9.5kj.175.178.IP)
  [03:33:22] <WorlD> lere te haj tum
  [03:33:23] <Banditos> ca degjon ti
  [03:33:26] <WorlD> Banditos:
  [03:33:33] <WorlD> ky kur ishte i vogel
  [03:33:34] <Banditos> babi i hypen siper
  [03:33:38] <WorlD> pinte bilen e babit
  [03:33:40] <Banditos> dhe mami ja ben oh oh oh
  [03:33:43] <Banditos> hahahahaha
  [03:33:46] <WorlD> jo sisen si gjith moshataret e ti
  [03:33:46] <WorlD> :p
  [03:33:47] * Quits: astri (Albasoul@Albasoul-tm9.5kj.175.178.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:33:47] * Joins: dashuria_Par (Albasoul@Albasoul-nsj.a9c.240.77.IP)
  [03:33:54] <Banditos> ktij ja pallonte babi mamin
  [03:33:56] * Joins: Guest15427 (Albasoul@Albasoul-lbj.9fb.130.37.IP)
  [03:33:58] <WorlD> pranej ka ngel me cen
  [03:33:59] <WorlD> :p
  [03:34:01] <Banditos> kurse ky ja bonte e rref
  [03:34:04] <Banditos> ajjaajajajajajajajajaja
  [03:34:06] <WorlD> i frustrum nga jeta
  [03:34:17] <WorlD> Lenci:
  [03:34:21] <WorlD> o Lenci
  [03:34:22] <Banditos> lenci e kapte babin prej bile
  [03:34:26] <WorlD> je bo si objekt
  [03:34:27] * Superman sets mode: -b m:*!*@Albasoul-d5e.508.152.93.IP
  [03:34:28] <WorlD> tallje rike
  [03:34:29] <WorlD> :p
  [03:34:32] <Lenci> tr_ pa thuaj ti kush na qeke ky motrakaraputani me fam se per te share te qendis trungun familjar lol
  [03:34:38] * Quits: Guest15427 (Albasoul@Albasoul-lbj.9fb.130.37.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:34:45] <Banditos> lol
  [03:34:50] <WorlD> Lenci: mos shaj ashu re
  [03:34:51] <WorlD> legen
  [03:34:52] <Banditos> nasi :)
  [03:34:53] * Joins: guest3009 (Albasoul@Albasoul-lr5.dlm.170.83.IP)
  [03:35:06] <Banditos> lenci kseris ke elenika
  [03:35:08] <Lenci> WorlD gjithsesi legen si ju nuk behem qe deri dje me kete Banditos u shaje tani fusni gishtat ngooj lepiheni me njeri tjetrin
  [03:35:09] <Banditos> ahhahahahahahaha
  [03:35:09] <Lenci> loooool
  [03:35:35] <WorlD> Lenci:
  [03:35:39] <Banditos> lenci ti je fshatar ne kocke
  [03:35:42] <WorlD> hec na lepi na i gjo te trash
  [03:35:43] <Banditos> zemra
  [03:35:49] <WorlD> ahhahahahhahahah
  [03:35:52] * Joins: Guest3598 (Albasoul@Albasoul-7on.u69.62.64.IP)
  [03:35:54] <+Csi-Gjilanasi> Hahaahhahahhahhahhahahhaha
  [03:36:00] * Quits: Guest3598 (Albasoul@Albasoul-7on.u69.62.64.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:36:05] <Lenci> WorlD kshu qe ti je objekt shume negativ sinqerisht mendoja qe je nje person ndryshe po tio paske qen me cope cope se ky
  [03:36:06] <WorlD> o Lenci
  [03:36:23] <WorlD> ahaahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahhahhaha haha
  [03:36:34] <WorlD> Lenci:
  [03:36:48] <Lenci> ca te ju them un ju dyve re qe jeni distancuar nga sedra perzotin ka vite jeni mesuar ju per tu bere lego etje
  [03:36:49] <Lenci> looool
  [03:36:55] <WorlD> me bq si puna jote,duet me u sjell si i till
  [03:37:08] * Quits: Xxx (Albasoul@Albasoul-4m8.1lc.171.79.IP) (Connection closed)
  [03:37:14] <WorlD> Banditos:
  [03:37:15] <Banditos> WorlD
  [03:37:22] <Banditos> lale kundershtarin
  [03:37:27] <Banditos> mos e lexo cha thot
  [03:37:29] <Banditos> kurr
  [03:37:31] <Banditos> vk
  [03:37:33] <WorlD> ahahhahahahahahah
  [03:37:37] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahhahhahahahhahha
  [03:37:38] <Banditos> un asgjo si lexoj cha thot ky
  [03:37:39] * +Csi-Gjilanasi :P
  [03:37:45] <WorlD> hahhahahahahaahhahahahahahhahahahaaha
  [03:37:47] <Banditos> un vetem e shaj
  [03:37:48] * WorlD bi dek
  [03:37:49] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahhahhahahahhaha
  [03:37:53] <Lenci> WorlD puthe njehere Banditos lali se te ka share me tekst te bukur heren e fundit loool
  [03:37:54] <Banditos> sa me cfryhen bolet
  [03:37:56] <WorlD> ahaahahahahahahahahahhahahhahahahahahhahahaha
  [03:38:07] <+Csi-Gjilanasi> Hahhahahhahhaha
  [03:38:07] * Parts: Tikitak (Albasoul@Albasoul-ceubko.fios.verizon.net) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:38:11] <Banditos> me lexu lencin
  [03:38:13] <Lenci> ku ka me bq se ti re qe puthesh me Banditos e ai me ty deri tje shanit njeri tjetrin ne maksimum
  [03:38:14] * Quits: !Albo_BoY (~Global@Albasoul-5fn.qgm.73.74.IP) (Ping timeout: 121 seconds)
  [03:38:14] <Lenci> loool
  [03:38:14] <WorlD> Lenci: sa her je sha ti moj moter
  [03:38:16] <Banditos> duhet tkesh shkoll
  [03:38:18] <WorlD> aq tmira qofshin
  [03:38:19] <+Csi-Gjilanasi> Hahahahhahhha
  [03:38:20] <Banditos> ne jena me 8 vjecare
  [03:38:28] <+Csi-Gjilanasi> Hahahhahha
  [03:38:36] * Joins: Dashruia_par (Albasoul@Albasoul-nsj.a9c.240.77.IP)
  [03:38:42] <WorlD> o Lenci
  [03:38:45] <Lenci> WorlD un nuk jam share me njeri ketu sharja pare ja me ju tani edhe fjala bq edhe kete nuk dua tjau them se nuk e meritoni kete por pa seder
  [03:38:46] <+Csi-Gjilanasi> Banditos Ja Dhe Tani Del Noj Poezi Tash Nga Lenci
  [03:38:48] <WorlD> ti je tip i shkathet
  [03:38:48] <Lenci> kaq. loool
  [03:38:49] <WorlD> kshu
  [03:38:49] <+Csi-Gjilanasi> Hahahhahahhahahhaahhah
  [03:38:55] <WorlD> pse e hul gjith kte inteligjenc
  [03:38:57] <WorlD> nchat
  [03:38:59] <WorlD> moj moter
  [03:39:13] * Quits: tr_ (Albasoul@Albasoul-j93.8df.187.91.IP) (G-Lined)
  [03:39:14] <WorlD> hum*
  [03:39:16] <Dashruia_par> Banditos:
  [03:39:16] <Banditos> Csi-Gjilanasi ky lenci perfito
  [03:39:19] <Dashruia_par> mos boj si gore kot
  [03:39:21] <Banditos> qe ne sdim me lexu
  [03:39:24] <Banditos> e shkru shkru
  [03:39:25] <Dashruia_par> ore grek
  [03:39:26] <Banditos> pa mbarim
  [03:39:28] <WorlD> lol
  [03:39:30] <Lenci> tr_ mos je ai laberushi celi ti qe sha me notice se te bera gjitha labet me manaferr te shpuar mes kembe l;ooo
  [03:39:32] <Lenci> loool
  [03:39:38] <Dashruia_par> Lenci:
  [03:39:40] <Dashruia_par> me grek
  [03:39:42] <Dashruia_par> mos u merr
  [03:39:43] <Banditos> Dashruia_par me qe mthe grek
  [03:39:45] <+Csi-Gjilanasi> Lol Banditos
  [03:39:47] <Dashruia_par> se shkojn me prifterinj
  [03:39:51] <Banditos> ta qiiift nonen gjith greqia
  [03:39:53] <Banditos> ok
  [03:39:53] <Lenci> Dashruia_par looool
  [03:39:54] <Dashruia_par>
  [03:39:56] <+Guest781> Titulli i Adreses i Dashruia_par Eshte - "YouTube - Franci gjen nonen e vet ne bordello !!! (part 2).avi"
  [03:39:57] <Dashruia_par> Banditos:
  [03:39:59] <Dashruia_par> pragun
  [03:40:00] <Dashruia_par> e shpis
  [03:40:05] <Dashruia_par> dhe orkesteren
  [03:40:12] <Dashruia_par> per shpelarje
  [03:40:13] <guest3009> :D:D:D:D
  [03:40:15] <Dashruia_par> mbas darke
  [03:40:15] <Lenci> Dashruia_par loool
  [03:40:21] <WorlD> ahahahahahahahahahhahaahahahahahahahhaha
  [03:40:25] <WorlD> ore bollni
  [03:40:26] <Dashruia_par> m0t3r
  [03:40:26] <WorlD> Dashruia_par:
  [03:40:27] <WorlD> :@
  [03:40:28] <Dashruia_par> dhe farefis
  [03:40:29] <WorlD> boll re
  [03:40:31] <Dashruia_par> ca te kesh
  [03:40:39] <guest3009> Dashruia_par: myteeeeeeeeeeeeeeeeeee se e njof un ahahhahahaha
  [03:40:41] <Dashruia_par> pragun e shpis
  [03:40:48] <Banditos> Dashruia_par
  [03:40:48] <Dashruia_par> kalamaj ne djep
  [03:40:49] <WorlD> ahhaahahahahahhaahhahahahahahah
  [03:40:52] <Lenci> Dashruia_par mos ja shaj plaken kti Banditos se plaka ktij ka operuar kurizin ka bere edhe 3 vagina tjera per te knaqur ushtrin greke
  [03:40:52] <Banditos> e qqive nji her pragun
  [03:40:53] <Lenci> looool
  [03:40:56] <guest3009> me liber shpie amanet nga chatiah
  [03:41:04] * WorlD slaps BooMeRaNg around a bit with a large fishbot
  [03:41:05] <Dashruia_par> Banditos:
  [03:41:06] * WorlD slaps BooMeRaNg around a bit with a large fishbot
  [03:41:09] * WorlD slaps BooMeRaNg around a bit with a large fishbot
  [03:41:13] <Dashruia_par> orkstren
  [03:41:13] * Joins: DZDE (Albasoul@Albasoul-7pp.jbo.137.166.IP)
  [03:41:14] <Dashruia_par> ore
  [03:41:17] <Banditos> po
  [03:41:18] * Parts: DZDE (Albasoul@Albasoul-7pp.jbo.137.166.IP) (Dalje: Mirulexofshim)
  [03:41:21] <Dashruia_par> do te shk e r dh ej
  [03:41:24] <Dashruia_par> listen
  [03:41:26] <Dashruia_par> e dasmes
  [03:41:27] <WorlD> Dashruia_par:
  [03:41:27] <Banditos> dhe daullet
  [03:41:29] <Banditos> hahahahahahaahhaha
  [03:41:30] <WorlD> o Dashruia_par
  [03:41:40] <Dashruia_par> Banditos:
  [03:41:49] <Banditos> i mer rropsh
  [03:41:50] <Dashruia_par> brb tani
  [03:41:51] <Banditos> o
  [03:41:58] <Banditos> ik motra qq
  [03:42:02] <Banditos> se nuk iken dot ti
  [03:42:05] <Dashruia_par> ta q1
  [03:42:06] * Dashruia_par was kicked by ChanServ (Foul language is prohibited here.)
  [03:42:06] <Banditos> se tkom q motren
  [03:42:08] <Banditos> hahahahahaha
  [03:42:12] * Quits: dashuria_Par (Albasoul@Albasoul-nsj.a9c.240.77.IP) (Ping timeout: 121 seconds)
  Skedarėt e Bashkėngjitur Skedarėt e Bashkėngjitur
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 2. #2
  Demokrat-Bordi-Drejtues Maska e RoboCop2
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Founder #Shqiperia, Lider i Sherbimeve dhe Anėtar i Grupit Abuzimet ne Stafin Ircop Albasoul.Com Italie-Rome-me zemer mes jushe e bukura shoqeri!!!Albasoul Vitamin Qź Pa Te S'do Jetoja Dote!!!
  Postime
  267
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tu vi turp per kto menyre te komunikuari se sjeni femi.

  Ska komente keta tipa duhen limituar ne dhomat tona flm.

  Albaguard.
  Burri tė mbytė ose ta falė, i ligu as tė mbytė as tź falė!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •