Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e albani21
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Vendndodhja
  Albania Berati Jeta Ime
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkes per aop tek #shqiperia #ndihme #stafi

  un jam albani21 jam shkeputur per ca koh nga albasoul por jam user i vjeter qe nga fillimi i hapjes se albasoul me sa mbaj mend ka qen viti 2002 2003 nejse ju flm
  Berac Me Gjith Zemer

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Kerkesa aprovohet nga une.

  Gjithe te mirat.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •