Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 117
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  "Thenie te mencura popullore"gazmore.
  Psh-Gur gur,behen dy gure.

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Po erdhi deshira per te punuar ulu deri sa te kaloj.

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Qeni qe leh s'te ha...

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Qengji i mire i thith dy nena

 5. #5
  Maska e Serioze
  Anėtarėsuar
  14-10-2012
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 17 postime
  Duaje atdheun si Donika Skėnderbeun
  Nėse kerkon besimin tim, Mė jep sinqeritetin tėnd...

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gon! Lexo Postimin
  Qengji i mire i thith dy nena
  Me sakte:

  Qingji urte thith dy nena, i 'trenti' gjithe kopene

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Trimi i mire me shoke shume

  ose/dhe

  Trimi i mire iku n'varreza

 8. #8
  Maska e Serioze
  Anėtarėsuar
  14-10-2012
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 17 postime
  Gur- gur bėhet mur, mur- mur bėhet kalaja, fjalė- fjalė bėhet belaja
  Nėse kerkon besimin tim, Mė jep sinqeritetin tėnd...

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Trim i mire eshte edhe ai qe rri tere diten i pire

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Nuk bie rrufeja ne hitha...

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Dhelpra duket qe nga bishti...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e alket merolli
  Anėtarėsuar
  06-12-2012
  Postime
  63
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shef rushi kumbllen,dhe piqet molla.


  (shef rrushi rrusin,dhe piqet)

 13. #13
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,962
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Halle halle kjo dynja halli hallit nuk i ngja.
  Mendo dhe Pasurohu

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Genjeshtra eshte si qershia - me shoqe shume...

 15. #15
  Maska e Serioze
  Anėtarėsuar
  14-10-2012
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 17 postime
  Kush i hap varrin tjetrit, punon ke varrezat.
  Nėse kerkon besimin tim, Mė jep sinqeritetin tėnd...

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Hekuri duhet rrahur sa eshte i nxehte...

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Serioze Lexo Postimin
  Kush i hap varrin tjetrit, punon ke varrezat.
  Do t'ia hap edhe vetes

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Kur mungon Luani,edhe Majmuni behet mbret...

 19. #19
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,962
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Dashuria eshte mrekullia e botės , por martesa ėshtė e neveritshme ,sepse dashurisė atėherė I shtohet legjislacioni.
  Mendo dhe Pasurohu

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Qfare ka shtepia ta thote femija...

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •