Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 117 prej 117
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.  Vazhdonjme prape me labqe,
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Kafeja eshte e zeze, por te zbardh faqen! Keshtu eshte edhe LABI.
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 3. #103
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Puna eshte e Shenjte, keshtu qe mos e prek me dore

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #104
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Puthja eshte menyra me e mire per te gjetur gjuhen e perbashket. .

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #105
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  druri eshte menyra me e mire per t'u ngrohur ne kete furtune....

  p.s. vlen vetem per sot
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 6. #106
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  8 marsi eshte dita e grave. 9 marsi eshte dita e clirimit

  PER VITIN TJETER KJO

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #107
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Kur nxehet i buti bindet i marri, por kur nxehet i marri bindet edhe gomari
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #108
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Vetem ti dhe dhia e coni bishtin pėrpjetė.... -hani i stavros
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 9. #109
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Femrat inteligjente hapin mendjen...
  Femrat mendjelehta hapin kembet...
  Femrat e embla hapin zemren...
  Pastaj jam dhe une qe hap gjithnje frigoriferin...

  p.s. thenie personale
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 10. #110
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  fasule ha fasulet do mburresh...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 11. #111
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  fasule k.oqe me leng,
  barku plot e p.ordha deng

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 12. #112
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  derri me pare qellohet e pastaj hamnjet, fasulja me pare hahet e pastaj qello...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 13. #113
  i/e regjistruar Maska e Hotlani
  Anėtarėsuar
  22-11-2012
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Fjala mėsues nuk ėshtė e shenjtė ,por puna qė mėsuesi e bėnė ėshtė e shenjtė.
  Kultura,sjellja edukata,arsimi e bėjnė njeriun tė vlefshėm!!!!

 14. #114
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Citim Postuar mė parė nga Hotlani Lexo Postimin
  Fjala mėsues nuk ėshtė e shenjtė ,por puna qė mėsuesi e bėnė ėshtė e shenjtė.
  shumeeeee e shenjte.....

  derri dhe bleta s'ja kane friken borxhit
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 15. #115
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  ke per ta majtur men....kam per ta majtur men...

  kur ha cokollate dobesohen xhinset

  ke per ta majtur men
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 16. #116
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  ke per ta majtur men

  kur fik windows duhet te shtypesh gjithnje start....
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 17. #117
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  k.rva dhe k.rvari shkojne me njeri tjetrin po shume rralle e bejne me njeri tjetrin!

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •