Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e juniku
  Anėtarėsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  ATHINE GREQI
  Mosha
  48
  Postime
  96
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime

  Smile pershendetje

  une jam shqiptar dhe ketu eshte nje forum qe flitet shqip,une di greqisht dhe rusisht si gjuhe te huaja por asnje fjale ne anglisht.shume here me dalin mesazhe te ndryshme nga stafi qe jane ne anglisht ,nese eshte e mundur qe kjo te rregullohet do te mundesha te perdorja edhe une me mire faqet e site tuaj .
  faleminderit e respekt f.m.

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  795 falenderime nė 648 postime

  Pėr: pershendetje

  Citim Postuar mė parė nga juniku Lexo Postimin
  une jam shqiptar dhe ketu eshte nje forum qe flitet shqip,une di greqisht dhe rusisht si gjuhe te huaja por asnje fjale ne anglisht.shume here me dalin mesazhe te ndryshme nga stafi qe jane ne anglisht ,nese eshte e mundur qe kjo te rregullohet do te mundesha te perdorja edhe une me mire faqet e site tuaj .
  faleminderit e respekt f.m.
  Ke te drejte. Jemi duke shqiperuar gjithe mesazhet e forumit pasi para 1 muaji rifreskuam programin e forumit. Se shpejti cdo mesazh do te dali ne shqip.

  Albo

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e juniku
  Anėtarėsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  ATHINE GREQI
  Mosha
  48
  Postime
  96
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime

  pershendetje !

  faleminderit per mirekuptimin nga ana e stafit !mbaresi ju uroj ne punen tuaj !

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •