Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21

Tema: PlayStation

  1. #1

    PlayStation

    Nje teme e perbere kryesisht me trailer te lojrave (ose demo te lojrave) qe kane dale dhe do te dalin kryesisht per Playstation! Mund te kete ndonje perjashtim te vogel per sa i perket ndonje loje e cila prodhohet per platformat e tjera!
    Think Different! Think Again!

  2. #2


    Crysis 2
    Loja qe jam duke luajtur aktualisht! Mund te them qe eshte nje spektakel i vertete si nga grafika ashtu edhe nga menyra e luftimit dhe teknikat e ndryshme qe ka!
    Think Different! Think Again!

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e silentgirl
    Anėtarėsuar
    19-11-2011
    Postime
    1,985
    Playstation? Je i martuar ti ? Si ja del mes gruas dhe playstation-it me siguri qe se ke aty gruan,se ska mundesi tjeter

  4. #4
    Mundohem me gjet kohe per te dy gjonat, duke i dhon pjesen me te madhe te kohes gruas mo! Cdo gjo ka pjesen e vet
    Think Different! Think Again!

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anėtarėsuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Hahahha Ska me Bukur se te luash Pes2012 me gruan

    Stjerner er dom som lyser i Mųrke

  6. #6
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536
    Hahahah, beni mire tja mesoni edhe gruas playstation, se perndryshe i keni punet keq me te
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anėtarėsuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Hahahah, beni mire tja mesoni edhe gruas playstation, se perndryshe i keni punet keq me te
    Do Luaje me mua ti Avrima kte lojen


    Stjerner er dom som lyser i Mųrke

  8. #8
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    A e ka lujt ndonjeri "SniperElite 2" ??? Nqs po ēa opinionesh keni ???
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  9. #9
    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Hahahah, beni mire tja mesoni edhe gruas playstation, se perndryshe i keni punet keq me te
    Do ishte problem i modh sepse sdo te linte rradhe per me lujt!

    Sniper's Elite 2 une se kam luajtur personalisht keshtu qe sdi cte them per kete loje!

    Nderkohe, nje trailer tjeter loje:



    Dead Space 1
    Nje anije hapesinore ISHIMURA, qe mblidhte materiale nga nje planet leshon nje SOS te fundit dhe keput komunikimet! Dergohet nje grup prej 3 personash per te riparuar demin por hasin me nje incident dhe anija e tyre perplaset mbi ISHIMUREN dhe ato mbeten te bllokuar aty! E vetmja menyre qe u mbetet eshte te riparojne ISHIMUREN dhe te largohen me te! Nderkohe 1187 anetaret e ekuipazhit te anijes, nder te cilat edhe gruaja e Isaac Clark, jane zhdukur pa lene asnje gjurme!

    Nje horror i perkryer qe te mban ne ankth ne cdo moment!
    Think Different! Think Again!

  10. #10


    Kjo eshte edhe traileri i pjeses se dyte ku pervec vazhdimit te historise, ka nje permiresim te grafikes, armatimeve dhe ambientet plotesisht ndryshe! Edhe disa supriza per ata qe kane luajtur pjesen e pare te ketij Sci Fi Horror!
    Think Different! Think Again!

  11. #11
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638
    Tema per PS po keto te permendurat jane te gjitha multiplatform se...
    Un bleva nje PS Vita para ca muajsh edhe po pres te na sjelle Sony ndonje nga lojrat e PS2 se sa per lojerat e vete Vitas nuk jam fort i interesuar ne asnjeren. Gjer tani kam blere Metal Gear Solid 3 HD (qe e kisha mbaruar njehere per PS2) dhe Xenogears (PSX). Nuk jam bere pishman qe e kam blere se edhe po na deshtoi Sony, hackers-at to bejne te tyren persa i perket emulacionit.
    "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

  12. #12


    Vanquish! Keto jane pamjet nga loja!
    Nje lufte ndermjet Amerikes dhe Rusise e zhvilluar plotesisht ne hapesire ne nje stacion hapesinor! Loja mjaft dinamike me disa levizje te reja per lojrat deri ne kohen kur ka dale perfshire ketu rreshqitjet!
    Think Different! Think Again!

  13. #13


    Tomb Raider! Loja qe pritet te vije vitin e ardhshem! Pritet te jete dicka teper ndryshe nga versionet e meparshme te Tomb Raider-it!
    Think Different! Think Again!

  14. #14


    Uncharted 3...pjesa e fundit e trilogjise se Nathan Drake! Nje seri qe ka fituar mjaft cmime dhe eshte pozicionuar ne vendin e pare per lojrat me te mira nga IGN. Grafika e tille qe nuk e kuptoje se ku mbaronte filmimi dhe ku fillonte loja (shpesh here ngaterrohesha me kete gje )! Disa gjera Uncharted 3 i huazoi nga pjeset e meparshme dhe kete e tregojne edhe vete pjesetaret e Naughty Dog!
    Think Different! Think Again!

  15. #15


    Need For Speed : The Run
    4000 milje rruge nga San Francisco deri ne New York...200 makina ne nisje! Ambientimet e ndryshme gjate rruges do ta bejne garen te veshtire me kalimin e kohes! Nga seria e Need for Speed, bashke me Underground ka qene nder lojrat qe me ka pelqyer me shume!
    Think Different! Think Again!

  16. #16
    *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
    Anėtarėsuar
    24-11-2007
    Vendndodhja
    Rruga shishe lagja tap :)
    Postime
    2,355
    Me ka pelqyer TDU2

    Emri:  77552_orig.jpg

Shikime: 206

Madhėsia:  25.4 KB

    Emri:  Test-Drive-Unlimited-2_Playstation3_cover.jpg

Shikime: 183

Madhėsia:  54.5 KB
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *suada* : 21-12-2012 mė 13:58

    Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

  17. #17

    Pėr: PlayStation



    Mass Effect 3! Thone qe fundi nuk u ka pelqyer shume lojtareve aq sa njeri e hodhi ne gjyq kompanine per kete gje Aktualisht jam duke luajtur pjesen e dyte dhe duket goxha interesante!
    Think Different! Think Again!

  18. #18
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536

    Pėr: PlayStation

    Citim Postuar mė parė nga A.I Lexo Postimin


    Mass Effect 3! Thone qe fundi nuk u ka pelqyer shume lojtareve aq sa njeri e hodhi ne gjyq kompanine per kete gje Aktualisht jam duke luajtur pjesen e dyte dhe duket goxha interesante!
    Ncncnc , edhe une ashtu them
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

  19. #19

    Pėr: PlayStation

    nuk kish si te ishte ndryshe
    Think Different! Think Again!

  20. #20
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638

    Pėr: PlayStation

    Ai fundi i prishi pune trilogjise. Nuk fitoi as lojrn e vitit ne VGA. Vajten ja dhane asaj videos interaktive. Une se kam filluar akoma se harrova te ruaj save te ME2 kur riformatova PC por sbesoj se fundi do ma ndryshoje opinionin per gjithe serite.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •