Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21

Tema: PlayStation

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime

  PlayStation

  Nje teme e perbere kryesisht me trailer te lojrave (ose demo te lojrave) qe kane dale dhe do te dalin kryesisht per Playstation! Mund te kete ndonje perjashtim te vogel per sa i perket ndonje loje e cila prodhohet per platformat e tjera!
  Think Different! Think Again!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime


  Crysis 2
  Loja qe jam duke luajtur aktualisht! Mund te them qe eshte nje spektakel i vertete si nga grafika ashtu edhe nga menyra e luftimit dhe teknikat e ndryshme qe ka!
  Think Different! Think Again!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Anėtarėsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 8 postime
  Playstation? Je i martuar ti ? Si ja del mes gruas dhe playstation-it me siguri qe se ke aty gruan,se ska mundesi tjeter

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime
  Mundohem me gjet kohe per te dy gjonat, duke i dhon pjesen me te madhe te kohes gruas mo! Cdo gjo ka pjesen e vet
  Think Different! Think Again!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Hahahha Ska me Bukur se te luash Pes2012 me gruan

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 6. #6
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  Hahahah, beni mire tja mesoni edhe gruas playstation, se perndryshe i keni punet keq me te
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
  Hahahah, beni mire tja mesoni edhe gruas playstation, se perndryshe i keni punet keq me te
  Do Luaje me mua ti Avrima kte lojen


  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 8. #8
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  A e ka lujt ndonjeri "SniperElite 2" ??? Nqs po ēa opinionesh keni ???
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
  Hahahah, beni mire tja mesoni edhe gruas playstation, se perndryshe i keni punet keq me te
  Do ishte problem i modh sepse sdo te linte rradhe per me lujt!

  Sniper's Elite 2 une se kam luajtur personalisht keshtu qe sdi cte them per kete loje!

  Nderkohe, nje trailer tjeter loje:  Dead Space 1
  Nje anije hapesinore ISHIMURA, qe mblidhte materiale nga nje planet leshon nje SOS te fundit dhe keput komunikimet! Dergohet nje grup prej 3 personash per te riparuar demin por hasin me nje incident dhe anija e tyre perplaset mbi ISHIMUREN dhe ato mbeten te bllokuar aty! E vetmja menyre qe u mbetet eshte te riparojne ISHIMUREN dhe te largohen me te! Nderkohe 1187 anetaret e ekuipazhit te anijes, nder te cilat edhe gruaja e Isaac Clark, jane zhdukur pa lene asnje gjurme!

  Nje horror i perkryer qe te mban ne ankth ne cdo moment!
  Think Different! Think Again!

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime


  Kjo eshte edhe traileri i pjeses se dyte ku pervec vazhdimit te historise, ka nje permiresim te grafikes, armatimeve dhe ambientet plotesisht ndryshe! Edhe disa supriza per ata qe kane luajtur pjesen e pare te ketij Sci Fi Horror!
  Think Different! Think Again!

 11. #11
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Tema per PS po keto te permendurat jane te gjitha multiplatform se...
  Un bleva nje PS Vita para ca muajsh edhe po pres te na sjelle Sony ndonje nga lojrat e PS2 se sa per lojerat e vete Vitas nuk jam fort i interesuar ne asnjeren. Gjer tani kam blere Metal Gear Solid 3 HD (qe e kisha mbaruar njehere per PS2) dhe Xenogears (PSX). Nuk jam bere pishman qe e kam blere se edhe po na deshtoi Sony, hackers-at to bejne te tyren persa i perket emulacionit.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime


  Vanquish! Keto jane pamjet nga loja!
  Nje lufte ndermjet Amerikes dhe Rusise e zhvilluar plotesisht ne hapesire ne nje stacion hapesinor! Loja mjaft dinamike me disa levizje te reja per lojrat deri ne kohen kur ka dale perfshire ketu rreshqitjet!
  Think Different! Think Again!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime


  Tomb Raider! Loja qe pritet te vije vitin e ardhshem! Pritet te jete dicka teper ndryshe nga versionet e meparshme te Tomb Raider-it!
  Think Different! Think Again!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime


  Uncharted 3...pjesa e fundit e trilogjise se Nathan Drake! Nje seri qe ka fituar mjaft cmime dhe eshte pozicionuar ne vendin e pare per lojrat me te mira nga IGN. Grafika e tille qe nuk e kuptoje se ku mbaronte filmimi dhe ku fillonte loja (shpesh here ngaterrohesha me kete gje )! Disa gjera Uncharted 3 i huazoi nga pjeset e meparshme dhe kete e tregojne edhe vete pjesetaret e Naughty Dog!
  Think Different! Think Again!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime


  Need For Speed : The Run
  4000 milje rruge nga San Francisco deri ne New York...200 makina ne nisje! Ambientimet e ndryshme gjate rruges do ta bejne garen te veshtire me kalimin e kohes! Nga seria e Need for Speed, bashke me Underground ka qene nder lojrat qe me ka pelqyer me shume!
  Think Different! Think Again!

 16. #16
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Me ka pelqyer TDU2

  Emri: 77552_orig.jpg

Shikime: 101

Madhėsia: 25.4 KB

  Emri: Test-Drive-Unlimited-2_Playstation3_cover.jpg

Shikime: 95

Madhėsia: 54.5 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *suada* : 21-12-2012 mė 12:58

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime

  Pėr: PlayStation  Mass Effect 3! Thone qe fundi nuk u ka pelqyer shume lojtareve aq sa njeri e hodhi ne gjyq kompanine per kete gje Aktualisht jam duke luajtur pjesen e dyte dhe duket goxha interesante!
  Think Different! Think Again!

 18. #18
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: PlayStation

  Citim Postuar mė parė nga A.I Lexo Postimin


  Mass Effect 3! Thone qe fundi nuk u ka pelqyer shume lojtareve aq sa njeri e hodhi ne gjyq kompanine per kete gje Aktualisht jam duke luajtur pjesen e dyte dhe duket goxha interesante!
  Ncncnc , edhe une ashtu them
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime

  Pėr: PlayStation

  nuk kish si te ishte ndryshe
  Think Different! Think Again!

 20. #20
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: PlayStation

  Ai fundi i prishi pune trilogjise. Nuk fitoi as lojrn e vitit ne VGA. Vajten ja dhane asaj videos interaktive. Une se kam filluar akoma se harrova te ruaj save te ME2 kur riformatova PC por sbesoj se fundi do ma ndryshoje opinionin per gjithe serite.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •