Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Kerkese per krijimin e grupit "Kendi i Basteve Sportive"

  Vura re ekzistojne nje grup, nje kend dhe pese komunitete fetare. Dua te pyes, a eshte e mundur qe edhe ne te apasionuarit e sportit dhe te basteve sportive te krijojme "Kendi i Basteve Sportive" ???
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Nuk mjafton hapsira e futbollit si forum, per te diskutuar edhe bastet sportive? Nje kend i tille, pervec se koeficenteve qe ndryshojne nga java ne jave nuk do te sillte asgje produktive. Madje nuk do hapeshin me shume se 3-4 tema.

  Do te sugjeroja; me versionin e ri te forumit, antaret mund te krijojne grupe neper profilet e tyre. Shqyrtoje njehere si alternative.

  Gjith te mirat!
  relata refero

 3. #3
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  OK. Zere sikur nuk e thashe. Mund t'a mbyllesh temen.
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •