Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 114
 1. #1
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927

  Policia dhunon adoleshentin per nje flamur.

  Policia dhunon adoleshentin per nje flamur.

  Adoleshenti ka tentuar tė marrė njė flamur nga shtylla pėr ta vendosur nė ballkonin e shtėpisė. Duke tentuar ta heqe nga shtylla ku ish vendosur eshte pikasur nga nje punonjes i policise i cili e mban shtenguar derisa ja dorezon nje kolegu te tij. Shikoni videon se c'dhune perdor punonjesi i policise ndaj adoleshetit.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angmokio : 27-11-2012 mė 08:29
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005
  mire ja ka ber,huligani i dreqit

  edhe me shum duhej!

  si e ke hap temen ti ,gati te na vij keq per te si the ti per NJE flamur..pse sipas teje sa duhet te jen te mjaftushme per te reaguar?...
  hajde se po marrim te gjith nga nje nga rruga jo vetem flamuj por edhe shenja tjer e po i drgojm te shtepia se na duhen.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  857
  Aman, more angmokio, ma prishe diten...ndoshta edhe javen...Ky pis police, pasi qe ia vuri prangat (qe nuk kishte nevoj as te mirrej ky djal, bile), sillte mbi te...ouuuhh (klithme nervozizmi e imja)...po nervoz me ka bere....

 4. #4
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  ai i pari nuk m'u duk se beri ndonje gje, por ai barkici i dyte qenka idiot fare...

  eh cfare policesh kemi.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 5. #5
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  mire ja ka ber,huligani i dreqit

  edhe me shum duhej!


  si e ke hap temen ti ,gati te na vij keq per te si the ti per NJE flamur..pse sipas teje sa duhet te jen te mjaftushme per te reaguar?...
  hajde se po marrim te gjith nga nje nga rruga jo vetem flamuj por edhe shenja tjer e po i drgojm te shtepia se na duhen.
  Po si moj te hash gjithe ate dajak vetem pse merr nje flamur per ta vendosur ne ballkon, e ke po godet nje adoleshent?

  Dyshoj ne qenien tende femer.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 6. #6
  Kafsheeeeeeee
  Ku eshte shteti yne qe te denoj keto kafshe? Vjedhin florinj e vrasin njerez per dite, e nuk i rreh njeri... nje femije keqtrajtohet. Keta idjote polic me siguri s'kane as 1% te shkolles qe i duhet te kete nje polic

  La vita non si spiega, si VIVE!

 7. #7
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  mire ja ka ber,huligani i dreqit

  edhe me shum duhej!

  si e ke hap temen ti ,gati te na vij keq per te si the ti per NJE flamur..pse sipas teje sa duhet te jen te mjaftushme per te reaguar?...
  hajde se po marrim te gjith nga nje nga rruga jo vetem flamuj por edhe shenja tjer e po i drgojm te shtepia se na duhen.
  ku jeton ti? ne burkina faso qe qenka normal nje veprim i tille?
  polici GODET ME SHPUDHA disa here nje adoleshent, sepse ka dashur te vjedh nje flamur dhe kjo qenka NORMALE. e ke seriozisht?

  ai debil duhet pushuar menjehere nga puna. ben si gangster me nje 15 vjecar.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005
  more pak po me duket,
  mua ka kohe qe po me duhet nje semafor,nuk di ku ta shkul
  jeni mor ne vete ,arsyetoni rrugaqet qe prekin simbolet kombetare,kjo eshte e patolerueshme dhe duhet mesuar njehere e pergjithmon.
  nje gje qe nuk eshte e ytja ,nuk preket
  kjo eshte HAJNI!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  857
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  mire ja ka ber,huligani i dreqit

  edhe me shum duhej!

  si e ke hap temen ti ,gati te na vij keq per te si the ti per NJE flamur..pse sipas teje sa duhet te jen te mjaftushme per te reaguar?...
  hajde se po marrim te gjith nga nje nga rruga jo vetem flamuj por edhe shenja tjer e po i drgojm te shtepia se na duhen.
  Teta, ke plotesisht te drejt qe nuk duhet te hiqen flamujt ashtu sic thua ti, por nuk mendojne te gjithe ashtu,...ja nje adoloshentit, ia ka mendja se edhe ate mund te beje...Ndersa polici eshte dasht aty per aty ta ndeshkoj, sa per mua edhe ti kish sjell nje here (kishte mjaftuar nje bertitje) dhe ta le te shkoj, por jo ashtu... se pari ta prangos djalin e pastaj te sjell ashtu. Sjellja e policit ne kete rast eshte nje akt, i nje dobesie njerezore te karakterit te tij personal. Besoj qe edhe juridikisht eshte nje akt i papranueshem.

 10. #10
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  more pak po me duket,
  mua ka kohe qe po me duhet nje semafor,nuk di ku ta shkul
  jeni mor ne vete ,arsyetoni rrugaqet qe prekin simbolet kombetare,kjo eshte e patolerueshme dhe duhet mesuar njehere e pergjithmon.
  nje gje qe nuk eshte e ytja ,nuk preket
  kjo eshte HAJNI!
  Teta, ka bere gabim? Atehere denoje ashtu sic duhet, nuk te jep ty te drejte askush e per me teper ligji, qe te godasesh nje adoleshent i cili nuk po bente asnje reagim. I vuri prangat, ta dergonte ne komisariat, nje nate burg apo ku di une c'thote ligji, e pastaj secili ne pune te vet. S'ka te drejte askush te te godasi, edhe nese ke bere krimin me te madh ne kete bote.

  Shqiptaret kane filluar me vite t'a humbin mendjen, por s'kuptoj c'ne nje reagim i tille nga ti

  La vita non si spiega, si VIVE!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005
  ke te drejt mor hysen,por po e them nga inati,si mor ja japin te drejten vetes qe te shkulin gjera nga rruga se me duhen..bahh,kam par ca video edhe ne vlore per nje gjest te till....duhet nderprer kjo.e ca do se ne si popull e duam me shembuj ilustrues ta kuptojm se dicka nuk ben.

  eshte nje tregim ku fillohet me nje veze dhe askush nuk ja terheq vrejtjen ,dhe aq e natyrshme i duket ky veprim sa ai femije shkon deri ne kriminalitet

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005
  kleadon,gjermania si vend demokratik kan filluar ta shqyrtojn mundesin e ndeshkimit te nxenesve me thupra dore....

 13. #13
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,771
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  more pak po me duket,
  mua ka kohe qe po me duhet nje semafor,nuk di ku ta shkul
  jeni mor ne vete ,arsyetoni rrugaqet qe prekin simbolet kombetare,kjo eshte e patolerueshme dhe duhet mesuar njehere e pergjithmon.
  nje gje qe nuk eshte e ytja ,nuk preket
  kjo eshte HAJNI!
  Bravo teta!!!
  Biles un jam i mendimit ta denojm me varje!!!

  Se sot vjedh flamurin, por neser na shan Sali Berishen...

  .
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  857
  Femijet duhet te edukohen qe te mos bejne gabim, si ne shkolle nga mesuesi, si ne Spital nga mjeku, si ne stacion treni nga nepunesit hekurudhes, si ne rruge nga policet... ne cdo vend ku jane ata (femijet) duhet te edukohen e jo te ndeshkohen ne ate mynyre. Nese gabojne, u duhet shpjeguar gabimi, jo njeher, jo dy here...por edhe me qindra here...Por edhe ne fund te ndeshkohen, sigurisht... por jo ne mynyra te tilla jonjerzore.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  857
  Teta, ti e di se une kam emrin Sami, ndersa mbiemrin Hyseni...nese deshiron te me drejtohesh mua, beje pak me nje kulture minimale...p.sh. "...mor Sami..." e jo "...mor hysen..." (kjo ishte vetme nje udhezim ndaj teje, e nderuara teta, pasi qe akoma kam nje respekt per ty...)  P.S. Mos ma vraj deshiren, te te respektoj...

 16. #16
  Mjedisor Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,671
  Epo duhet nda mendja, o doni shtet ose mos tė keni shtet. Kur ndodhin vjedhje nga adoleshentėt ēirren shqiptarėt--nuk ka shtet, ku ėshtė shteti? Kur shteti shfaqet, prapė ēirren--shteti pėrdor dhunė kundra adoleshentėve, nuk e duam shtetin. Adoleshentė qė vjedhin do tė ketė edhe tani edhe nė tė ardhmen. Njė gjė i mban kėta--frika. Kuptohet qe rrahja me shuplaka mbas koke nuk ėshtė e ligjshme, por nė njė vend qė ligjet nuk respektohen, nuk e di se a mund ta kėrkojmė difektin aty. Ai vend atė kuvend ka. Po t'i marrėsh me tė mirė kėta adoleshenta, nuk ėshtė se nesėr ai adoleshent do tė dalė tė bėjė bamirėsi, pėrkundrazi, do tė marrė mė tepėr zemėr qė tė vjedhė diēka mė tė madhe.
  Sot njė flamur, nesėr njė ēantė, pasnesėr njė argjendari, tjetėr pasnesėr vret njė njeri...e kėshtu me rradhė.

  Mbaj mend nė kohėn e komunizmit, fėmijėt e bėnin nė brekė kur shihnin njė polic. Dhe asnjė fėmijė nuk guxonte tė thyente njė pemė a kėpuste degė shkurresh dhe thonin "vjen polici e na shklet me dajak". Sot, adoleshentėt kujtojnė se ēdo gjė ėshtė aty pėr ta vjedhur e vandalizuar. Epo kjo nuk durohet mė.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  857
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  kleadon,gjermania si vend demokratik kan filluar ta shqyrtojn mundesin e ndeshkimit te nxenesve me thupra dore....
  Sigurisht, nga ndonje i pashpirt, si ky polici(kafsha) yne, dhe te tille ka kudo ne bote, por sa eshte njerezore?

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-04-2012
  Postime
  1,286
  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  Epo duhet nda mendja, o doni shtet ose mos tė keni shtet. Kur ndodhin vjedhje nga adoleshentėt ēirren shqiptarėt--nuk ka shtet, ku ėshtė shteti? Kur shteti shfaqet, prapė ēirren--shteti pėrdor dhunė kundra adoleshentėve, nuk e duam shtetin. Adoleshentė qė vjedhin do tė ketė edhe tani edhe nė tė ardhmen. Njė gjė i mban kėta--frika. Kuptohet qe rrahja me shuplaka mbas koke nuk ėshtė e ligjshme, por nė njė vend qė ligjet nuk respektohen, nuk e di se a mund ta kėrkojmė difektin aty. Ai vend atė kuvend ka. Po t'i marrėsh me tė mirė kėta adoleshenta, nuk ėshtė se nesėr ai adoleshent do tė dalė tė bėjė bamirėsi, pėrkundrazi, do tė marrė mė tepėr zemėr qė tė vjedhė diēka mė tė madhe.
  Sot njė flamur, nesėr njė ēantė, pasnesėr njė argjendari, tjetėr pasnesėr vret njė njeri...e kėshtu me rradhė.

  Mbaj mend nė kohėn e komunizmit, fėmijėt e bėnin nė brekė kur shihnin njė polic. Dhe asnjė fėmijė nuk guxonte tė thyente njė pemė a kėpuste degė shkurresh dhe thonin "vjen polici e na shklet me dajak". Sot, adoleshentėt kujtojnė se ēdo gjė ėshtė aty pėr ta vjedhur e vandalizuar. Epo kjo nuk durohet mė.
  kjo eshte pergjigjja e sakte:
  Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
  ka bere gabim? Atehere denoje ashtu sic duhet, nuk te jep ty te drejte askush e per me teper ligji, qe te godasesh nje adoleshent i cili nuk po bente asnje reagim. I vuri prangat, ta dergonte ne komisariat, nje nate burg apo ku di une c'thote ligji, e pastaj secili ne pune te vet. S'ka te drejte askush te te godasi, edhe nese ke bere krimin me te madh ne kete bote.

 19. #19
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Pezullohet nga detyra punonjesi i policise

  Emri: polici.jpg

Shikime: 194

Madhėsia: 69.8 KB
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-04-2012
  Postime
  1,286
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Pezullohet nga detyra punonjesi i policise

  Emri: polici.jpg

Shikime: 194

Madhėsia: 69.8 KB
  ne shqiptaret jemi dhe te ekstremeve,si polici qe qelloj te riun,si dhe keta qe e pezulluan nga puna,nuk lihet ai tjetri pa panue per dy shpulla,gjithashtu ne asnje menyre nuk duhet goditur ai tjetri perderisa ka prangat ne duar,puna e policit mbaron ke prangat,i vure prangat,per pstaj ka ligje.
  nga ana tjeter gjynaf te lesh nje njeri pa pune,mund ta denoinin ne nje menyre tjeter.
  gjithashtu po me vjen mire nga rreagimi i menjehershem i avokatit te popullit dhe te institucioneve perkatese,brravo.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BLEDI_SH : 27-11-2012 mė 09:28

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •