Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime

  Nje nenforum mbi drejtesine, ju lutem!

  Pasi qe ky forum, me sa kam pare, ka juriste, dhe vete jam student drejtesie, do te doja te hapej nje nenforum per drejtesine, ku do te perfshinte tema mbi drejtesine, lajme, fakte; ne pergjithesi cdo gje qe ka te beje me drejtesine!
  Sa mund te jene PRO?

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Ekziston nje forum i hapur per te gjithe studentet e te gjitha shkalleve arsimore. E ka titullin "Mentori Akademik". Lidhjen e gjen me poshte:

  http://www.forumishqiptar.com/forums...ntori-akademik

  Si rregull ne forum, ne hezitojme te hapim forume te reja pasi kemi nje mori te madhe forumesh ekzsituese. Sa me shume forume hapen aq me e veshtire behet navigimi i forumit nga anetaret. Nuk e kemi problem qe te hapim forume te reja kur ka nje interes te madh te anetareve tane te shprehur ne tema e postime. Je i lire te hapesh tema me interes per fushen tende ne ate forum si fillim, dhe pasi nje fare kohe, nese ne shohim se ka nje pjesemarrje te madhe dhe nje interes te madh ne ato tema, mund te hapim nje forum te ri e ti kalojme temat ne ate forum.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •