Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime

  Verejtejet dhe keshilla?????

  Pershendetje stafi pershendetje miq te FSH,gjej rastin per te parashtruar nje mendim timin dhe besoj eshte mendim i drejte ,persa i perket kesaj teme do ju sygjeroj se ky nen forum quhet Verjtje dhe keshilla,dhe duhet te jete po e tidhe,dhe sduhet te mbyllen temat e keti nenforumi ,une thjesht kam nje mendim qe temave te ashtu quajtura Verejtje dhe keshilla sa do te bezdiseshme dhe kritikuese te jen ato ndaj krereve te FSH; ato jan mendimet te lira te ēdo antari ne kete Forum, skam koh te plot te futem ne kete forum por kur gjej rastin futem sa do pak me teper lexoj se sa komentoj,sygjerimi im ishte qe temave duhet len kohe per ti lexuar dhe per ti komentuar,dhe ne rast se pjesa dermuese e FSh jan ne kundershtim te nje teme dhe ata vet e quajn te pa dobishme ju moderator ju si kreu i keti Forumi duhet te merrni masa ne dy raste,ky thjesht eshte mendimi im ,e para nese tema behet e bezdiseshme per pjesen dermuese dhe te jet e votueshme nga antaret qe marrin pjes ne temat e te vendosin te vazhdohet me tej apo jo me temen ne fjal,dhe e dyta ne te kundert ju moderator si kreu i FSH e shifni te arsyeshme te mbyllet si tem sepse eshte ber si moll sherri per debatuesit ne menyr permanente duhen mbyllur temat ju falenderoj per mirkuptimin,mora shkas te hap kete tem perarsye te ketyre temave qe me ran ne sy qe ishin mbyllur,te cilat jane keto.

  1°Pse pėrjashtoni anėtarė ?-----------------------------------------------Nga Guri Kuq
  2°Anėtari Akili-A dhe politika e tij nė kėtė forum ? ___________Edvin83
  3°Ankes per Zotni Albon ?-------------------------------------------------Mitjuk
  4°Verejtje per te gjithe anetaret ?----------------------------------------Shkodrano

  Besoj qe sduhet te mbyllen temat pse behen verejtje dhe sygjerime ndaj stafit te moderatorve,ne tekundert lejoni vetem ata anetar qe ju moderatorve ju pershtaten juve te mbani ne forum,por kjo sdo ishte e drejte, kalofshi sa me mir dhe gjykim te drejt do ju thosha qe nuk do ishte keq,sduhet te gjykohet me shpaten mbreterore,sepse ajo eshte e mpreht se tepermi???.

 2. #2
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime
  Ja sa tema te byllura per FSH
  Pse pėrjashtoni anėtarė ?


  Hapur nga Guri i Kuq, 30-10-2012 17:07


  Pėrgjigje: 17
  Lexime: 963


  Albo

  26-11-2012, 14:18
  Anėtari Akili-A dhe politika e tij nė kėtė forum


  Hapur nga Edvin83, 26-11-2012 09:57


  Pėrgjigje: 7
  Lexime: 235


  Albo

  26-11-2012, 13:34
  Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit


  Hapur nga Albo, 20-11-2012 00:401 2 3... 4


  Pėrgjigje: 128
  Lexime: 2,587


  PINK
  25-11-2012, 21:37
  Ankes per Zotni Albon


  Hapur nga mitjuk, 12-11-2012 15:241 2


  Pėrgjigje: 52
  Lexime: 1,517


  Albo

  25-11-2012, 09:45
  Verejtje per te gjithe anetaret.


  Hapur nga Shkodrano, 25-11-2012 06:54


  Pėrgjigje: 2
  Lexime: 219


  Albo

  25-11-2012, 09:35
  Mbyllje teme


  Hapur nga A.I, 11-11-2012 08:41


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 279


  Dar_di
  11-11-2012, 08:46
  Moderatorja PINK me ofendon e kercenon


  Hapur nga ilia spiro, 19-10-2012 12:07


  Pėrgjigje: 33
  Lexime: 2,819


  Albo

  21-10-2012, 23:53
  Hapja e temave vend e pa vend.


  Hapur nga freeopen, 19-10-2012 05:05


  Pėrgjigje: 3
  Lexime: 418


  Albo

  21-10-2012, 20:40
  Ankese ndaj moderatorit Smth_Poetic


  Hapur nga drague, 10-10-2012 18:58


  Pėrgjigje: 8
  Lexime: 676


  Albo

  21-10-2012, 20:36
  Verejtje ndaj moderatorit Ardi_Pg_ID.


  Hapur nga angmokio, 02-10-2012 02:25


  Pėrgjigje: 2
  Lexime: 553


  Darius

  03-10-2012, 10:03
  Mbylljet e ēuditshme tė temave


  Hapur nga -BATO-, 03-06-2012 03:05


  Pėrgjigje: 4
  Lexime: 1,103


  PINK
  29-09-2012, 16:57
  Si te ndryshoj oren e forumin ne oren time lokale?


  Hapur nga Ilirana, 20-09-2012 04:37


  Pėrgjigje: 2
  Lexime: 262


  illyrian rex  20-09-2012, 04:58
  Mosperjashtimi i atyre qe nxisin percarje kombetare.


  Hapur nga the admiral, 15-09-2012 07:48


  Pėrgjigje: 4
  Lexime: 505


  Albo

  19-09-2012, 10:02
  Ju lutem te rihapni temen "Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?


  Hapur nga angmokio, 16-09-2012 07:31


  Pėrgjigje: 5
  Lexime: 527


  Albo

  17-09-2012, 11:49
  Uriel! Po ti qenke ai qė i mbyllke temat fshehurazi,ė?!!!


  Hapur nga ademgashi_dk, 29-08-2012 21:16


  Pėrgjigje: 6
  Lexime: 671


  Uriel
  30-08-2012, 08:15
  Censure ne kete forum nese kritikon interesat greke


  Hapur nga Edvin83, 29-08-2012 13:48


  Pėrgjigje: 2
  Lexime: 341


  Albo

  29-08-2012, 14:31
  Ja se ēfare ndodh ne forumin shqiptar ....


  Hapur nga saura, 27-08-2012 15:40


  Pėrgjigje: 4
  Lexime: 937


  Darius

  28-08-2012, 11:33
  E Pakuptimte!


  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 13-06-2012 14:32


  Pėrgjigje: 5
  Lexime: 802


  Darius

  15-08-2012, 12:16
  kam nje ankese


  Hapur nga ermela sweet, 07-08-2012 18:15


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 588


  Darius

  08-08-2012, 09:51
  Thoughtpolice


  Hapur nga kiniku, 25-07-2012 15:08


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 354


  EuroStar1


  27-07-2012, 09:12
  Sondazh: "Perse me hiqen postet e mia poetike ,perse me eshte bere ban?


  Hapur nga brunilda_it, 28-06-2012 14:12


  Pėrgjigje: 11
  Lexime: 1,458


  shigjeta

  01-07-2012, 14:11
  Kam nje vrejetje ndaj "Uriel" per nje tem qe une hapa dhe kerkoja ndihme.....


  Hapur nga booobooo, 20-06-2012 14:19


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 390


  Uriel
  20-06-2012, 14:54
  Qenka fshirė fare"Berisha,... fatkeqėsi pėr shqiptarėt" e Ulmar Kvik-ut(suedi )


  Hapur nga projekti21_dk, 05-06-2012 07:05


  Pėrgjigje: 23
  Lexime: 1,191


  Uriel
  08-06-2012, 17:17
  Sqarim nga Komuniteti Katolik


  Hapur nga ilia spiro, 24-05-2012 04:12


  Pėrgjigje: 2
  Lexime: 459


  Uriel
  24-05-2012, 06:31
  Pse me mbyllet temen qe kisha hapur?


  Hapur nga V.I.P Member, 16-05-2012 14:42


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 415


  Peniel

  17-05-2012, 05:16
  Fjala fundit


  Hapur nga VOLSIV, 08-05-2012 16:30


  Pėrgjigje: 5
  Lexime: 599


  Darius

  10-05-2012, 11:50
  Ankesė pėr Moderatorin RaPSouL


  Hapur nga [PaRTiZoNi], 04-05-2012 12:25


  Pėrgjigje: 7
  Lexime: 729


  RaPSouL
  07-05-2012, 19:22
  Urime per kutine, limiti i mesazhe rritet nga 20 ne 200


  Hapur nga thirsty, 10-12-2011 01:19


  Pėrgjigje: 10
  Lexime: 590


  Lexuesi_  03-05-2012, 15:59
  Doja veq disa sqarime ne lidhje me reputacionet...............


  Hapur nga toni54, 19-04-2012 08:20


  Pėrgjigje: 9
  Lexime: 601


  Dar_di
  19-04-2012, 10:50
  Reklamat ne forum


  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 12:17


  Pėrgjigje: 28
  Lexime: 1,334


  thirsty

  29-03-2012, 18:39
  [spoil][/spoil].........mbeshtjellese?


  Hapur nga thirsty, 19-03-2012 01:52


  Pėrgjigje: 3
  Lexime: 500


  thirsty

  25-03-2012, 01:57
  Fshim mesazhesh nga 1 moderatore!!


  Hapur nga Endrra eVjerres, 22-03-2012 19:45


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 939


  Darius

  24-03-2012, 09:32
  A po punohet me grushtin e hekurt ndaj historianeve


  Hapur nga Sharri-Liburna, 16-03-2012 22:07


  Pėrgjigje: 2
  Lexime: 430


  Uriel
  17-03-2012, 05:38
  Ne temen: Clirimi i Konstandinopojes!? ku lejohen edhe pyetje jasht drejtave Musliman


  Hapur nga Hillirian-zo, 16-03-2012 13:30


  Pėrgjigje: 6
  Lexime: 397


  Dar_di
  16-03-2012, 16:10
  Kultur max te Nenforumi mysliman !


  Hapur nga EuroStar1, 08-03-2012 11:42


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 576


  Uriel
  08-03-2012, 13:17
  Perse po e ndani forumin ne ate Shqiptar dhe Kosovar?


  Hapur nga Pika-Kufi.1-31, 25-02-2012 19:31


  Pėrgjigje: 9
  Lexime: 794


  Darius

  25-02-2012, 22:24
  Kėrkoj tė mė ktheni temėn


  Hapur nga -BATO-, 18-02-2012 18:51


  Pėrgjigje: 4
  Lexime: 1,470


  Uriel
  19-02-2012, 14:11
  TYe rregullohet titulli i komunitetit, ose pershkrimi


  Hapur nga Qyfyre, 14-02-2012 10:36


  Pėrgjigje: 4
  Lexime: 636


  Dar_di
  18-02-2012, 15:31
  shembull i mirė: Moderatorė, ndiqeni rrugėn e kleadonit!!


  Hapur nga projekti21_dk, 10-02-2012 09:04


  Pėrgjigje: 5
  Lexime: 835


  Darius

  11-02-2012, 15:49
  Verejtje per Verejtje


  Hapur nga ilia spiro, 10-02-2012 06:45


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 404


  Dar_di
  10-02-2012, 08:25
  Per cfare aresye eshte perjashtuar anetari BILDERBERG


  Hapur nga bnik, 29-12-2007 07:34


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 754


  Darius

  10-02-2012, 08:17
  Deni_Boy hiqu nga forumi i humorit. Keq qė fshive gjenialitetin e kryeminsitrit


  Hapur nga projekti21_dk, 08-02-2012 16:26


  Pėrgjigje: 5
  Lexime: 548


  projekti21_dk  08-02-2012, 18:36
  Perse forumi nuk me pranon fjalekalimin?


  Hapur nga angmokio, 09-11-2011 09:541 2 3... 4


  Pėrgjigje: 135
  Lexime: 7,798


  MI CORAZON  05-02-2012, 19:39
  Administratoret Diktatore!


  Hapur nga qerosi, 20-01-2012 18:24


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 1,051


  Uriel
  02-02-2012, 11:50
  Si mund te ndalosh reklamat ne kete forum?


  Hapur nga *~Rexhina~*, 18-01-2012 10:38


  Pėrgjigje: 16
  Lexime: 707


  Albo

  20-01-2012, 16:12
  Anėtarėsimi nė kėtė forum


  Hapur nga yllbardh, 20-01-2012 13:29


  Pėrgjigje: 0
  Lexime: 260


  yllbardh
  20-01-2012, 13:29
  Lista


  Hapur nga maratonomak, 17-01-2012 11:56


  Pėrgjigje: 2
  Lexime: 309


  Albo

  17-01-2012, 13:07
  Ankese per sjellje absurde!


  Hapur nga bani, 07-01-2012 08:23


  Pėrgjigje: 12
  Lexime: 947


  Scion
  17-01-2012, 07:02
  dikush tjeter nen emrin tim


  Hapur nga ylli55, 05-01-2012 17:23


  Pėrgjigje: 1
  Lexime: 615


  Albo

  12-01-2012, 11:12

  --------------------------------------------------------------------------------  Posto Teme tė Re

  Faqja 1 prej 1812311...Fundit

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,283
  Faleminderit
  86
  827 falenderime nė 675 postime
  Temat tek verejtjet mbyllen pasi shqyrtohen nga stafi i forumit dhe dilet ne nje perfundim. Edhe pse nje teme mbyllet, kjo nuk do te thote se nuk eshte publike apo e lexueshme nga anetaret dhe vizitoret. Te gjitha temat e mbyllura ne vite jane ne kete forum te lexueshme nga te gjithe. Forumi verejtje dhe sugjerime nuk eshte hapur per "debat", ka 100 forume te tjera ne forum ku mund te debatoni lirshem. Eshte hapur per te ngritur nje shqetesim apo nje sugjerim per stafin e forumit. Dhe pasi merrni nje pergjigje nga stafi i forumit, ceshtja perfundon atje dhe nuk eshte e apelueshme. Mundohemi qe ne cdo vendim qe marrim te jete sa me konform misionit dhe rregullores se forumit, dhe sa here qe shqetesimet e anetareve jane te vlefshme, i kemi korrigjuar duke korrigjuar edhe vendimet e gabuara te marra nga stafi. Kuptohet qe nuk ka asnje garanci qe vendimet tona jane gjithmone 100% te drejta pasi te gjithe jemi njerez dhe bejme edhe gabime.

  Fakti qe forumi shqiptar ka 14 vjet qe ekziston dhe eshte forumi me prestigjoz shqiptar ne Internet, deshmon qe ne jemi duke marre vendimet e duhura. Ne shumicen e rasteve qe lindin keqkuptime e probleme, kemi te bejme me antare qe ose jane te rinj ne forum ose mbrojne mentalitete qe bien ndesh me misionin apo rregulloren e forumit. Dhe ne te tilla raste, ne e kemi bere kete gje te qarte ne pergjigjet tona. Vetem ata antare apo vizitore qe bien dakord me misionin dhe rregulloren e forumit shqiptar (te cilat mund te lexoni ne fund te faqes se forumit) jane te mirepritur te marrin pjese ne forum. Ata qe nuk bien dakord apo kane agjendat e tyre ne kundershti me misionin e forumit, heret apo vone perjashtohen nga forumi.

  Albo

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Flamuri Shkoder
  Anėtarėsuar
  19-12-2012
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Verejtejet dhe keshilla?????

  Pershnetje!
  Me habiti fakti i mbylljes se temes "Pėrshėndetje kudo qė jeni....",dhe menyra se si eshte shprehur Dariusi,mbyllesi i temes,
  Citim.
  Nese deshironi te bisedoni me njeri tjetrin per gjera te kesaj natyre atehere frekuentoni chatin e Albasoul. Ju lutem mbaheni parasysh kete gje. Tema te kesaj natyre nuk do lejohen.
  Valle a nuk e dijn antaret e kti forumi qe egziston chati albasoul?
  Apo do me mesuar z. Agim Metbala,dhe grate (qe jane familjare),se ku te komunikojne me njeri tjetrin.Se keto ishin me shume frekuentues te kesaj teme,te tjeret kane filluar te largohen 1 nga 1.
  Jo te gjithe kane kohe te mjaftueshme te futen ne forum rregullisht,dhe ajo ishte nje teme ku antare pershendeteshin me njeri tjetrin.

  Dhe dicka tjeter.
  Provova te hap nje teme ditelindje,thjesht per te provuar se sa pershendetje do behen.
  Me sa vura re "Stafi" e ka per ulje me bere nga nje urim ne temat e ditelindjeve.Si mendoni ju?
  Shėndosh koka, se kapele gjen sa tė duash !

 5. #5
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,835
  Faleminderit
  46
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Verejtejet dhe keshilla?????

  Vetem ata antare apo vizitore qe bien dakord me misionin dhe rregulloren e forumit shqiptar (te cilat mund te lexoni ne fund te faqes se forumit) jane te mirepritur te marrin pjese ne forum. Ata qe nuk bien dakord apo kane agjendat e tyre ne kundershti me misionin e forumit, heret apo vone perjashtohen nga forumi.
  Mund te zbatojne rregulloren edhe pse mund te kete disa anetare qe e pelqejne,por kjo nuk do te thote se duhet te perjashtohen nga forumi,kjo me duket absurde !!

  Me sa vura re "Stafi" e ka per ulje me bere nga nje urim ne temat e ditelindjeve.Si mendoni ju?
  Nuk besoj se e kane per ulje Flamur,por mendoj se asnje anetar nuk ka pse te uroje dike qe nuk e njef apo nuk komunikon me te ne forum!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •