Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Karavidhet.

 1. #1
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Karavidhet.

  Karavidhet i gatuajm te gjalla.
  eshte si te fusesh nje qingj te gjalle ne hell.

  ps. e hapa kete teme per te lare gjynahet

  receta mbasi i kemi vrare te shkretat-,;.:

  karavidhe me salce hollandeze.

  pak publicitet

 2. #2
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  gatimi eshte shum i thjeshte
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-07-2013 mė 10:27

 3. #3
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Gjysma e e Shqiperise laget nga deti dhe te gjithe nuk e dine cfare peshku hane.

  jepi mish qengji cobanit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •