Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Antarsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime

  Antari Akili-A dhe politika e tij n kt forum

  Antari me nofkn Akili-A, ka mbi nj muaj q po bombardon forumin me tema progreke dhe propagad grekomadhe.
  Forumi shqiptar sht demokratik deri diku (nse nuk flet pr Janullatosin, ortodoksin, dhe shum pr PD-n), por Akili-A po e tepron. Ka raste,kur e hap forumin dhe sheh rreth 5 tema t hapura nga Akili, dhe pothuajse n shumicn e temave t forumit, sht ai q i bombardon n t njjtn koh, nganjher me postime 1-2 fjalish, sa pr t kundrshtuar dhe pruar mesazhet e tij grekomadhe.

  A duhet lejuar q nj grek t monopolizoj forumin shqiptar, dhe t vjell vrer antishqiptar dit e nat ktu?

 2. #2
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Individe me antishqiptare nuk ka. Hap edhe 1000 tema nuk besoj se administruesve te forumit i behet vone. E them me plot bindje qe po te ishte nje shqiptare ne forum greke edhe te bente te njejten gje do ishte perjashtuar me kohe. Nejse e vetmja gje qe ne mund te bejme eshte te mos marrim pjese ne asnje teme ose postim te tij.
  I LOVE GOD

  j&g

 3. #3
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Po vet administratori i ketij forumi eshte Grek, cfare ka per tu cuditur ketu? Ruhuni mos perjashtoheni ju lol se keta nuk do perjashtohen dhe as kane per tu perjashtuar nese nuk largohet ky administrator.

  E kam thene lol, ketu ne forumin shqiptar eshte me mire te jesh Grek se nje Shqiptar.

 4. #4
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Citim Postuar m par nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Po vet administratori i ketij forumi eshte Grek, cfare ka per tu cuditur ketu? Ruhuni mos perjashtoheni ju lol se keta nuk do perjashtohen dhe as kane per tu perjashtuar nese nuk largohet ky administrator.

  E kam thene lol, ketu ne forumin shqiptar eshte me mire te jesh Grek se nje Shqiptar.
  Ke te drejte nuk eshte habi ndryshe si do e shpjegojne qe antishqiptaret lejohen te bejne si duan ne forum. ahahaah po me perjashtuan pak me intereson, mjafton qe kisha guxim edhe shkruajta te verteten.
  I LOVE GOD

  j&g

 5. #5
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  Ke te drejte nuk eshte habi ndryshe si do e shpjegojne qe antishqiptaret lejohen te bejne si duan ne forum. ahahaah po me perjashtuan pak me intereson, mjafton qe kisha guxim edhe shkruajta te verteten.
  po internet eshte ska guxim
  Ne duhet te hapim forum tjeter me Administrator Darius

 6. #6
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  una jeni shume, teper gabim. Tipa si Akili, Spirra e Company vetem sa forcojne nacionalizmin dhe deshiren per bashkim te shqiptareve. Biles na duhen edhe ca tipa te tjere si Kilja dhe Spirra per te forcuar me fort ndjenjen kombtare dhe per te rritur bashkimin.
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 7. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  795 falenderime n 648 postime
  A duhet lejuar q nj grek t monopolizoj forumin shqiptar, dhe t vjell vrer antishqiptar dit e nat ktu?
  E keqja me ju eshte se jeni gdhe dhe nuk doni te mesoni, edhe pse ua kam shpjeguar disa here. Dhe me e bukura eshte qe nuk arrini te shikoni injorancen tuaj qe shpalosni me cdo fjale qe hidhni ne forum, por jeni te paret qe ankoheni per anetaret e forumit qe nuk mendojne si ju. Po ua perseris: Forumi shqiptar eshte i hapur per te gjithe shtetasit shqiptare, pa dallim krahine, pa dallim etnie, pa dallim besimi. Si ai shqiptari autokton si ai minoritari jane te mirepritur ne forumin shqiptar. Nese nuk ju pelqen kjo gje, shkoni e gjeni nje forum tjeter qe i diskriminon shqiptaret sic beni ju me lart. Te gjithe ata antare qe bejne diskriminime ne baza etnike, sic ben ti me lart qe quan Akili-A "grek", perjashtohen nga forumi me shkelma.

  Gjeja tjeter qe duhet te ngulitni mire ne koken tuaj eshte qe forumi shqiptare jo vetem e respekton por edhe e mbron mendimin ndryshe. Cdo anetar i forumit eshte i lire te shprehi hapur ate qe mendon, per aq kohe sa e ben kete gje pa ofenduar personalisht antaret e tjere me te cilet diskuton. Nese ty te ofendon mendimi i nje antari te caktuar, dhe per ty ai antar "eshte grek", ti je i lire ti mbash ato pershtypje per vete. Mund te zgjedhesh ta injorosh ate antar ose mund ti pergjigjesh atij duke ndare me te mendimin tend ndryshe. Por nuk ke te drejte ta ofendosh apo denigrosh vetem e vetem se ai nuk mendon si ty.

  Se fundi, nuk ju ka ngelur ju barra e madhe e kombit qe ti ndani shqiptaret ne injorancen tuaj ne "shqiptare" e "greke", ne "patriote" e "tradhetare". Nuk keni as kapacitetin e as te drejten te beni nje gje te tille. As forumi shqiptar dhe stafi i tij, nuk e ka per detyre qe te diskriminojne shqiptaret ne kete menyre. Forumi shqiptar ka nje mision ka edhe nje rregullore, dhe vetem ata qe jane dakord me ate qe lexojne ne ato dokumenta, jane te lutur te marrin pjese ne forum. Ata qe nuk jane dakord, le te shkojne e gjejne nje kend tjeter ne Internet ku shkruajne vetem njerezit qe mendojne njesoj me ju.

  Diversiteti i antareve dhe mendimeve ndryshe ne forum jane bukuria dhe vlera e forumit. Dhe per aq kohe sa une do te jem administrator i ketij forumi, asnje anetar i forumit nuk do te diskriminohet ne forum ne baza krahinore, etnike apo fetare.

  Albo
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 8. #8
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  795 falenderime n 648 postime
  Citim Postuar m par nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Po vet administratori i ketij forumi eshte Grek, cfare ka per tu cuditur ketu? Ruhuni mos perjashtoheni ju lol se keta nuk do perjashtohen dhe as kane per tu perjashtuar nese nuk largohet ky administrator.

  E kam thene lol, ketu ne forumin shqiptar eshte me mire te jesh Grek se nje Shqiptar.
  Administratori "grek" i forumit sapo te perjashtoi me shkelma nga forumi "grek". Ka ndonje tjeter qe do t'i beje shoqeri plakut me kostum?

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •