Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Haters Gona Hate
  Anėtarėsuar
  20-11-2012
  Vendndodhja
  Shkoder,Albania
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Verejtje per te gjithe anetaret.

  Me falni nese jam gabim. Mbylleni temen dhe me jepni edhe ban ne qofte se kam bere gabim qe kam hapur kete teme. Mesa kam pare jane shume nen forume ne lidhje me besimet qe kemi. Mua me duket dicka e pakuptimte qe te hapen keto lloj temash me doktrina fetare. Nese e ndjeni veten besimtar mbajeni ne zemrat e juaja dhe mos e shfaqeni. Thjesht kto doktrinat fetare po ndikojne pjestaret e feve te futen ne sherr. Kam pare ne shume forume dhe ne facebook qe pikerisht keto doktrina po perpiqen qe kjo bashkejetese fetare qe eshte ne SHqiperi te zhduket. Kam pare qe shume shkruajne ''freedom per Palestinen ose lutuni per Sirine'' po si nuk pashe freedom per Camerine , per trojet ne Mal te Zi , Per trojet shqiptare ne Maqedoni , per trevat shqiptare ne Serbi etj. Nuk iu intereson ndopak ceshtjet e kombit tuaj, ceshtjen per bashkim me Kosoven por edhe me trevat e tjera ? Me perpara qoheni nese jua shajne fete sese t'jua fyjne familjen apo kombin tuaj.

  Feja e shqiptarit eshte shqiptaria dhe keshtu do mbetet perjete. Turp t'u vije atyreve qe me shume ndiejne keqardhje per Sirine apo Palestinen sesa per kombin tone te dashur.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 25-11-2012 mė 10:31

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2012
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Shkodrano Lexo Postimin
  Me falni nese jam gabim. Mbylleni temen dhe me jepni edhe ban ne qofte se kam bere gabim qe kam hapur kete teme. Mesa kam pare jane shume nen forume ne lidhje me besimet qe kemi. Mua me duket dicka e pakuptimte qe te hapen keto lloj temash me doktrina fetare. Nese e ndjeni veten besimtar mbajeni ne zemrat e juaja dhe mos e shfaqeni. Thjesht kto doktrinat fetare po ndikojne pjestaret e feve te futen ne sherr. Kam pare ne shume forume dhe ne facebook qe pikerisht keto doktrina po perpiqen qe kjo bashkejetese fetare qe eshte ne SHqiperi te zhduket. Kam pare qe shume shkruajne ''freedom per Palestinen ose lutuni per Sirine'' po si nuk pashe freedom per Camerine , per trojet ne Mal te Zi , Per trojet shqiptare ne Maqedoni , per trevat shqiptare ne Serbi etj. Nuk iu intereson ndopak ceshtjet e kombit tuaj, ceshtjen per bashkim me Kosoven por edhe me trevat e tjera ? Me perpara qoheni nese jua shajne fete sese t'jua fyjne familjen apo kombin tuaj.

  Feja e shqiptarit eshte shqiptaria dhe keshtu do mbetet perjete. Turp t'u vije atyreve qe me shume ndiejne keqardhje per Sirine apo Palestinen sesa per kombin tone te dashur.
  Ti per kete teme qe hape do maresh nje reputacion nga une.

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  795 falenderime nė 648 postime
  Forumi shqiptar respekton lirine e besimit te cdo shqiptari dhe lirine e fjales se lire. Nese nuk te pelqen nje teme apo forum i vecante ne forum, mos e lexo e vizito, vizito 99 forumet e qindrat tema te tjera qe te interesojne. Ashtu sic nuk eshte detyra jone qe te censurojme e diktojme shqiptareve ate qe te besojne apo mendojne.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •