Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 172
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-10-2012
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si ndjeheni sot...

  Sot .....Nje dite e cuditshme kur do te ulerasesh, te ngresh kembet siper tavolines se punes, por dhe te degjosh vetem heshtje perreth.
  Heshtja eshte dicka qe nuk e komandojme dot, por varet me se shumti nga te hallakaturit qe te rrethojne.
  Pllaquritje e-mailesh pakuptim dhe dykyptime, dicka qe mund te te mbaje zgjuar , por jo gjalle.
  Sot......Nje zbrazetire boshe si nje cope ajer ne nje bulez uji.
  Te mungon dikush por s'je i sigurt nese eshte deshire per te pare dike apo per tu zene e per t'ja plasur turinjve ate qe ke per ti thene.
  Gezohesh me ardhjen dhe acarohesh me indiferentizmin. Padukshmeria ka filluar te behet nje mode e re qe refuzoj ti pershtatem.
  Dite e cuditshme kjo e sotmja. E njejte ishte dhe para dy ditesh. Perseritja me ben te me rrenqethet mishi.
  Neser ....hem....se di.
  If you love someone, set them free. If they come back they’re yours; if they don’t they never were.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e MéLoDiE
  Anėtarėsuar
  21-11-2013
  Vendndodhja
  Coming soon
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  33 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Pergjithesisht keq , veēanerisht mire .

 3. #3
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Happy, is friday, radio playing x-mas music, the best way not get bored during traffic!
  I LOVE GOD

  j&g

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e par
  Anėtarėsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Citim Postuar mė parė nga MéLoDiE Lexo Postimin
  Pergjithesisht keq , veēanerisht mire .
  ajo vecantia ka rendesi, pa pergjithesia rregullohet,

  kalo bukur fundjaven
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 5. #5
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,689
  Faleminderit
  168
  176 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  katastrof....

  Mora te beje nje embelsir doja te ia coj nje shoqes sime,me rastin e lindjes se djalit te saj....e dogja
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e N0Li
  Anėtarėsuar
  23-11-2013
  Vendndodhja
  Atje dhe kėtu...
  Postime
  35
  Faleminderit
  4
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  katastrof....

  Mora te beje nje embelsir doja te ia coj nje shoqes sime,me rastin e lindjes se djalit te saj....e dogja
  Nuk ėshtė ndonjė problem i madh kjo qė tė ka ndodhur! Shko te RINIA apo BLEDI merre njė ėmbėlsirė dhe dėrgoja shoqes tėnde me rastin e lindjes sė djalit.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-11-2013
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  7
  Faleminderit
  6
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Sot ndjehem e lumtur.
  Sot jetoj,kam familjen prane dhe njerezit qe dua.A nuk quhet kjo lumturi?

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Besiana pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (23-11-2013)

 9. #8
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Sote ndjehem e lodhur, shume e lodhur.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhenet.M.S. : 23-11-2013 mė 07:47
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Sote ndjehem e lodhur, shume e lodhur.
  Shpresoj te jete nga lodhje fizike!  Ashtu si ne udhekryq e une ndihem.

 11. #10
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,689
  Faleminderit
  168
  176 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Citim Postuar mė parė nga N0Li Lexo Postimin
  Nuk ėshtė ndonjė problem i madh kjo qė tė ka ndodhur! Shko te RINIA apo BLEDI merre njė ėmbėlsirė dhe dėrgoja shoqes tėnde me rastin e lindjes sė djalit.
  po,kursem te dalim ma lire dhe ma mire


  Rinin e di ku eshte poi kete Bledi se paskam ndegju kurre..

  ps/ sote ndjehem per gjumshe...kohe me shiii,merzi,bezdi...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #11
  i/e regjistruar Maska e N0Li
  Anėtarėsuar
  23-11-2013
  Vendndodhja
  Atje dhe kėtu...
  Postime
  35
  Faleminderit
  4
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Rinin e di ku eshte poi kete Bledi se paskam ndegju kurre..
  Unė 1 muaj kam jetuar nė Tetovė, e di ku ėshtė BLEDI hahaha. Ėshtė rrugės pėr te stadiumi i qytetit, afėr Shkollės sė Mesme tė Muzikės! Nėse shkon atje, bėri tė fala kamerierit nga N0li...

 13. #12
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,689
  Faleminderit
  168
  176 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Citim Postuar mė parė nga N0Li Lexo Postimin
  Unė 1 muaj kam jetuar nė Tetovė, e di ku ėshtė BLEDI hahaha. Ėshtė rrugės pėr te stadiumi i qytetit, afėr Shkollės sė Mesme tė Muzikės! Nėse shkon atje, bėri tė fala kamerierit nga N0li...
  hahahah....ok do ti beje...


  tani e di ku qenka,andej kam dajet une,por me paska ikur nga mendja njejt sikur dajte e mi
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 14. #13
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Dhe mire dhe keq.Disa persona me bejne te ndihem mire por nuk te lene disa te tjere ta shijosh.

 15. #14
  i/e regjistruar Maska e arba.t
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Postime
  439
  Faleminderit
  36
  15 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  sot kam shijuar kete dite me shi vetem gjume e ndihem sh mire
  Let food be your medicine !

 16. #15
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  68 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Tamam sic duhet te ndihem pas te Premtes !

 17. #16
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  .....ate ndjenjen kur nisesh per ndonje vend te bukur, e qe here pas here, kthen koken mbrapa ,

 18. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-12-2004
  Postime
  693
  Faleminderit
  20
  19 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Sot, ne kete dite te akullut Nentori,ndihem shume mire.... e pushuar nga puna e lodhjet...
  .mbase ka tre muaj qe isha ne merzi...(...koha i sheron plaget...nuk kane thene kot...)

 19. #18
  i/e regjistruar Maska e N0Li
  Anėtarėsuar
  23-11-2013
  Vendndodhja
  Atje dhe kėtu...
  Postime
  35
  Faleminderit
  4
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  hahahah....ok do ti beje...


  tani e di ku qenka,andej kam dajet une,por me paska ikur nga mendja njejt sikur dajte e mi
  E sheh se duhet tė bėsh tani edhe njė ėmbėlsirė tjetėr (me kusht mos t'a djegish) e tė shkosh edhe te dajallarėt me njė sebep, thonė nė Tetovė.

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar N0Li pėr postimin:

  tetovarja87 (24-11-2013)

 21. #19
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  sot ndjehem e qete, e dashuruar,paqesore gjith te mirat i kam sot
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 22. #20
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Si ndjeheni sot...

  Dembele, e pergjumur...
  Feelings change - memories don't.

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •