Close
Faqja 7 prej 8 FillimFillim ... 5678 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 153
  1. #121
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Nuk me del kush ka vizituar profilin si te tjereve, vetem numri sa e kane vizituar. Ka nfonje opsion qe e mundeson shikimin apo fshehjen besoj, se nuk po e gjej.
    Feelings change - memories don't.

  2. #122
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,016
    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Nuk me del kush ka vizituar profilin si te tjereve, vetem numri sa e kane vizituar. Ka nfonje opsion qe e mundeson shikimin apo fshehjen besoj, se nuk po e gjej.
    Ka tė bėjė me mėnyrėn si hyn ti nė forum dhe ata qė kanė vizituar profilin tėnd. Nq se vizitorėt janė tė fshehur nuk tė dalin nė listė.

    Po kur shtyp nė krye tek lidhja 'Profili im', tė del nė fund tė faqes nė tė majtė kutiza:

    Vizitorėt e Profilit
    6 vizitorėt e fundit tė kėsaj faqeje ishin:
    Xxxx,xxxx,xxxx,xxxx,xxxx,xxxxx
    Kjo faqe ka patur 6 vizita

  3. #123
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    13-06-2010
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    456
    Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin



    Veshja "Albasoul" eshte veshja e ngjashme me versionin e vjeter. Ju rekomandojme te provoni veshjet e reja pasi jane me profesionale dhe me praktike.

    Albo
    Nuk ka ngelur gje per rekomandim. Veshjet e forumit jane vec nje dhimbje koke dhe nje rremuje sa te iken deshira te qendrosh me shume se dy minuta ne forum. Beni cfar te doni, por skriptin e pare Albasoul kthejeni sic ishte. Na shkaterruat syte dhe nervat me keto ngjyra dhe cdo gje tjeter qe e bente aq te mire dhe te pakrahasueshem Forumin SHqiptar. Une e kuptoj qe jeni nisur nga deshira per ta ber edhe me te mire, por qe per fat te keq keni deshtuar. Uroj qe mos te na i pshtjerosni forumin tone te dashur per 500 $ te shpenzuara. Do kishit ber mire qe edhe ne si organ i forumit qe jemi te na kishit mare nje mendim para se te kalonit ne perfundime qe mund te sjellin deshtime, pasi preferencat e antareve po shikohen qarte qe bien ne kundershtim me kete skript.


    Te gjithe duam kthimin e Skriptit te vjeter

    Ju lutemi mereni ne konsiderate

  4. #124
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet nė Bllog
    17
    Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
    Te gjithe duam kthimin e Skriptit te vjeter

    Ju lutemi mereni ne konsiderate
    Keto jane pune shijesh personale. Dikush ka qejf ngjyrat e versionit te vjeter, dikush ka qejf nje nga 7 veshjet qe kane ngjyra nga me te ndryshmet. Antaret si puna juaj qe preferojne veshjen e versionit te vjeter, mund te zgjidhni veshjen me emrin "Albasoul" nga lista. Kjo veshje ka te njejtat ngjyra si ne forum dhe ne faqet e brendshme, me versionin e vjeter.

    Albo
    "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

  5. #125
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anėtarėsuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419
    une albasoul po mbaj pasi kam nostalgji per te vjetrin
    "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

  6. #126
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Une kam problem me kyqjen tek tema e muzikes,me bllokohet faqja...gje qe ne te vjetrin nuk me ka ndodhur kjo!

  7. #127
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-12-2004
    Postime
    1,681
    Mua tek veshja albasoul mė hapet faqja e vjetėr dhe i mungon pjesa sipėr dhe poshtė kliko kėtu dhe shife.

    http://www.forumishqiptar.com/forum.php?styleid=48


    Pastaj kur klikon me hy nė forum gjith ecrani skermohet i zi dhe unė qė e kom dritėn fik nuk e shof mo tastierėn do ishte mirė qė scermatura kur bėn login tė jetė ngjyrė mė e hapur qė tė bėjė dritė se duhet me nez qiriun.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dardajan : 24-11-2012 mė 17:01

  8. #128
    Perjashtuar Maska e R3nato
    Anėtarėsuar
    27-08-2003
    Vendndodhja
    TiRoNe
    Postime
    344
    Citim Postuar mė parė nga Prudence Lexo Postimin
    une albasoul po mbaj pasi kam nostalgji per te vjetrin
    gjeja e vjeter ngelet e vjeter duhet te ecim me te rejat perpara besoj !! pastaj varet edhe se si puno albo me gjerat se ky si vbulletin 4 ka shume gjera te lezetshme

  9. #129
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Ne pergjithesi me pelqen, e thashe dhe me lart. S'kam ankesa pervecse nje dicka-je shume te vogel, qe mbase ndryshon. Nuk e shoh si i thone ne shqip- ate 'ashensorin' qe leviz faqen lart e poshte, apo poshte e lart? Eshte njelloj me ngjyren e faqes, edhe se shoh. Mire do ishte te merrte nje ngjyre paksa me te erret, qe ta dalloj. Kaq kisha, te tjerat jane ne rregull per mua.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  10. #130
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Me pelqen me se shumti Forumi i vjeter,ishte me i thjeshte dhe me i bukur,thjeshtesia eshte me ebukur gjithmon.

    Madje sic paska thene dhe dikush tjeter forumi jon ishte i dallueshem ateher,se ne kete forme jan te gjitha forumet e tjera...

    shume i komplekuar,shume,te hysh tek postimet e fundit c'ka ste del aty,te lodhe krejte...

    S'me pelqen aspak.
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  11. #131
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    1- Fonti po na i shkaterron syte.
    2- Gjithashtu ajo ngjyra Blu e veshjes se vjeter me mungon shume.
    3- Ndarja e temave nga kryetemat eshte skandaloze. Ikonat ne krah te temave, qe lajmerojne qe ne teme ka postime te reja apo jo, jane shume te vogla.

    Eshte shume e veshtire te lexosh nje teme te gjate nga fillimi ne fund.
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  12. #132
    Perjashtuar Maska e R3nato
    Anėtarėsuar
    27-08-2003
    Vendndodhja
    TiRoNe
    Postime
    344
    Albo Kam menduar te konkuroj me ForumShqiptar.com !

  13. #133
    Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
    Anėtarėsuar
    01-12-2006
    Vendndodhja
    Guinea
    Postime
    6,386
    Me klase e ma serioz ka qene verzioni i pare. Disi ka pas kuptim cdo postim e cdo teme qe lexoje se ngjyrat ashtu ishin. Nuk ka pas dizajn me te mire se ai i pari, dhe ai dizajn eshte i pa perseritshem. Ktu ne kete verzion qe po perdorim disi ndjen njefare ftohtesie. E mbaj mend si sot kur postonte La Dova nje postim ne teme... me pompozitet...

  14. #134
    Ajo Logo e bardhe qe keni vendosur ta shpif ! Duket si vez e zier
    Revolution 1848

  15. #135
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-08-2008
    Postime
    1,280
    Ndoshta nuk ka fare rėndėsi tashti,por kam pėrshtypjen sikur jam nė tjetėr forum ! Asesi tė adaptohem me kėtė pamje tė re.
    Ėshtė punė pėr Administratorin dhe stafin e tij,por kam njė nostalgji pėr pamjen dhe veglat e pėrdorura nga formati i mėparshėm..Isha mė i sigurt nė postime dhe mė shpejtė gjeja ate qė doja...Nejse,sukses !

  16. #136
    i/e regjistruar Maska e VOLSIV
    Anėtarėsuar
    14-10-2009
    Postime
    1,069
    >>> Pamja e re ne fillim ishte stresuese por tani ka marre nje pamje moderne dhe goxha funksionale. Eshte kthyer pak si tip facebook-u por nuk ka rendesi. Komplimente dhe faleminderit per veshjen albasoul qe ekziston akoma dhe besoj se eshte me e bukura. Edhe ne mobile me smartfone shihet mjaft mire.
    La verita' ti rendera' libero!

  17. #137
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

    Do ishte me mire qe pershendetjet qe u lene anetaret miqve te profili i tyre te mos dalin te te rejat. Kush eshte kureshtar le te futet te profili i anetarit qe deshiron qe te lexoje cik me teper. Po te donin t'i benin publike i shkruanin te tema e pershendetjeve.
    Feelings change - memories don't.

  18. #138
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321

    Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

    Reklamat e reja qe jane vendosur e kane veshtiresuar se tepermi hapjen e forumit nga telefoni. Imagjinoni nje Galaxy II ka probleme me hapjen e forumit, le pastaj telefonat e tjere. Po ashtu edhe ne PC te mer syte refresh qe behet nga reklamat. Une e kam zgjidhur me Adblock, por do ishte mire sikur te rregullohej kjo puna e reklamave e mos e ngarkonte kaq shume faqen.
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  19. #139
    Perjashtuar nga Mod.
    Anėtarėsuar
    07-09-2012
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    5,308

    Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Reklamat e reja qe jane vendosur e kane veshtiresuar se tepermi hapjen e forumit nga telefoni. Imagjinoni nje Galaxy II ka probleme me hapjen e forumit, le pastaj telefonat e tjere. Po ashtu edhe ne PC te mer syte refresh qe behet nga reklamat. Une e kam zgjidhur me Adblock, por do ishte mire sikur te rregullohej kjo puna e reklamave e mos e ngarkonte kaq shume faqen.
    Une kam iPhone 3GS dhe skam keto probleme. punon shume mire.

    Une kam problem me temen e muzikes, keto videot e medha me ngadalesojn kompiuterin, ngrin faqja


    Hiqeni videon, titulli dhe linku mjafton.

  20. #140
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321

    Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

    Plako e di qe iPhone nuk ka probleme po jo te gjithe Shqiptaret kane iPhone :P Une per vete nuk e hap pothuajse asnjehere nga tel forumin, por ma kane shprehur si shqetesim userat e tjere.

    Sa per videot, eshte e vertete, ne temat ku ka shume video te postuara eshte shume e veshtire te hapet faqja pasi ne versionin e ri te forumit videot shfaqen ne nje tjeter menyre, ngarkohen direkt ne faqe dhe kjo ben qe faqja te rendohet jashte mase shume.
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

Faqja 7 prej 8 FillimFillim ... 5678 FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •