Close
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 153
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,144
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime

  Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Sot kemi rifreskuar versionin e programit qe forumi perdor ne versionin me te fundit. Ne kete teme mund te raportoni pershtypjet tuaja te para ne lidhje me versionin e ri. Kini parasysh qe puna nuk ka perfunduar akoma per sistemin dhe venien ne pune te versionit te ri. Do te duhet ca dite qe ky proces te perfundoje plotesisht.

  Pershtypjet dhe sugjerimet tuaja do te merren parasysh nga stafi i forumit.

  Albo

  P.S Problemet teknike qe mund te hasni ne forum me versionin e ri mund ti raportoni ketu
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 20-11-2012 mė 00:42

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Cado qe te themi ne, se mos do na pysi njeri.
  Beni ate qe keni nisur dhe ta gezojme versionin e ri.
  E vetmja pyetje qe kam eshte:
  Cfare aresye kishte per ta ndryshuar versionin e vjeter?
  Ishim mesuar me te.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  shum i shpif ky version

  mu duka si naj forum i ri 5 leksh

  aspak serioz
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-10-2012
  Postime
  95
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nuk ben aspak ,kthejeni ate te vjetrin ,nuk na shkon per hesapi ky i riu

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-08-2012
  Postime
  2,201
  Faleminderit
  69
  89 falenderime nė 82 postime
  I erret, i mungon drita dhe hapesira !

  E preferoja te parin.

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-08-2012
  Postime
  2,201
  Faleminderit
  69
  89 falenderime nė 82 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  shum i shpif ky version

  mu duka si naj forum i ri 5 leksh

  aspak serioz
  Nje here mendova mos eshte hakerat nga ata qe dergojn ftes per forume te veta.

 7. #7
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,106
  Faleminderit
  9
  54 falenderime nė 47 postime
  Urime per pamjen e re te forumit Albo..., por mendoj se me shume rendesi ka permbajtja...
  Duaje te afermin tend si veten

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Pershendetje!

  Sa per modelin e ri....nuk me pelqen.As po orientohem dot biles.Deshiroj versionin e pare.

  Please

  p.s edhe shume i shplare ne ngjyra
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 9. #9
  Antar Maska e francovice
  Anėtarėsuar
  11-04-2008
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Sa per Upgrade te forumit shume mire, asgje nuk eshte ngadalsuar hapet shpejt sic hapej me pare! Vetem tek grafika duket cik si i zbehtė ndoshta e kuqja e shiritit duhet me e theksuar (mendimi im).
  Gjithashtu kto butonat e Modifikimit , Pergjigje e shpejt, Cito etj... akoma nuk jan perkthyer.
  Vbulletin 4.2.0
  Forumi Shqiptar
  My web (hobby): www.zonajuaj.com

 10. #10
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Nuk me pelqen ky versioni ri.
  Shume i shpelare ne ngjyra.
  Riktheni opcionin "temat e reja"

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  version koti shpellar
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 12. #12
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Nga pamja e pare nuk me terheq,shume i zbehte dhe duket me i komlikuar se i meparshmi (do jete akoma me shume per anetaret e rinj), nuk e di nese do kete ndryshime te tjera akoma.

  Versioni i vjeter ishte me atraktiv dhe shume me serioz.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  38
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime
  S'i bie dot ne fije....ca i komplikuar...opcionet disi te koklavitur... ketu s'i gjen dot as postimet e reja qe jan bere nga antaret...
  Gjithesesi, urime per verzionin e ri! Por nuk do ishte keq t'a thjeshtesoni pak...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shkenca : 20-11-2012 mė 04:15
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 22 postime
  I pari ishte shumė mė i mirė, nga tė gjitha anėt, kurse ky vetėm me njė shikim ka kėto tė meta.
  1/Ngjyra e sfondit me ngjyrėn e shkronjave e bėn leximin tė lodhshėm pėr sytė, nuk lexoja dot mė shumė se 10 rrjeshta.
  2/Shumė opsione janė nė anglisht dhe me shkronja shumė tė vogla me zor lexohen.
  3/Faqja tė hapet shumė afėr dhe tregon pak tema, dhe pak postime, ndėrkohė qė duhet tė jetė mė larg qė tė duken sa mė shumė tema nė plan tė parė, e sa mė shumė postime, sepse njerzit mėrziten duke ul e ngjit faqen nga fillimi nė fund.
  Me katėr rrjeshta qė shkrujta po mė dhėmbin syt nga kontrasti i keq qė shpjegova mė parė.
  4/Antarėt e vjetėr nuk kanė kohė tė fillojnė e tė mėsohen me njė version tė ri, dhe do ti humbisni, pėr ata tė rinj nuk e di si do jetė impakti i parė.
  Mund tė ketė edhe probleme tė tjera por kėto i pash nė 5 minutat e para.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dardajan : 20-11-2012 mė 04:32

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  nuk e kuptoj pse duhet te lexohen ne faqen e pare cka i shkrujn antaret njoni tjetrit neper profile.

  forumi shqiptar ishte i veqante prej forumeve te tjera sepse nuk kishte kto far opsionesh alla myspace neper profile. tash iu bashku turmes se qindra forumeve tjera
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  nuk e kuptoj pse duhet te lexohen ne faqen e pare cka i shkrujn antaret njoni tjetrit neper profile.

  forumi shqiptar ishte i veqante prej forumeve te tjera sepse nuk kishte kto far opsionesh alla myspace neper profile. tash iu bashku turmes se qindra forumeve tjera
  po pra.une hyje te gjej cfare temash jane hapur....edhe shoh x ka komentuar tek y

  ku ti gjej temat qe jane aktive?
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  nuk e kuptoj pse duhet te lexohen ne faqen e pare cka i shkrujn antaret njoni tjetrit neper profile.

  forumi shqiptar ishte i veqante prej forumeve te tjera sepse nuk kishte kto far opsionesh alla myspace neper profile. tash iu bashku turmes se qindra forumeve tjera
  E vėrtet kur klikon si fillim tė shfaqet lista e postimeve tė reja, qė nuk i intereson kujt, dhe ėshtė vetėm njė cep i forumit. Kur klikon herėn e parė duhet tė shfaqet gjith forumi dhe ėshtė antari qė zgjedh se ēfarė do vizitojė, ndėrsa kėshtu imponohet leximi i postimeve tė reja.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Anėtarėsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kėndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime nė 22 postime
  I vjetri ishte shum i mir per tu lexuar.
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Qenka bere edhe ky si tjeret,i vjetri me praktikant dhe komod dukej,shume me i leht edhe per anetar te rinje!

 20. #20
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,542
  Faleminderit
  211
  158 falenderime nė 99 postime
  Qeka bo si Albforumi

  Ca te them une, ne ishim mesuar me ate te parin, keshtu na duket sikur jemi ne nje tjeter forum me pamje tjeter.
  Mendoj se anetaret do ta kene te veshtire te ambientohen, duke hasur veshtiresi kam frike se mund te largohen.
  Edhe ngjyra e zbehte eshte vertete e theksuar, dukej me serioz modeli i pare.
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •