Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 153 prej 153
 1. #141
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Une kam iPhone 3GS dhe skam keto probleme. punon shume mire.

  Une kam problem me temen e muzikes, keto videot e medha me ngadalesojn kompiuterin, ngrin faqja


  Hiqeni videon, titulli dhe linku mjafton.
  mbledhim firmat per kete gje plako,te behet ndryshim.
  po te jap firmen time n vend :P

 2. #142
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Disa here me ka ndodh( 2 here sot) qe kur hap forumin nga iphone me del pop- up notification qe ekziston nje app per forumin per iphone Klikoj OK, me con te App store, por nuk arrij ta gjej. Ekziston apo jo dhe si, ku ta gjej?
  Feelings change - memories don't.

 3. #143
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Meqe me teknologjine sot, cell Jane me praktike per te surf forumin, Po kam nje ankese tip problemi te faqja e muzikes me video nga YouTube. Shume here sa futem aty me mbyllet automatikisht forumi dhe me nxjerr jashte. Me duhet ta hap prape e te sign on prape. Eshte shume irrituese. A ka mundesi te behet dicka per kete problem qe me shkakton ajo tema e muzikes. Flmd ne advance
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #144
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  A ka mundesi ato komentet qe behen neper profile mos dalin te ' risite e fundit'. Duhet te kete nje opsion per mos dal aty! Pls!
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 5. #145
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  te pakten ta kishit lene deri ne 200 germa limitin e firmes.. 100, sa eshte tani, eshte pak...

 6. #146
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Meqe me teknologjine sot, cell Jane me praktike per te surf forumin, Po kam nje ankese tip problemi te faqja e muzikes me video nga YouTube. Shume here sa futem aty me mbyllet automatikisht forumi dhe me nxjerr jashte. Me duhet ta hap prape e te sign on prape. Eshte shume irrituese. A ka mundesi te behet dicka per kete problem qe me shkakton ajo tema e muzikes. Flmd ne advance

  Tė njėjtin problem kam edhe unė Pink, meqenėse nuk ndodh mė shumė se njėherė, nuk mė bezdis shumė.

  Nuk kuptoj se pėr ē'version tė ri e keni fjalėn. S' shoh ndonjė gjė tė ketė ndryshuar, pėrpos opsionit 'faleminderit' qė u shtua herėn e fundit.
  Tek unė nė kėtė dritaren e vogėl tė cel, gjithėēka figuron si mė parė.
  Porse nji Mega reklamė mė mbulon gati gjysmėn e dritares - 'looking for pėrshtypjet tuaja pėr versionin e ri... Find what you Need...' e bla bla bla... Pamarrėparasysh se nė cilėn rubrikė ose temė klikoj, ajo shfaqet befas si, looking for tema pėrkatėse
  Nė fillim mendova se ėshtė thjesht reklamė e pėrkohshme, por kjo sa vjen bėhet mė e padurueshme...

 7. #147
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Citim Postuar mė parė nga symphony Lexo Postimin
  Tė njėjtin problem kam edhe unė Pink, meqenėse nuk ndodh mė shumė se njėherė, nuk mė bezdis shumė.

  Nuk kuptoj se pėr ē'version tė ri e keni fjalėn. S' shoh ndonjė gjė tė ketė ndryshuar, pėrpos opsionit 'faleminderit' qė u shtua herėn e fundit.
  Tek unė nė kėtė dritaren e vogėl tė cel, gjithėēka figuron si mė parė.
  Porse nji Mega reklamė mė mbulon gati gjysmėn e dritares - 'looking for pėrshtypjet tuaja pėr versionin e ri... Find what you Need...' e bla bla bla... Pamarrėparasysh se nė cilėn rubrikė ose temė klikoj, ajo shfaqet befas si, looking for tema pėrkatėse
  Nė fillim mendova se ėshtė thjesht reklamė e pėrkohshme, por kjo sa vjen bėhet mė e padurueshme...
  Kjo tema behet fjale kur u nderrua para ca kohesh versioni. Mban mend ishte ai versioni old fashioned? lol . Dhe mua me del poshte ajo reklama. Nuk iken qe nuk iken. Dhe dicka tjeter do shtoja; pse ka filluar behen abonime ne tema automatkisht pa deshiren time?? Une e heq si option , e mbyll abonimin vetem kur hapet prape. Me ishte mbush inbox/ email plot me lajmerime te panevojshme!!!!
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. #148
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Kujtova se me ndodhte vetem mua pink. Te njejtat probleme dhe une. PAk jane reklamat qe dalin poshte dhe si heq dot as te shenja x, por dhe abonimet automatike ne cdo teme qe poston kishim mangut. Jane teper bezdisese. Te mbushet inboxi i i emailit me njoftime rreth postimeve te anetareve.
  Feelings change - memories don't.

 9. #149
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  A ka mundesi ato komentet qe behen neper profile mos dalin te ' risite e fundit'. Duhet te kete nje opsion per mos dal aty! Pls!
  E beme ndryshimin dhe asnje postim ne profilin personal nuk do te dali me ne risite e forumit. Vetem temat e postimet e reja do te dalin atje.

  Meqe me teknologjine sot, cell Jane me praktike per te surf forumin, Po kam nje ankese tip problemi te faqja e muzikes me video nga YouTube. Shume here sa futem aty me mbyllet automatikisht forumi dhe me nxjerr jashte. Me duhet ta hap prape e te sign on prape. Eshte shume irrituese. A ka mundesi te behet dicka per kete problem qe me shkakton ajo tema e muzikes. Flmd ne advance
  Nuk kemi gje ne dore per te bere per kete gje, pasi jane dy probleme:

  1) Produktet e Apple nuk mbeshtesin sic duhet teknologjine e Adobe, Flash qe perdoret per te luajtur videot e youtube.

  2) Anetaret e forumit, ne vend qe te hapin nje teme per cdo kengetar apo per cdo album te ketij kengetari, hapin nje teme dhe postojne dhjetra video ne te. Po te hapni vetem nje teme dhe te vendosni jo me shume se 3 video ne nje faqe teme, nuk do te hasni ne probleme te tilla.

  te pakten ta kishit lene deri ne 200 germa limitin e firmes.. 100, sa eshte tani, eshte pak...
  Do ta ndryshojme ne 150 germa. Nuk duam qe firma te largoje vemendjen nga mendimet qe anetaret shprehin neper tema.

  Porse nji Mega reklamė mė mbulon gati gjysmėn e dritares - 'looking for pėrshtypjet tuaja pėr versionin e ri... Find what you Need...' e bla bla bla... Pamarrėparasysh se nė cilėn rubrikė ose temė klikoj, ajo shfaqet befas si, looking for tema pėrkatėse
  Nė fillim mendova se ėshtė thjesht reklamė e pėrkohshme, por kjo sa vjen bėhet mė e padurueshme...
  Duhet te na jepni me shume informacion ne lidhje me keto reklamat. Reklama e vetme qe duhet te dale eshte ajo ne krye te forumit.

  - Jeni duke vizituar forumin me telefon dore apo me laptop/desktop?
  - Ju del kjo reklame regullisht sa here qe vizitoni forumin?

  Mund te na kontaktoni ne privat per te na dhene me shume informacion, nese nuk doni ta beni kete informacion publik ne forum.

  Kjo tema behet fjale kur u nderrua para ca kohesh versioni. Mban mend ishte ai versioni old fashioned? lol . Dhe mua me del poshte ajo reklama. Nuk iken qe nuk iken. Dhe dicka tjeter do shtoja; pse ka filluar behen abonime ne tema automatkisht pa deshiren time?? Une e heq si option , e mbyll abonimin vetem kur hapet prape. Me ishte mbush inbox/ email plot me lajmerime te panevojshme!!!!
  Opsionin mund ta ndryshosh nga paneli i kontrollit me poshte, ne liste gjej "Menyra e Abonimit ne Tema":

  http://www.forumishqiptar.com/profil...do=editoptions

  Ky ndryshim vlen vetem per temat e reja ne te cilat ju do te hapni apo do te postoni pasi te beni kete ndryshim. Per te ndryshuar abonimet e temave ekzistuese, duhet te vizioni listen e temave te abonuara:

  http://www.forumishqiptar.com/subscr...n&folderid=all

  Ne kollonen e fundit djathtas, do te shikoni menyren e abonimit per cdo teme ku jeni abonuar. Mund ta ndryshoni duke zgjedhur temat qe doni te ndryshoni, e zgjidhni butonin ne fund "Temat e Zgjedhura", ku mund te ndryshoni kollaj abonimin per te gjitha temat. Ne ju rekomandojme menyren e abonimit ditor, merrni vetem nje email ne dite per lajmerimet nga ajo teme ku keni shkruajtur.

  Albo

 10. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Albo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  broken_smile (08-11-2013),PINK (08-11-2013)

 11. #150
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Shfaqet vazhdimisht, sa herė qė vizitoj forumin. Po, me telefon dore...
  Love has no limits

 12. #151
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Citim Postuar mė parė nga symphony Lexo Postimin
  Po, me telefon dore...
  allton, a me telefunin e shpajes kie problem?
  per probleme teknike, javitu te T-Mobile. kadale se u ngatrova. taj cauco duhet tjavitesh n'swisscom ose n'sunrise. mvaret me callen mrezh i kie valet haha, ene sigurt mo sdo kesh probleme.
  operacia dul ospeshno, amo pacienti lajti lol. ceksho ene ki problemi jot me forumin :P

 13. #152
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Citim Postuar mė parė nga no name Lexo Postimin
  allton, a me telefunin e shpajes kie problem?
  per probleme teknike, javitu te T-Mobile. kadale se u ngatrova. taj cauco duhet tjavitesh n'swisscom ose n'sunrise. mvaret me callen mrezh i kie valet haha, ene sigurt mo sdo kesh probleme.
  operacia dul ospeshno, amo pacienti lajti lol. ceksho ene ki problemi jot me forumin :P
  Jo mėr allton me telefon t'dorės kam problem, ende s'po i bėhet dermani... :-)
  Love has no limits

 14. #153
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Do tė mė pėlqente qė nė fund tė scriptit tė vėndosej opsioni i shfaqjes sė postimeve tė fundit.
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •