Close
Faqja 7 prej 8 FillimFillim ... 5678 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 153
 1. #121
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Nuk me del kush ka vizituar profilin si te tjereve, vetem numri sa e kane vizituar. Ka nfonje opsion qe e mundeson shikimin apo fshehjen besoj, se nuk po e gjej.
  Feelings change - memories don't.

 2. #122
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  115 falenderime nė 104 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Nuk me del kush ka vizituar profilin si te tjereve, vetem numri sa e kane vizituar. Ka nfonje opsion qe e mundeson shikimin apo fshehjen besoj, se nuk po e gjej.
  Ka tė bėjė me mėnyrėn si hyn ti nė forum dhe ata qė kanė vizituar profilin tėnd. Nq se vizitorėt janė tė fshehur nuk tė dalin nė listė.

  Po kur shtyp nė krye tek lidhja 'Profili im', tė del nė fund tė faqes nė tė majtė kutiza:

  Vizitorėt e Profilit
  6 vizitorėt e fundit tė kėsaj faqeje ishin:
  Xxxx,xxxx,xxxx,xxxx,xxxx,xxxxx
  Kjo faqe ka patur 6 vizita

 3. #123
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  467
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin  Veshja "Albasoul" eshte veshja e ngjashme me versionin e vjeter. Ju rekomandojme te provoni veshjet e reja pasi jane me profesionale dhe me praktike.

  Albo
  Nuk ka ngelur gje per rekomandim. Veshjet e forumit jane vec nje dhimbje koke dhe nje rremuje sa te iken deshira te qendrosh me shume se dy minuta ne forum. Beni cfar te doni, por skriptin e pare Albasoul kthejeni sic ishte. Na shkaterruat syte dhe nervat me keto ngjyra dhe cdo gje tjeter qe e bente aq te mire dhe te pakrahasueshem Forumin SHqiptar. Une e kuptoj qe jeni nisur nga deshira per ta ber edhe me te mire, por qe per fat te keq keni deshtuar. Uroj qe mos te na i pshtjerosni forumin tone te dashur per 500 $ te shpenzuara. Do kishit ber mire qe edhe ne si organ i forumit qe jemi te na kishit mare nje mendim para se te kalonit ne perfundime qe mund te sjellin deshtime, pasi preferencat e antareve po shikohen qarte qe bien ne kundershtim me kete skript.


  Te gjithe duam kthimin e Skriptit te vjeter

  Ju lutemi mereni ne konsiderate

 4. #124
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Te gjithe duam kthimin e Skriptit te vjeter

  Ju lutemi mereni ne konsiderate
  Keto jane pune shijesh personale. Dikush ka qejf ngjyrat e versionit te vjeter, dikush ka qejf nje nga 7 veshjet qe kane ngjyra nga me te ndryshmet. Antaret si puna juaj qe preferojne veshjen e versionit te vjeter, mund te zgjidhni veshjen me emrin "Albasoul" nga lista. Kjo veshje ka te njejtat ngjyra si ne forum dhe ne faqet e brendshme, me versionin e vjeter.

  Albo
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 5. #125
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  une albasoul po mbaj pasi kam nostalgji per te vjetrin
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 6. #126
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Une kam problem me kyqjen tek tema e muzikes,me bllokohet faqja...gje qe ne te vjetrin nuk me ka ndodhur kjo!

 7. #127
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 22 postime
  Mua tek veshja albasoul mė hapet faqja e vjetėr dhe i mungon pjesa sipėr dhe poshtė kliko kėtu dhe shife.

  http://www.forumishqiptar.com/forum.php?styleid=48


  Pastaj kur klikon me hy nė forum gjith ecrani skermohet i zi dhe unė qė e kom dritėn fik nuk e shof mo tastierėn do ishte mirė qė scermatura kur bėn login tė jetė ngjyrė mė e hapur qė tė bėjė dritė se duhet me nez qiriun.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dardajan : 24-11-2012 mė 16:01

 8. #128
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Prudence Lexo Postimin
  une albasoul po mbaj pasi kam nostalgji per te vjetrin
  gjeja e vjeter ngelet e vjeter duhet te ecim me te rejat perpara besoj !! pastaj varet edhe se si puno albo me gjerat se ky si vbulletin 4 ka shume gjera te lezetshme

 9. #129
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Ne pergjithesi me pelqen, e thashe dhe me lart. S'kam ankesa pervecse nje dicka-je shume te vogel, qe mbase ndryshon. Nuk e shoh si i thone ne shqip- ate 'ashensorin' qe leviz faqen lart e poshte, apo poshte e lart? Eshte njelloj me ngjyren e faqes, edhe se shoh. Mire do ishte te merrte nje ngjyre paksa me te erret, qe ta dalloj. Kaq kisha, te tjerat jane ne rregull per mua.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 10. #130
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,689
  Faleminderit
  168
  175 falenderime nė 127 postime
  Me pelqen me se shumti Forumi i vjeter,ishte me i thjeshte dhe me i bukur,thjeshtesia eshte me ebukur gjithmon.

  Madje sic paska thene dhe dikush tjeter forumi jon ishte i dallueshem ateher,se ne kete forme jan te gjitha forumet e tjera...

  shume i komplekuar,shume,te hysh tek postimet e fundit c'ka ste del aty,te lodhe krejte...

  S'me pelqen aspak.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 11. #131
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  1- Fonti po na i shkaterron syte.
  2- Gjithashtu ajo ngjyra Blu e veshjes se vjeter me mungon shume.
  3- Ndarja e temave nga kryetemat eshte skandaloze. Ikonat ne krah te temave, qe lajmerojne qe ne teme ka postime te reja apo jo, jane shume te vogla.

  Eshte shume e veshtire te lexosh nje teme te gjate nga fillimi ne fund.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 12. #132
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Albo Kam menduar te konkuroj me ForumShqiptar.com !

 13. #133
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,436
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime
  Me klase e ma serioz ka qene verzioni i pare. Disi ka pas kuptim cdo postim e cdo teme qe lexoje se ngjyrat ashtu ishin. Nuk ka pas dizajn me te mire se ai i pari, dhe ai dizajn eshte i pa perseritshem. Ktu ne kete verzion qe po perdorim disi ndjen njefare ftohtesie. E mbaj mend si sot kur postonte La Dova nje postim ne teme... me pompozitet...

 14. #134
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Ajo Logo e bardhe qe keni vendosur ta shpif ! Duket si vez e zier

 15. #135
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Postime
  1,283
  Faleminderit
  3
  4 falenderime nė 3 postime
  Ndoshta nuk ka fare rėndėsi tashti,por kam pėrshtypjen sikur jam nė tjetėr forum ! Asesi tė adaptohem me kėtė pamje tė re.
  Ėshtė punė pėr Administratorin dhe stafin e tij,por kam njė nostalgji pėr pamjen dhe veglat e pėrdorura nga formati i mėparshėm..Isha mė i sigurt nė postime dhe mė shpejtė gjeja ate qė doja...Nejse,sukses !

 16. #136
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,076
  Faleminderit
  2
  39 falenderime nė 35 postime
  >>> Pamja e re ne fillim ishte stresuese por tani ka marre nje pamje moderne dhe goxha funksionale. Eshte kthyer pak si tip facebook-u por nuk ka rendesi. Komplimente dhe faleminderit per veshjen albasoul qe ekziston akoma dhe besoj se eshte me e bukura. Edhe ne mobile me smartfone shihet mjaft mire.
  La verita' ti rendera' libero!

 17. #137
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Do ishte me mire qe pershendetjet qe u lene anetaret miqve te profili i tyre te mos dalin te te rejat. Kush eshte kureshtar le te futet te profili i anetarit qe deshiron qe te lexoje cik me teper. Po te donin t'i benin publike i shkruanin te tema e pershendetjeve.
  Feelings change - memories don't.

 18. #138
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Reklamat e reja qe jane vendosur e kane veshtiresuar se tepermi hapjen e forumit nga telefoni. Imagjinoni nje Galaxy II ka probleme me hapjen e forumit, le pastaj telefonat e tjere. Po ashtu edhe ne PC te mer syte refresh qe behet nga reklamat. Une e kam zgjidhur me Adblock, por do ishte mire sikur te rregullohej kjo puna e reklamave e mos e ngarkonte kaq shume faqen.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 19. #139
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Reklamat e reja qe jane vendosur e kane veshtiresuar se tepermi hapjen e forumit nga telefoni. Imagjinoni nje Galaxy II ka probleme me hapjen e forumit, le pastaj telefonat e tjere. Po ashtu edhe ne PC te mer syte refresh qe behet nga reklamat. Une e kam zgjidhur me Adblock, por do ishte mire sikur te rregullohej kjo puna e reklamave e mos e ngarkonte kaq shume faqen.
  Une kam iPhone 3GS dhe skam keto probleme. punon shume mire.

  Une kam problem me temen e muzikes, keto videot e medha me ngadalesojn kompiuterin, ngrin faqja


  Hiqeni videon, titulli dhe linku mjafton.

 20. #140
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit

  Plako e di qe iPhone nuk ka probleme po jo te gjithe Shqiptaret kane iPhone :P Une per vete nuk e hap pothuajse asnjehere nga tel forumin, por ma kane shprehur si shqetesim userat e tjere.

  Sa per videot, eshte e vertete, ne temat ku ka shume video te postuara eshte shume e veshtire te hapet faqja pasi ne versionin e ri te forumit videot shfaqen ne nje tjeter menyre, ngarkohen direkt ne faqe dhe kjo ben qe faqja te rendohet jashte mase shume.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

Faqja 7 prej 8 FillimFillim ... 5678 FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •