Close
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 153
 1. #41
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  kot nuk tha Sala te Rishkruajm Historin
  kshu edhe kjo puna e forumitshiptar

  por ka edhe te mirat shum i shpejt

  Any ways ajde ta gezojm edhe Gezuar Pavaresin
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mario_kingu : 20-11-2012 mė 10:17
  Partizoni

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-01-2012
  Vendndodhja
  Rrefugjat ne vendin tim ...
  Postime
  992
  Faleminderit
  14
  7 falenderime nė 7 postime
  Ej po tani ne ditet e Festave te Lirise dhe Pavaresise e bete ngjyre blu Forumin , si flamuri i PD-se ? Mire ishte kuq e zi si ngjyra e Flamurit Shqiptar ....! Apo me mire si Flamuri Grek se tani , me integrimin , nuk jena mo shqiptar , por europian !

  Eee se bej shaka , por nuk e di perse me terhiqte me shume se forumet e tjera ashtu sic ishte ! Me duket i i shpelare keshtu me kete ngjyre ! Ndoshta prandaj jemi edhe shqiptare sepse kemi preferenca psikologike per ngjyrat , sidomos kuq e zi .......

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e agonny
  Anėtarėsuar
  02-08-2008
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Shume shume palidhje, kthene versionin e vjeter aman

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  E kisha te veshtire te logohesha me ane te telefonit ,nga Opera Mini
  Ndersa me nje browser tjeter jo
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 5. #45
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga violativo Lexo Postimin
  Ej po tani ne ditet e Festave te Lirise dhe Pavaresise e bete ngjyre blu Forumin , si flamuri i PD-se ? Mire ishte kuq e zi si ngjyra e Flamurit Shqiptar ....! Apo me mire si Flamuri Grek se tani , me integrimin , nuk jena mo shqiptar , por europian !

  Eee se bej shaka , por nuk e di perse me terhiqte me shume se forumet e tjera ashtu sic ishte ! Me duket i i shpelare keshtu me kete ngjyre ! Ndoshta prandaj jemi edhe shqiptare sepse kemi preferenca psikologike per ngjyrat , sidomos kuq e zi .......
  e ke tek opsionet posht ngjyrat shtyp albasoul
  Partizoni

 6. #46
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Sa e pashe mendova, i paskan mbaruar parate Albos per te paguar abonimin tek vBulletin. (se mos del ndonjeri edhe thote, Albos i mbarojne parate, kur te mabroje uji detit )


  Versioni meparshem ishte shume komod dhe mjaft atraktiv. Gjithmone mendoja kur me vinin ftesat nga forumet e tjera, po keto si nuk i kopjojne design FSH !!!

  Jo gjithmone novacionet jane te suksesshme !!!
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Si ka mundesi te mos orientohesh dot kur hyn ne forum,mua me paraqitet si me pare biles me pelqen me teper,eshte me i prezantueshem per syrin dhe me estetik.

  Keshtu me paraqitet forumi kur hyj ne te  ja dhe duke lexuar nje teme

  MOS I NDY TEMAT no name

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  edhe une jam per versionin e vjeter aman se ky sdi si me duket
  sdi te gjej temen e skedinave
  JO SEKS PARA MARTESE

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  freeopen problemi qe kam un jan "postimet e reja" ku nuk dalin temat e palexume ne bold sikur dilshin dikur por dalin postimet e cdo antari. nuk dallohet cilat tema ke lexu ose jo

  plus ke opsioni qe ka zevensu postimet e reja dalin dhe postimet qe i bojn antaret njoni tjetrit neper profile psh "kadrushi puc puc hajrien" ne profilet si myspace (si forum fmish ku antaret knaqen tu dekoru profilet e tyne.
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 10. #50
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Pėr mendimin tim ky versioni i ri ėshtė mė i mirė.
  Tė dyja versionet kanė tė kėqijat e tė mirat e tyre, por ky i riu ėshtė mė estetik dhe ka disa funksione mė tepėr.

  Tė mirat:
  1. Fotografitė e formatit tė madh i zvogėlon nė njė mėnyrė tė tillė qė nuk e shtrembėron strukturėn e forumit.
  2. Ke mundėsi t'i pėrgjigjesh njė postimi pa e cituar.
  3. Ndėrsa je duke shkruar, e ruan atė qė ke shkruar ēdo 1 minutė.
  4. Punon mė shpejt dhe faqet hapen mė mirė.

  Tė kėqijat:
  1. Nuk tregon se kush tė ka dhėnė reputacion.
  2. Videot nga "You Tube" nuk i nxjerr mė tė vogla si dikur. Mė pėlqenin ato tė voglat, se i hapje dhe i vendosje ku tė doje. Kur dėgjon njė kėngė me tekst tė shkruar, videon e vendos anash tekstit dhe i shikon tė dyja njėkohėsisht.

  Kėto m'i kapi syri tani, por mund tė ketė edhe tė tjera.

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  po keta demokratat e forumit tani qe ne shqiperi gjithcka eshte kuq e zi keta ne e bejne blu dhe forumin ,prisni dhe 10 dite se nuk ju gjen gje

  kote fare

 12. #52
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Integrimi mes dy versioneve do ishte gjeja e duhur. Ky version mundeson shikimin e videove nga Iphone nderkohe qe dicka e tille nuk ishte e mundur ne versionin ne vjeter. Funksioni i postimeve te reja duhet sjelle menjehere pasi kjo do beje qe temat aktive te numerohen me gishta duke ulur interesin e lexuesit dhe postuesit ne forum. Ikonat duhet te zmadhohen pak me teper , te tjerat pastaj jane gjera qe do mesohemi me kalimin e kohes.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 13. #53
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Skandal! A do kthehet me si me pare??
  I LOVE GOD

  j&g

 14. #54
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Skandal! A do kthehet me si me pare??
  paskam ngatarru forumin.te me falni

  qeka si faqja e PD

 15. #55
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Mendoj se ishte me i mire versioni i vjeter. Ketu nuk kuptohet asgje.
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  nuk me pelqen as pak ju lutem te riktheht si ishte me heret

 17. #57
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  paskam ngatarru forumin.te me falni

  qeka si faqja e PD

  hahahaha drague, keshtu mendova dhe une se kisha ngaterruar forum kur e hapa, e shkrova 4 here adresen e forumit shqiptar se nuk i besoja syve, madje po kerkoja ndonje vend ku thoshte "error"... pffff qenka bere kot, ngjyrat shume te zymta, preferoja versionin e vjeter.
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 18. #58
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  paskam ngatarru forumin.te me falni

  qeka si faqja e PD
  Ne fillim edhe une mendova se ishte .net. Por nese eshte si faqja e PD ateher te mos ndryshoj, i like it :P


  p.s: forumi eshte bere pure mayhem
  I LOVE GOD

  j&g

 19. #59
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Ne fillim edhe une mendova se ishte .net. Por nese eshte si faqja e PD ateher te mos ndryshoj, i like it :P


  p.s: forumi eshte bere pure mayhem
  si bohet like?

 20. #60
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime
  Aspak praktik.
  Ne versionin e pare isha i mesuar.

  Shpresojme qe do mesohemi ne te!

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •