Close
Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 153
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,950
  Mendoj se edhe pse E Reja i Ze Vend te Vjetres
  Nuk mundet te konceptohet nga shume njerez perfshi dhe mua.
  Tek ky Forum kam gati afersisht nje DekaD i regjistruar dhe gjeja qe me terhiqte me shume ishte thjeshtesia e tij ashtu sic ishte formuar qe ne fillim,Kjo gje me bente ta Frekuentoj me shume se forumet e tjera.
  Do me Mungosh Forumi i Vjeter

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 2. #22
  Ndoshta mesohemi edhe me kete...por versioni i pare me dukej me praktik ...
  Nėse kerkon besimin tim, Mė jep sinqeritetin tėnd...

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,033
  Ndryshone...

  Nuk eshte i pershtatshem per forume te tilla.
  Gjene nje dizajn te perafert me ate qe ka qene deri tani...

  Shumica e forumeve qe kane bere ndryshime kaq radikale (dhe kaq te papershtashme) kane deshtuar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 20-11-2012 mė 07:24

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  nuk e kuptoj pse duhet te lexohen ne faqen e pare cka i shkrujn antaret njoni tjetrit neper profile.
  Kur hyra ne forum e vetmja gje qe me bezdiste ishte kjo por mbas dy minutave e zgjidha kete problem.

  Per te tjerat mua personalisht me pelqen me teper ky version,me i paster dhe jo i ngarkuar,dhe per momentin me duket se eshte me reaktiv se i pari.
  besoj se me kalimin e kohes asnje nuk do te kete veshtiresi per te shfletuar forumin(mjaftojne dy tre dit).
  Vetem nje kerkese do kisha per ngjyrat,te versioni i vjeter mund te zgjidhje ngjyren ndesra ketu nuk po e gjej nje mundesi te tille.
  MOS I NDY TEMAT no name

 5. #25
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,030
  mua, me pilqen shume forma e tanishme.

  C' rendesi kane ngjyrat me shume se permbajtja ?

  edhe te mos vendosni linqe gocash flakuriqe siper forumit sikur ai i kaluari,sepse ne vend te diskutimeve hyhyyyyy shkon e tera "zhvishu Marjete" e ik thirre edhe Inen
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Blerim R
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  139
  Qenka me modern por njekohesisht eshte edhe me i veshtire per tu mesuar, por ky eshte versioni i ri i vBulletit me duket
  www.Shkarko-Falas.tk

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  Ka qene nje forum ne versionin me te mire qe kam pare ndonje here ,i thjesht dhe i bukur ...Po pati mundesi ndorrojeni sic ishte me pare ..E ke kthyer forumin si ato forumecet qe hapen perdita neper internet ....Ndoshta e ke bere nga kostoja se eshte me e lire ,por nuk ja vlen...


  Kush me thote si mund te shikoj tema e reja ????Nuk di ti vij verdall ...

 8. #28
  Gjithmone me ty Maska e El0na
  Anėtarėsuar
  02-08-2012
  Vendndodhja
  KL
  Postime
  64
  Me kujtohet para disa vitesh isha anetare ne nje forum te madh Shqipetar. Ata bene te njejtin gabim, ndryshuan dizajnin e forumit duke e bere modern. Per fat te keq te gjithe anetaret u larguan derisa me ne fund forumi u mbyll. E kishit shume mire versionin e meparshem.
  E mira e njė kujtese tė keqe ėshtė se mund tė shijosh disa herė tė njėjtėn tė mirė si herėn e parė.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Blerim R
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  139
  Citim Postuar mė parė nga alnosa Lexo Postimin
  Ka qene nje forum ne versionin me te mire qe kam pare ndonje here ,i thjesht dhe i bukur ...Po pati mundesi ndorrojeni sic ishte me pare ..E ke kthyer forumin si ato forumecet qe hapen perdita neper internet ....Ndoshta e ke bere nga kostoja se eshte me e lire ,por nuk ja vlen...


  Kush me thote si mund te shikoj tema e reja ????Nuk di ti vij verdall ...
  Opcione "Ckemi ndonje te re" eshte ish opcioni Postimet e Reja.
  www.Shkarko-Falas.tk

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Kush dreqin ua coi nepermend te nderoni versionin?
  Kur gjithshka ishte ne rregull, perse duhet ta ndryshonit?
  Nuk ndihem fare komod ketu.
  Mendoj se do u largohem shume temave qe me pare i frekuentoja e madje ku i dihet, edhe vete forumit.
  Ky me duket tashme si loder femijesh.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  Citim Postuar mė parė nga Blerim R Lexo Postimin
  Opcione "Ckemi ndonje te re" eshte ish opcioni Postimet e Reja.

  FLM ,shume i veshtire dhe i shemtuar ..Te nderrohet po pati mundesi .

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e oret_e_vona
  Anėtarėsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  142
  Cdo gje e re te duket si ndrryshe , kemi shum vite qe perdorim Forumin dhe cdo gje na eshte mesuar me te Vjetrrin , gjithsesi sic e kishte shkruar nje parafols ( asnje sna pyet ) , meqe nderruat Format nderroni edhe Moderatoret .

  Hiqeni dhe vini ate qe ishte .
  Sempre Fiero Del Mio MiLaN

 13. #33
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  Nuk me pelqen sfondi, ngjyrat si dhe i ka humbur serioziteti e thjeshtesia ne perdorim.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 14. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Nuk del se kush te ka derguar reputacionin
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 15. #35
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Me vjen keq por nuk me pelqen!! Gjithcka duket minimale ne kete format dhe temat duket sikur jane te ngjeshura njera me tjetren. Versioni i meparshem mbase ishe me i vjeter por ishe me estetik!
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Nuk me pelqen aspak.

 17. #37
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,686
  Nuk me pelqeka aspak. Duket shume i lire ne paraqitje dhe i komplikuar ne perdorim. Jemi mesu me ate te vjetrin, ishte me i mire. Kur hapa kete sot dhe e pashe, mendimi i pare qe me erdhi ishte, nuk ja vleka te futesh me

  Po patet mundesi kthejeni sic ishte.
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,162
  Kur shoh nje faqe, me duhet te leviz kursorin nga e majta ne te djathte qe te shoh se c'eshte shkruar(sepse shkronjat ne origjinal jane shume te vogla, e me duhet t'a zmadhoj faqen). Gjithashtu nuk kuptoj me cilat tema nuk kam lexuar(qe ishin me bold te zi). Keshtu qe edhe une, si te tjeret, preferoj me shume forumin e vjeter, ishte shume i thjeshte e praktik.

 19. #39
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,686
  Tani qe kalova disa minuta me shume ne forum, jam akoma me shume kunder
  Jan vetem 2-3 tema qe diskutohet ne to.
  Postimet e reja. C“kemi ndonje te re? - mire ca ke bo ti, mire?
  Pastaj postimet tek profili, pse duhet te dalin tek postimet e reja? duhet te jen private mendoj une.
  Qeka bo alla fb.

  Nderrojeni sic ishte sa me shpejt po mundet. Duke pasur parasysh se ky forum ka nje numer te madh te anetareve te vjeter qe jan shum aktiv ne forum, besoj qe do ta kene te veshtire ambjentimin me kete ndryshimin e ri, dhe do largoni nje numer te madh anetaresh.

  Albo e dime qe ti u mundove dhe harxhove kohe per ndryshim e forumin, mendove se pas kaq vitesh kishte nevoje per renovim, por ne tashme ishim mesuar me te ashtu sic ishte, ky modeli i ri nuk eshte i pershtatshem per shumicen.
  Ndoshta pas disa kohesh do mesohemi dhe me kete , por se besoj qe do e bejne te gjithe.

  Me vjen keq, kerkove mendimin tone dhe shpresoj qe do e maresh parasysh.
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Fishtani1
  Anėtarėsuar
  09-12-2009
  Postime
  1,334
  Tek postimet e reja, as s'po dihet cilat jane temat/postimet e reja ku 90% e aktiviteteve dalin se cfare kane shkruajtur ne profilet e antareve (chit chat).
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fishtani1 : 20-11-2012 mė 10:58

Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •