Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 87
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3

  Thumbs up Raportoni problemet me versionin e ri te forumit

  Sot rifreskuam programin e forumit ne versionin e fundit. Versioni qe perdornim ishte version i vjeter kurse ky qe kemi tani eshte versioni i fundit. Rifreskimi i forumit ben te mundur funksione te reja per te gjithe anetaret e forumit dhe disa mundesi te reja qe nuk i kish versioni i vjeter. Do ti nxjerrim keto funksione te reja ne ditet ne vazhdim, pasi ti testojme e sigurohemi qe punojne sic duhet.

  Asnje teme, postim, foto apo video qe ju keni hedhur ne forum nuk u humb, te gjitha jane edhe ne versionin e ri. Por sic e kini vene re, versioni i ri ka disa gjera ndryshe, qe me kalimin e kohes ju do te ambientoheni. Gjithashtu, duke qene se forumi ka nje mori shume te madhe temash, postimesh, videos e fotosh, eshte gati e pamundur per ne qe ti verifikojme qe te gjitha gjerat punojne sic duhet.

  Prandaj na duhet ndihma juaj, si anetare te thjeshte te forumit per te raportuar ne kete teme te gjitha problemet qe ju hasni ne forum. Duke na i sjelle para vemendjes keto probleme, ne si staf mund ti adresojme ato me shpejt duke e rikthyer forumin ne normalitet.

  Cfare probleme duhet te raportoni?

  - Nese nje funksion qe ju kishit me pare ne forum nuk punon.
  - Nese shihni foto/butona qe nuk shfaqen ne forum
  - Nese keni probleme per te hyre/dale nga forumi.
  - Nese shikoni fjale te paperkthyera ne shqip.
  ...
  ...
  e te tjera si keto.

  Duke iu falenderuar paraprakisht,

  Albo


  P.S Ju lutem raportoni vetem probleme ne kete teme pa bere pyetje apo komente per versionin e ri. Ato mund ti beni ne nje teme tjeter. Gjithashtu, ata qe nuk mund te hyjne dot ne forum per shkak te ndryshimeve, mund te na shkruajne edhe email tek webmaster@forumishqiptar.com.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 20-11-2012 mė 01:43
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3
  Funksionin e kerkimit e kemi pezulluar perkohesisht vete, pasi jemi duke bere disa rifreskime. Nuk do te mund te kerkoni dot ne forum per disa ore derisa procesi te perfundoje.

  Gjithashtu, pershtypjet tuaja per versionin e ri te forumit mund ti lini ne kete temen tjeter me poshte:

  http://www.forumishqiptar.com/showth...-ri-te-forumit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 20-11-2012 mė 01:41

 3. #3

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2012
  Postime
  14
  ok tani jane ne rregull.

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2012
  Postime
  14
  Shiko mundesisht ti vendosesh dhe nje template ngjyre blu apo dicka tjeter ..sepse kjo e kuqja ti vret shume syte.

 6. #6
  Besimtar Musliman
  Anėtarėsuar
  08-11-2012
  Postime
  23
  Si mund te shikoj postimet e reja?
  أشهد أن لا إله إلاَّ الله و أشهد أن محمد رسول الله

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2012
  Postime
  14
  Citim Postuar mė parė nga @0o0@ Lexo Postimin
  Si mund te shikoj postimet e reja?
  kliko ne Butonin "Ckemi ndonje te re" ?

  http://www.forumishqiptar.com/activity.php

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  ke "ckemi ndonje te re" nuk shfaqen vetem temat me postimet e reja por te gjitha postimet
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 9. #9
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308
  si nje forum tjeter
  Te shikoj nese videot dalin po me te njejta permasa, uff shpresoj qe jo se zen shume vend

  god damn it
  jo dhe ketu

  po edit me sa afat e keni lene? perseri nje ore?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Plaku me kostum : 20-11-2012 mė 02:53

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Nuk me pelqeka fare ky versioni i ri. Nuk e gjej dor rehatine qe kisha.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005
  ma hapni menjehere nje kolon me POSTIMET E REJA,ishte shum praktike ajo

 12. #12
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Kur mesohesh me dicka per nje kohe te gjate e ke pak te veshtire tia marresh doren nje versioni te ri. Edhe une mendoj se versioni i vjeter ishte me praktik por teknologjia evoluon ndaj dhe heret apo vone nje version i ri eshte i domosdoshem. Sikur te riktheheshin disa opsione te vjetra te integruara me keto te rejat do ishte perfekte.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  patjeter duhet versioni i vjeter i "postime te reja"

  ktu po dalin gjith postimet e jo temat qe kan postime te reja. do ket mijra postime ne dit
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 14. #14
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  Sugjeroj qe ti jepet pak me teper kontrast kryetemave.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  ke reputacionet nuk jepet emri i antarit qe te ka dhan reputacionin
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,033
  Raportoni problemet me versionin e ri te forumit
  Ndryshone sa me pare!

  Ky nuk eshte "version i ri", por version shume i papershtatshem per nje forum serioz.

  Per forume t'kota do te ishte i perdorshem...

  Nese e leni kete dizajn, me siguri do te largohen shumica e anetareve!

  Njerezit nuk kane as nerva as kohe te kerkojne disa minuta apo gjysmen e forumit per te arritur tek informatat e deshirueshme. As nuk eshte askush i interesuar te kaloje ore te tera apo dite per te pervetesuar fuksionet palidhje dhe te komlikuara te kesei lloje dizajni palidhje...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 20-11-2012 mė 07:18

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Blerim R
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  139
  Zoterinj, pse nuk me shfaqen postet e mia qe i kam bere tek Pyetni Expertet?
  www.Shkarko-Falas.tk

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Meqenese po behen ndryshime radikale kisha nje pyetje:
  A mund te filtroj une nje nenforum te caktuar?
  Bie fjala Problemet nderkombetare une nuk dua fare te me dalin tek postimet e reja apo tek butoni C'kemi ndonje te re
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 19. #19
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  901
  Shum probleme dhe pa kenaqesi ka per versionin e ri ju lutem edhe ne rast ndryshimesh mos prekni ngjyren e me parshme po ashtu as modelin pamor te me parshem te forumit,shifeni dhe vet ju sa pak vizitor ka forumi ,shum forumista me kan shkruar ne msazhe ne msn dhe kan krijuar pa kenaqesira per ndryshimin e forumit nga versioni i vjeter ne version te ri,prandaj keni dhe humbje vizitoresh dhe forumistash flm per mirkuptimin,kam 5 her qe mundohe te shkruaj komentin tim sa e klikoj per ta postuar me nxjerr fishej per jashta si eshte e mundur ,biles ne kete tem jemi dy veta ne linje momentalisht une qe po shkruaj dhe nje vizitor

 20. #20
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Anėtarėsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,816
  Ky version i ri eshte shume me i mire,urime...
  Verejtje: pasuroni fondin e iconave dhe postimet te permbajne me shume icona,e jo vetem tre
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •