Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 87
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,221
    Mos te harroj me theksu se Reputacioni i anetareve mund te shifet .. dmth te gjithe qe duan me pa kush kujt ja ka fut nje Rep mund te klikojn mbi nick te tij dhe te shifet .. hahaaa ...

    Dhe kjo sa me shpejt te behet off , ose na jepet neve si anetare noj mundesi qe ti fshehim rep qe te tjeret mos ti shofin.

    l.g

    Nice.
    Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

  2. #42
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    25,032
    Postimet nė Bllog
    3
    Kemi shtuar 5 veshje te reja ne forum qe kane nje dezajn por ngjyra te ndryshme:

    Kuqe
    Blu
    Kalter
    Gri
    Jeshile

    (Veshjet me lart i zgjidhni ne ate kutine ne fund te forumit qe po te klikoni ju jep nje liste te te gjitha veshjeve qe mund te perdorni)

    E kuqja eshte ajo qe hapet automatikisht nese nuk ke bere nje zgjedhje tjeter. Zgjodhem kete dezajn pasi na u duk me profesionali dhe me i pershtatshmi bazuar ne ankesat tuaja: butonat e ikonat jane te medha, ngjyrat jane te lehta, teksti i lexueshme dhe faqet nuk jane shume te ngarkuara.

    Jepni pershtypjet tuaja ne vazhdim.

    Albo
    "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

  3. #43
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    25,032
    Postimet nė Bllog
    3
    Citim Postuar mė parė nga Nice_Boy Lexo Postimin
    Mos te harroj me theksu se Reputacioni i anetareve mund te shifet .. dmth te gjithe qe duan me pa kush kujt ja ka fut nje Rep mund te klikojn mbi nick te tij dhe te shifet .. hahaaa ...

    Dhe kjo sa me shpejt te behet off , ose na jepet neve si anetare noj mundesi qe ti fshehim rep qe te tjeret mos ti shofin.

    l.g

    Nice.
    Ky problem u adresua. Reputacioni qe anetaret kane marre nuk u del me ne profil
    "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

  4. #44
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anėtarėsuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,465
    Nė lidhje me reputacionin, ky version i ri i forumit paska diēka tė veēantė. Mund tė shihni edhe reputacionet qė keni dėrguar dhe kur i keni dėrguar, gjithashtu edhe ēfarė u keni shkruar anėtarėve nė fjalė. Gjithashtu ky version mundėson edhe "reputacion power" qė nėnkupton nr e pikėve tė reputacionit qė ju i jepni dikujt kur vendosni ti jepni rep.
    Sui generis

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Diella1
    Anėtarėsuar
    07-03-2011
    Postime
    1,162
    Kjo veshja qe eshte tani per momentin tek forumi katolik eshte perfekte, dhe shoh qe te jep mundesine te rritesh madhesine e fontit, pa u rritur faqja, keshtu bejeni krejt forumin ju lutem.

    (Shoh qe kjo veshje shfaqet vetem nese je jashte forumit, pra jo i kycur. E perseris, kjo veshja e Albasoul eshte jashtezakonisht e bukur dhe shume funksionale).
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Diella1 : 23-11-2012 mė 12:49

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e Diella1
    Anėtarėsuar
    07-03-2011
    Postime
    1,162
    Edhe dicka tjeter, them qe eshte mire qe prane cdo teme te jepen numri i faqeve (1,2, 3......faqja e fundit), sepse eshte shume e veshtire te pozicionohesh tek ajo shigjeta e vogel per te dale tek postimi i fundit, e eshte shume ngadalesuese kur hap shume faqe.

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
    Kemi shtuar 5 veshje te reja ne forum qe kane nje dezajn por ngjyra te ndryshme:

    Kuqe
    Blu
    Kalter
    Gri
    Jeshile

    (Veshjet me lart i zgjidhni ne ate kutine ne fund te forumit qe po te klikoni ju jep nje liste te te gjitha veshjeve qe mund te perdorni)

    E kuqja eshte ajo qe hapet automatikisht nese nuk ke bere nje zgjedhje tjeter. Zgjodhem kete dezajn pasi na u duk me profesionali dhe me i pershtatshmi bazuar ne ankesat tuaja: butonat e ikonat jane te medha, ngjyrat jane te lehta, teksti i lexueshme dhe faqet nuk jane shume te ngarkuara.

    Jepni pershtypjet tuaja ne vazhdim.

    Albo
    Videot nga youtube dalin shume te medha dhe mezi hapen.(ngadalsojne forumin.
    Pervec kesaj videot nuk mund ti citosh e te dergosh video tjeter.
    Varianti i vjeter e kishte shume komode kete pjese te programit.
    Ngjyrat dhe paraqitja e tanishme me pelqejne e jane dinjitoze, por logon e forumit nuk e shoh ende .
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e Diella1
    Anėtarėsuar
    07-03-2011
    Postime
    1,162
    E c'e do logon o 2043, mua per vete kjo veshja me Albasoul po me duket jashtezakonisht e bukur e vetem tani duket qe forumi ka marre nje lift e ja vlen ndryshimi.

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-12-2003
    Vendndodhja
    Tiron
    Postime
    979
    Albo, keto faqet qe permbajn video po m'hapen me veshtirsi kurse te tjerat qe skan video hapen me leht. Shif mos na e rregullosh ket problem.

  10. #50
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,689
    Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
    Videot nga youtube dalin shume te medha dhe mezi hapen.(ngadalsojne forumin.
    Pervec kesaj videot nuk mund ti citosh e te dergosh video tjeter.
    Varianti i vjeter e kishte shume komode kete pjese te programit.
    Ngjyrat dhe paraqitja e tanishme me pelqejne e jane dinjitoze, por logon e forumit nuk e shoh ende .
    Me duket pakic qenkemi qe u ndodhe kjo ,per ate se marrin parasysh

  11. #51
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    13-06-2010
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    456
    Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
    Kemi shtuar 5 veshje te reja ne forum qe kane nje dezajn por ngjyra te ndryshme:

    Kuqe
    Blu
    Kalter
    Gri
    Jeshile

    (Veshjet me lart i zgjidhni ne ate kutine ne fund te forumit qe po te klikoni ju jep nje liste te te gjitha veshjeve qe mund te perdorni)

    E kuqja eshte ajo qe hapet automatikisht nese nuk ke bere nje zgjedhje tjeter. Zgjodhem kete dezajn pasi na u duk me profesionali dhe me i pershtatshmi bazuar ne ankesat tuaja: butonat e ikonat jane te medha, ngjyrat jane te lehta, teksti i lexueshme dhe faqet nuk jane shume te ngarkuara.

    Jepni pershtypjet tuaja ne vazhdim.

    Albo
    Albo perse veshja Albasoul del vetem ne faqen e pare dhe kur hy ne tema me del veshje tjeter ? Aman o Albo ktheje sic ishte forumin se na i mori syte. Te lutem shume. + Reputacionet ne panelin e antarit nuk shfaqen me !

  12. #52
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Mosha
    35
    Postime
    5,314
    Vendi ku tregon nenforumin ku ndodhemi, mendoj se do ishte me mire po te behej me bold qe te jet pak me e dukshme.

    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  13. #53
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Postime
    336

    Pse nuk aktivizohet ngjitesi ?

    Pse nuk aktivizohet ngjitesi ?

    Nuk vepron " Menaxho Skedarėt e Bashkėngjitur ".

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Ēaushi
    Anėtarėsuar
    03-05-2006
    Vendndodhja
    Nė Atdhe!
    Postime
    3,283
    Tema e Muzikes eshte katastrofe, po u fute aty, aty ngelesh nje kohe te gjate sepse e ngadalson jashtzakonisht shume PC-ne, duhet te presesh 10-15 min...!!??
    Forma e vjeter ishte shume me e lehte per te hulumtuar te gjitha temat, qe kur ka ndryshuar forma-pamja e forumit ka humbe edhe deshira per tu kthyer ketu, une verej ikje te madhe te antarve nga ketu.
    Dhuro shumė...e prit pak!

  15. #55
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    Sic e tha edhe Ēaushi , temat qe kane video hapen me shume veshtiresi dhe vec kesaj sdi nese me ndodh vetem mua apo edhe te tjereve, ne disa tema kru dua te postoj me nxjerr forumi jashte......

    Dhe nje korigjim te vogel; te profili te komanda "dergo mesazh privat" e keni gabim nje e me shume. Eshte "dergo mesazh private" ,ajo e ne fund te privat eshte e tepert. Jo qe me pengon mua por thashe mbase se keni pare gabimin......E kisha me qellim te mire gjithsesi.....
    AUTOCHTHONOUS

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,861
    Postimet nė Bllog
    1
    Nuk e di po duke pare shume forume te tjera me duket se po shoh edhe Forumin Shqiptar ne formatet e tyre!Kishte me shume lezet dhe me i dallueshem nga gjithe forumet qe egzistojne ,forumi yne si mund ta quaj! Dukej me mire ,veshja ishte shume ebukur ,dominonte e kuqja dhe kishte lehtesi perdorimi.Jam per opsionin e pare ,per mua ishte nje mrekulli ashtu dhe i lehte ne perdorim!

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e VOLSIV
    Anėtarėsuar
    14-10-2009
    Postime
    1,068
    Albo a mendesh me i zmadhu pak ato ikonat qe japin informacion per temat sepse ne qe nuk shohim fort mire me zor i shohim.
    La verita' ti rendera' libero!

  18. #58
    1.2.3...I
    Anėtarėsuar
    10-09-2005
    Postime
    1,967
    Pothuajse ne asnje teme nuk po mund te pergjigjem,kjo ruberika lart Pergjigju temes nuk fuksionon!

    P.S.A ka ndonje mundesi ta kthejm forumin e vjeter kush do?!
    Kjo eshte shume e komplikuar...

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e Diella1
    Anėtarėsuar
    07-03-2011
    Postime
    1,162
    A ka mundesi te vendosni titullin e temes mbi cdo postim, sepse kur hap shume faqe, eshte e veshtire te perqendrohesh siper ne ekran per te kuptuar se cfare teme po lexon....

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Kur nje person e vendos ne listen e injorimit, a mund te behet qe te mos me dali fare para syve nicku i tij?
    Sic eshte bllok ne facebook.
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •