Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 87
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Mos te harroj me theksu se Reputacioni i anetareve mund te shifet .. dmth te gjithe qe duan me pa kush kujt ja ka fut nje Rep mund te klikojn mbi nick te tij dhe te shifet .. hahaaa ...

  Dhe kjo sa me shpejt te behet off , ose na jepet neve si anetare noj mundesi qe ti fshehim rep qe te tjeret mos ti shofin.

  l.g

  Nice.
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 2. #42
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3
  Kemi shtuar 5 veshje te reja ne forum qe kane nje dezajn por ngjyra te ndryshme:

  Kuqe
  Blu
  Kalter
  Gri
  Jeshile

  (Veshjet me lart i zgjidhni ne ate kutine ne fund te forumit qe po te klikoni ju jep nje liste te te gjitha veshjeve qe mund te perdorni)

  E kuqja eshte ajo qe hapet automatikisht nese nuk ke bere nje zgjedhje tjeter. Zgjodhem kete dezajn pasi na u duk me profesionali dhe me i pershtatshmi bazuar ne ankesat tuaja: butonat e ikonat jane te medha, ngjyrat jane te lehta, teksti i lexueshme dhe faqet nuk jane shume te ngarkuara.

  Jepni pershtypjet tuaja ne vazhdim.

  Albo
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 3. #43
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3
  Citim Postuar mė parė nga Nice_Boy Lexo Postimin
  Mos te harroj me theksu se Reputacioni i anetareve mund te shifet .. dmth te gjithe qe duan me pa kush kujt ja ka fut nje Rep mund te klikojn mbi nick te tij dhe te shifet .. hahaaa ...

  Dhe kjo sa me shpejt te behet off , ose na jepet neve si anetare noj mundesi qe ti fshehim rep qe te tjeret mos ti shofin.

  l.g

  Nice.
  Ky problem u adresua. Reputacioni qe anetaret kane marre nuk u del me ne profil
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 4. #44
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Nė lidhje me reputacionin, ky version i ri i forumit paska diēka tė veēantė. Mund tė shihni edhe reputacionet qė keni dėrguar dhe kur i keni dėrguar, gjithashtu edhe ēfarė u keni shkruar anėtarėve nė fjalė. Gjithashtu ky version mundėson edhe "reputacion power" qė nėnkupton nr e pikėve tė reputacionit qė ju i jepni dikujt kur vendosni ti jepni rep.
  Sui generis

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,162
  Kjo veshja qe eshte tani per momentin tek forumi katolik eshte perfekte, dhe shoh qe te jep mundesine te rritesh madhesine e fontit, pa u rritur faqja, keshtu bejeni krejt forumin ju lutem.

  (Shoh qe kjo veshje shfaqet vetem nese je jashte forumit, pra jo i kycur. E perseris, kjo veshja e Albasoul eshte jashtezakonisht e bukur dhe shume funksionale).
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Diella1 : 23-11-2012 mė 12:49

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,162
  Edhe dicka tjeter, them qe eshte mire qe prane cdo teme te jepen numri i faqeve (1,2, 3......faqja e fundit), sepse eshte shume e veshtire te pozicionohesh tek ajo shigjeta e vogel per te dale tek postimi i fundit, e eshte shume ngadalesuese kur hap shume faqe.

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Kemi shtuar 5 veshje te reja ne forum qe kane nje dezajn por ngjyra te ndryshme:

  Kuqe
  Blu
  Kalter
  Gri
  Jeshile

  (Veshjet me lart i zgjidhni ne ate kutine ne fund te forumit qe po te klikoni ju jep nje liste te te gjitha veshjeve qe mund te perdorni)

  E kuqja eshte ajo qe hapet automatikisht nese nuk ke bere nje zgjedhje tjeter. Zgjodhem kete dezajn pasi na u duk me profesionali dhe me i pershtatshmi bazuar ne ankesat tuaja: butonat e ikonat jane te medha, ngjyrat jane te lehta, teksti i lexueshme dhe faqet nuk jane shume te ngarkuara.

  Jepni pershtypjet tuaja ne vazhdim.

  Albo
  Videot nga youtube dalin shume te medha dhe mezi hapen.(ngadalsojne forumin.
  Pervec kesaj videot nuk mund ti citosh e te dergosh video tjeter.
  Varianti i vjeter e kishte shume komode kete pjese te programit.
  Ngjyrat dhe paraqitja e tanishme me pelqejne e jane dinjitoze, por logon e forumit nuk e shoh ende .
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,162
  E c'e do logon o 2043, mua per vete kjo veshja me Albasoul po me duket jashtezakonisht e bukur e vetem tani duket qe forumi ka marre nje lift e ja vlen ndryshimi.

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Albo, keto faqet qe permbajn video po m'hapen me veshtirsi kurse te tjerat qe skan video hapen me leht. Shif mos na e rregullosh ket problem.

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Videot nga youtube dalin shume te medha dhe mezi hapen.(ngadalsojne forumin.
  Pervec kesaj videot nuk mund ti citosh e te dergosh video tjeter.
  Varianti i vjeter e kishte shume komode kete pjese te programit.
  Ngjyrat dhe paraqitja e tanishme me pelqejne e jane dinjitoze, por logon e forumit nuk e shoh ende .
  Me duket pakic qenkemi qe u ndodhe kjo ,per ate se marrin parasysh

 11. #51
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  456
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Kemi shtuar 5 veshje te reja ne forum qe kane nje dezajn por ngjyra te ndryshme:

  Kuqe
  Blu
  Kalter
  Gri
  Jeshile

  (Veshjet me lart i zgjidhni ne ate kutine ne fund te forumit qe po te klikoni ju jep nje liste te te gjitha veshjeve qe mund te perdorni)

  E kuqja eshte ajo qe hapet automatikisht nese nuk ke bere nje zgjedhje tjeter. Zgjodhem kete dezajn pasi na u duk me profesionali dhe me i pershtatshmi bazuar ne ankesat tuaja: butonat e ikonat jane te medha, ngjyrat jane te lehta, teksti i lexueshme dhe faqet nuk jane shume te ngarkuara.

  Jepni pershtypjet tuaja ne vazhdim.

  Albo
  Albo perse veshja Albasoul del vetem ne faqen e pare dhe kur hy ne tema me del veshje tjeter ? Aman o Albo ktheje sic ishte forumin se na i mori syte. Te lutem shume. + Reputacionet ne panelin e antarit nuk shfaqen me !

 12. #52
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  Vendi ku tregon nenforumin ku ndodhemi, mendoj se do ishte me mire po te behej me bold qe te jet pak me e dukshme.

  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Postime
  336

  Pse nuk aktivizohet ngjitesi ?

  Pse nuk aktivizohet ngjitesi ?

  Nuk vepron " Menaxho Skedarėt e Bashkėngjitur ".

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Ēaushi
  Anėtarėsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  Nė Atdhe!
  Postime
  3,283
  Tema e Muzikes eshte katastrofe, po u fute aty, aty ngelesh nje kohe te gjate sepse e ngadalson jashtzakonisht shume PC-ne, duhet te presesh 10-15 min...!!??
  Forma e vjeter ishte shume me e lehte per te hulumtuar te gjitha temat, qe kur ka ndryshuar forma-pamja e forumit ka humbe edhe deshira per tu kthyer ketu, une verej ikje te madhe te antarve nga ketu.
  Dhuro shumė...e prit pak!

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776
  Sic e tha edhe Ēaushi , temat qe kane video hapen me shume veshtiresi dhe vec kesaj sdi nese me ndodh vetem mua apo edhe te tjereve, ne disa tema kru dua te postoj me nxjerr forumi jashte......

  Dhe nje korigjim te vogel; te profili te komanda "dergo mesazh privat" e keni gabim nje e me shume. Eshte "dergo mesazh private" ,ajo e ne fund te privat eshte e tepert. Jo qe me pengon mua por thashe mbase se keni pare gabimin......E kisha me qellim te mire gjithsesi.....
  AUTOCHTHONOUS

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1
  Nuk e di po duke pare shume forume te tjera me duket se po shoh edhe Forumin Shqiptar ne formatet e tyre!Kishte me shume lezet dhe me i dallueshem nga gjithe forumet qe egzistojne ,forumi yne si mund ta quaj! Dukej me mire ,veshja ishte shume ebukur ,dominonte e kuqja dhe kishte lehtesi perdorimi.Jam per opsionin e pare ,per mua ishte nje mrekulli ashtu dhe i lehte ne perdorim!

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,068
  Albo a mendesh me i zmadhu pak ato ikonat qe japin informacion per temat sepse ne qe nuk shohim fort mire me zor i shohim.
  La verita' ti rendera' libero!

 18. #58
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967
  Pothuajse ne asnje teme nuk po mund te pergjigjem,kjo ruberika lart Pergjigju temes nuk fuksionon!

  P.S.A ka ndonje mundesi ta kthejm forumin e vjeter kush do?!
  Kjo eshte shume e komplikuar...

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,162
  A ka mundesi te vendosni titullin e temes mbi cdo postim, sepse kur hap shume faqe, eshte e veshtire te perqendrohesh siper ne ekran per te kuptuar se cfare teme po lexon....

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Kur nje person e vendos ne listen e injorimit, a mund te behet qe te mos me dali fare para syve nicku i tij?
  Sic eshte bllok ne facebook.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •