Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 87
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  41
  Postime
  1,219
  Lista e shokėve ėshtė bosh tani, nuk mund tė rri ti shtojė njė nga njė nga fillimi.

  Tek ajo 'c'kemi ndonjė tė re'.. mė mungon funksioni i vjetėr i cili bėnte bold temat tė nė tė cilat kishte postim tė ri dhe i linte tė tjerat normal

  tek kjo e reja jepet shumė rėndėsi tek kush shkruajti kurse titulli i temės nuk ka diēka (p.sh larger font) qė ta veēantojė aoma mė shumė, titulli ka shumė rėndėsi, kategoria dhe nofka e vizitorit mė pakė besojė

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  41
  Postime
  1,219
  Tani u rregulluan gjėrat mė duket me versionin e ri, urojė tė ketė suksese forumi!

 3. #23
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339
  Citim Postuar mė parė nga user010 Lexo Postimin
  lista e shokėve ėshtė bosh tani, nuk mund tė rri ti shtojė njė nga njė nga fillimi.

  tek ajo 'c'kemi ndonjė tė re'.. Mė mungon funksioni i vjetėr i cili bėnte bold temat tė nė tė cilat kishte postim tė ri dhe i linte tė tjerat normal

  tek kjo e reja jepet shumė rėndėsi tek kush shkruajti kurse titulli i temės nuk ka diēka (p.sh larger font) qė ta veēantojė aoma mė shumė, titulli ka shumė rėndėsi, kategoria dhe nofka e vizitorit mė pakė besojė
  Kjo nuk ka ndryshuar ....

 4. #24
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Pas shtypjes sė buttonit "Postimet e reja" gjatė radhitjes sė temave qė shfaqen, mungojn shifrat e faqeve 1,2,3,35,e fundit. Dmth sė pari duhet tė futesh nė temė qė nga faqja e parė pėr tė kaluar pastaj nė tė fundit. Ajo qė duhet rregulluar ėshtė vendosja e numrave tė faqeve qė kur radhiten kur shtypim postimet e reja.

  ps. Veē asaj qė ka njė button qė mund tė shkosh tek postimi i fundit, ajo radhitja e faqeve nė fund tė titullit tė temės ėshtė mė praktike.
  Sui generis

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  456
  Nuk shfaqen emrat e atyre qe te japin reputacion

  p.s

  A e mundeson ky forum opsionin qe sipas deshires te perdoret versjoni i skriptit te vjeter ose te ri ?

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Nuk shfaqen emrat e atyre qe te japin reputacion

  p.s

  A e mundeson ky forum opsionin qe sipas deshires te perdoret versjoni i skriptit te vjeter ose te ri ?
  Dhe une kete vura re. Me erdhi nje rep, por se mora vesh kush ma dergoi.
  Feelings change - memories don't.

 7. #27
  shkurt,nuk po me mesohem syte dot me kte te riun...ju lutem ktheni modelin e meparshem,flm!
  Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen,zakonisht lepijne kepucet e atyre qe i godasin.

 8. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  456
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Dhe une kete vura re. Me erdhi nje rep, por se mora vesh kush ma dergoi.
  Tani e tutje kush jep REP duhet te shkruaj edhe emrin aty , ndryshe i iku per shel mundimi . Le pa tani nuk ekziston fare opsioni i reputacionit.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  rregulloni te shofim kush na qon reputacione o popull se me ka ardh ni misterioz sem zen gjumi deri kur ta gjej prej kujt ka ardh lol
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 10. #30
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Nuk shfaqen emrat e atyre qe te japin reputacion

  p.s

  A e mundeson ky forum opsionin qe sipas deshires te perdoret versjoni i skriptit te vjeter ose te ri ?
  Ata qe ju japin reputacion duhet te shfaqen tani. Per ata anetare qe duan te mesojne se ku te lexojne reputacionet e postimeve te tyre, duhet qe te vizitoni: "Profili im". E gjeni mu ne krye te forumit djathtas ne menune horizontale. Shpenzoni ca kohe ne faqen e "Profili im". Eshte faqja juaj personale ne forum, mund ta ndryshoni e personalizoni. Disa nga funksionet e reja te profilit tuaj:

  1. Mund t'iu lini mesazhe vizitoreve te profilit tuaj.
  2. Vizitoret mund t'iu lene mesazhe ne profilin tuaj.
  3. Mund te shtoni albume me foto.
  4. Mund te shtoni miq ne listen e miqve.
  5. Mund te shikoni gjithe abonimet tuaja ne tema.
  6. Mund te shikoni aktivitetin tuaj dhe te miqve tuaj ne forum nga profili juaj.
  7. Cdo profil ka nje lidhje persona: mund ta kopjoni e t'ua dergoni miqve ose mund ta beni "bookmark" ne shfletuesin tuaj.

  Albo
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,950
  Flm o Shtet

  Butoni New Thread ose New Replay duhet Shqiperuar ne Teme Re dhe Kthim i ri
  Pa na zenen 29 lool se do hidhen Nacionalistat dhe do thone e keni bere Kastile.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Tipiku : 21-11-2012 mė 20:26

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 12. #32
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3
  Citim Postuar mė parė nga Tipiku Lexo Postimin
  Flm o Shtet

  Butoni New Thread ose New Replay duhet Shqiperuar ne Teme Re dhe Kthim i ri
  Pa na zenen 29 lool se do hidhen Nacionalistat dhe do thone e keni bere Kastile.
  Duhet te dalesh e te hysh perseri ne forum. Te duhet te mbyllesh e te hapesh shfletuesin qe perdor ne Internet. Mund te pastrosh edhe "cache" e shfletuesit. Duhet te zgjedhesh veshjen "Albasoul". Veshjen "Blue e Hapur" po e heq pasi nuk eshte akoma gati.
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 13. #33
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3
  Citim Postuar mė parė nga qeveriablu Lexo Postimin
  Ky version i ri eshte shume me i mire,urime...
  Verejtje: pasuroni fondin e iconave dhe postimet te permbajne me shume icona,e jo vetem tre
  Lista e fytyrave eshte tani e plote.
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 14. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,382
  Titujt e postimeve nuk janė aty ku duhet tė jenė, por rrinė sipėr maskės. Njė herė i pashė qė ishin nė rregull, po tani kanė lėvizur prapė.

  Tek kjo tema ime mė poshtė, te postimi i fundit, titulli Vitet 1600 qėndron sipėr maskės.

  http://www.forumishqiptar.com/showth...99#post3538299

 15. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  456
  Ku jepet REP se kam hall mos ti ngel borxh Drijansit

 16. #36
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Tani pėr tani mė pėlqen veshja pėr Mobile (zgjidhet nė fund tė faqes kryesore). Mund tė lexoj dhe shkruaj pa problem nga tel

 17. #37
  Forumi i ri eshte me i mire dhe kishte ardhur koha per te bere update. Por nja dy gjera te vogla kisha une.

  Mendoj qe tab "C'kemi ndonje te re" te zevendesohet me "Postimet e reja". Ne kete menyre shikon nje liste e temave dhe kalohet fokusi tek temat qe kane pasur postime dhe jo tek cfare ka postuar x apo y antar, aq me teper qe ka edhe mesazhe qe antaret i shkruajne njeri tjetrit ne profil e qe nuk i interesojne te tjereve. "C'kemi ndonje te re?" mund te kaloje si opsion nen "Postime e reja", ku aktualisht edhe ndodhet me emrin "Lista e te rejave".

  Gjithashtu mendoj qe kur te hapet forumi, te mos hapet tek "C'kemi ndonje te re?" (ose "Postimet e reja" nqs ndryshohet), por te hapet tek "Forumi", ku jepet nje pamje e pergjithshme, serioze e terheqese, ku edhe thuhet Miresevini tek Forumi Shqiptar.

  Dhe nje pershtatje te vogel ne shqip nen "Lidhjet e shpejta", "Vizitoret Aktive Aktualisht" mund te zevendesohet me "Vizitore ne Linje".

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Versioni qe u shfaq para pak minutash si me magji dhe u zhduk ishte shume me i bukur.
  Vetem se ne vend te Albasoul te ishte logo e forumit
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  hiqeni bre pash zotin se ma bajat spaska! tash jam nga pc-ja se nga celulari si bija nfije asesi,nese tjera her hyja ne forum thuaja cdo dit sepaku nje here nga celulari,tash sdo hyj kurre me!

  ndoshta ka gjera te reja e me praktike e kuta dij cka,vetem mua sme pelqen fare hiq! te hapim sondazh kush eshte per forumin e vjeter
  Jetė e rėndė.......!!!

 20. #40
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2012
  Postime
  14
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Versioni qe u shfaq para pak minutash si me magji dhe u zhduk ishte shume me i bukur.
  Vetem se ne vend te Albasoul te ishte logo e forumit
  Po kjo bluja qeka mo e bukur

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •