Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    Report Maska e mariaAA
    Anėtarėsuar
    28-10-2012
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    50

    Kjo Eshte Ajo Cfare Tani Ndiej...

    Jam rritur duke pare cdo dite te djele meshen duke degjuar fjalen e zotit.un isha e vogel e babi gjente gjthm nje menyre per te na bindur per te shkuar ne kishe.PO un isha e vogel skuptoja...mdukej aq e merzitshme dhe absurde.me pelqenin historit qe prifti lexonte ne nje liber te trashe te cilin me von ai e puthte...sa deshire kisha qe ti afrohesha atij libri po kisha frik.Kenget ishin aq te bukur...a dhe un kisha edhe te preferuarat e mia.Nuk kaloi kohe kur fillova dalngadal te kuptoja se cfar flitej aty.ne librin e trashe kishte nga ato qe u ben historit e mia te preferuara.KAM par kishen time aty ku dhe un bej pjese te kaloje ne shum faza.Faza te shoqeruara nga shtim i njerzve ne kishe.Kisha ku un bej pjese esht e rrethuar me njerez te cilet jane te gjithe per nje"zotin".Vitin e kaluar ose me sakte veren e kaluar kam kaluar veren me te bukur te jetes sime.Kam marre pjese ne grupin e animatorve prej afro 20 vetash e ishte nje pervoje shum e bukur.ne ishim pergjegjes gjate 3 javeve te organizuara ne kamez,kasall e durres.ne ishim pergjegjes per afro 400 femij.pas atyre 3 javeve jam ndier e lumtur me veten sepse plotsova nji enderr timen te isha dhe un animatore.ANIMATORET E KAMZES JANE NJEREZIT ME TE MIRE QE NJOH E QE DO TAKOJ.ATA KAN HARMONI NDERMJET TYRE EDHE PSE ATA SE KUPTOJNE,ATA JAPIN SHEMBULL GJITH ATYRE FEMIJVE TE CILET CDO TE SHTUNE SHKOJN ME GEZIM NE KISH.JU JENI SHEMBULLI IM E I TYRE SE BASHKU.SHUME PREJ JUSH I TAKOJ CDO DIT E DISA PREJ JUSH JAN TE VETMIT TIFOZE QE SKUADRA IME KA,JU POTHUJSE KURR SKENI MUNGUAR EDHE PSE ZAKONISHT NA KENI TALL PO KJO ANASHKALOHET PO TA MBANI MEND.HAHA.TASHME E KUPTOJ SE CKA AI LIBRI I TRASH ESHT EDHE NE NJE FARE MENYRE JU PO PUNONI PER TJU TREGUAR TE TJERVE PER TE.DO JU RESPEKTOJ GJTHM PER PUNEN TUAJ E PER NJERI TJT.DO JENI GJTHM NE ZEMREN TIME***GRUPI CHIRO**

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    ne thame ca ndjeje ti...
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  3. #3
    Report Maska e mariaAA
    Anėtarėsuar
    28-10-2012
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    50
    Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
    ne thame ca ndjeje ti...
    KETE NDIEJA UNE TE JU THOJA:P

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •