Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 202
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime

  Batuta nga filmat shqiptare

  Mbaje more edepsez. nuk jane shakara keto.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 2. #2
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Mbaje more se mė pret dhe Selfo beu.....
  Kapeni ejjjjjj kapeniiiiiiii.

 3. #3
  abc Maska e POKO
  Anėtarėsuar
  05-03-2009
  Postime
  1,630
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  mevlan shanaj

  parulla: kam sjell qymyr. eshte dushk edhe shkoze....
  kondraparrulla: po shqop ke? eshte nje cope. fute brenda.
  Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen,zakonisht lepijne kepucet e atyre qe i godasin.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Temen te qelluar qe ben edhe ti.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 5. #5
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Dy te parat : filmi ku kishin fut mitralozet tek thaset e miellit .
  Poko : Rrugicat qe kerkonin diell
  batuta e rradhes :
  he se nuk je nga ato biba ti qe dy te puthme dhe direkt gjendje civile
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 6. #6
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  Kur si futa nje grusht! Ke mo, Vasos e? E moj pse sta mbush syrin ee
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 7. #7
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
  Kur si futa nje grusht! Ke mo, Vasos e? E moj pse sta mbush syrin ee
  beni ecen vet ?
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 8. #8
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  beni ecen vet ?
  Nuk eshte ai
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 9. #9
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Dy te parat : filmi ku kishin fut mitralozet tek thaset e miellit .
  Poko : Rrugicat qe kerkonin diell
  batuta e rradhes :
  he se nuk je nga ato biba ti qe dy te puthme dhe direkt gjendje civile
  Kapedani?
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 10. #10
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
  Kapedani?
  as ti s'ke gjet gje

  Na jep nje batut ndihmse te filmit tend , se une jam 99 % e sigurt qe eshte beni ecen vet
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #11
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  batuta e rradhes :
  he se nuk je nga ato biba ti qe dy te puthme dhe direkt gjendje civile

  "Flutura nė kabinėn e 2043-shit"

  "Shko moj kukumjaēkė".......gjeje Iza.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Dy te parat : filmi ku kishin fut mitralozet tek thaset e miellit .
  Poko : Rrugicat qe kerkonin diell
  batuta e rradhes :
  he se nuk je nga ato biba ti qe dy te puthme dhe direkt gjendje civile
  E mi me Ndricim Xhepen . Flutura ne gabinen e Station .


  Pse o kot po ri une ketu?
  Hajde moj ti ketu moj.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 13. #13
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  "Flutura nė kabinėn e 2043-shit"

  "Shko moj kukumjaēkė".......gjeje Iza.
  Si me rrine syzet xhaxho , me shkoin ?
  E ka gjet Arvima :-D
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Si me rrine syzet xhaxho , me shkoin ?
  E ka gjet Arvima :-D
  sherr shei la fam.
  Po c'tu desh more dushman?
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 15. #15
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  E mi me Ndricim Xhepen . Flutura ne gabinen e Station .


  Pse o kot po ri une ketu?
  Hajde moj ti ketu moj.
  Erdha po na sill nje batut ndihmse lol
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Erdha po na sill nje batut ndihmse lol
  eeeeee ja se po te jap nje ndihme te vogel
  Aty afrohet Ollga pastaj
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 17. #17
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  as ti s'ke gjet gje :
  D

  Na jep nje batut ndihmse te filmit tend , se une jam 99 % e sigurt qe eshte beni ecen vet
  Une e gjeta , ja e tha Station

  Mazallah se ngaterrohesh ti
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 18. #18
  abc Maska e POKO
  Anėtarėsuar
  05-03-2009
  Postime
  1,630
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Velo: M'a mba pak Balon
  Bariu: Kur do vish t'a marresh
  Velo: Ja sa te cliroj Shqiperine dhe erdha...
  Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen,zakonisht lepijne kepucet e atyre qe i godasin.

 19. #19
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga POKO Lexo Postimin
  Velo: M'a mba pak Balon
  Bariu: Kur do vish t'a marresh
  Velo: Ja sa te cliroj Shqiperine dhe erdha...
  Po ēke o POKO qė ngatėrohesh me partizanė tė vegjėl dhe tė mėdhenjė??

  Ti nuk i ke qejf ata bile me sa shohė nė ē'do postim i quan kėlysh.

 20. #20
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  eeeeee ja se po te jap nje ndihme te vogel
  Aty afrohet Ollga pastaj
  pjesa e dyte ''zonja nga fashati ''  eshte se c'eshte njeri qe pret tek porta e kinemas , kush eshte ?
  Jeto sot se neser nuk i dihet

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •