Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 202
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Po ēke o POKO qė ngatėrohesh me partizanė tė vegjėl dhe tė mėdhenjė??

  Ti nuk i ke qejf ata bile me sa shohė nė ē'do postim i quan kėlysh.
  Per Token dhe buken qe na shkele, kelysh i Duces.
  edhe une i kam qef kelyshat kur i shkelmoj .
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 2. #22
  abc Maska e POKO
  Anėtarėsuar
  05-03-2009
  Postime
  1,630
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  hahah e pranoje qe filmat ishin klase,sa qe leja cdo pune e cdo gje per ti pare,sa her qe ipeshin...e sidomos te dielave ne drek, ku ipej vetem film shqipetare

  komunistet mjeshtra te aktrimit do mbeten,si dje e si sot
  Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen,zakonisht lepijne kepucet e atyre qe i godasin.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  pjesa e dyte ''zonja nga fashati ''  eshte se c'eshte njeri qe pret tek porta e kinemas , kush eshte ?
  O Izi po jo kaq te thjeshta me Deden.
  ngrije pak pjacen lol
  psh:
  - Mos ik o gjel se do me rrahi mami.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 4. #24
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Po ēke o POKO qė ngatėrohesh me partizanė tė vegjėl dhe tė mėdhenjė??

  Nje icik te veshtire pa fjali ndihmse

  Te kam mik dhe per ty hy ne gjak , por me punet e zotit mos u ngatrro.
  eshte nje barre qe duhet ta mbaj mbi shpatulla.
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 5. #25
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  O Izi po jo kaq te thjedhta me Deden.
  ngrije pak pjacen lol
  psh:
  - Mos ik o gjel se do me rrahi mami.
  Po pra se ky babi shoferi ishte i pikuari nga qielli , se per mua ke pretendime te medha
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 6. #26
  abc Maska e POKO
  Anėtarėsuar
  05-03-2009
  Postime
  1,630
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  -Eeeeeeeee
  -C'ke moj qe qan ?
  -Bera ēiēin ne breke
  -Kthehu nga dielli qe te thahesh !
  Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen,zakonisht lepijne kepucet e atyre qe i godasin.

 7. #27
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga POKO Lexo Postimin
  -Eeeeeeeee
  -C'ke moj qe qan ?
  -Bera ēiēin ne breke
  -Kthehu nga dielli qe te thahesh !
  Tomka dhe shoket e tij .

  guff komm hier
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Tomka dhe shoket e tij .

  guff komm hier
  mos eshte 'mengjese lufte'?
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 9. #29
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga POKO Lexo Postimin
  -Eeeeeeeee
  -Bera ēiēin ne breke
  Akoma nė brek e bėke ēiēin??
  Turp tė kesh tė turpėrohesh.

 10. #30
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  vetem ato/ata qe ven batuten mund te thone egjetem apo jo .
  Per mua eshte tomka me qenin gjerman
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Prudence Lexo Postimin
  mos eshte 'mengjese lufte'?
  po jo mi prudi.. tomka eshte perseri.
  Nje te veshtire per prudin.
  Ti do me vdesesh mua.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 12. #32
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  po jo mi prudi.. tomka eshte perseri.
  E ka mirė Prudi...se Iza filmit "Mėngjeze lufte" i ka thėnė "Tomka dhe shokėt e tijė"

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  '2 here mat' cuku2043
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 14. #34
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  po jo mi prudi.. tomka eshte perseri.
  Nje te veshtire per prudin.
  Ti do me vdesesh mua.
  Cuk! Po ku ishe kam gjithe diten qe te kerkoj
  Po kjo ishte e veshtire shume, fiks per mua
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 15. #35
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Ti do me vdesesh mua.
  "Dy herė mat"


  "Jo jo nuk jam i poshtėr, jam i mėnēur"

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  -po tani si jane stolat?

  - te lyer.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  "Dy herė mat"


  "Jo jo nuk jam i poshtėr, jam i mėnēur"
  pllaton bubuqi qe i duheshin pare per te ble zinxhire

  perballimi dmth

  e shiko se ate cukun e gjeta vet e para.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  "Dy herė mat"


  "Jo jo nuk jam i poshtėr, jam i mėnēur"
  Me vijne minjte naten e me futen ... ja keshtu
  Perballimi
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Me vijne minjte naten e me futen ... ja keshtu
  Perballimi
  mbaj rradhen ti shok.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 20. #40
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Prudence Lexo Postimin
  -po tani si jane stolat?

  - te lyer.
  stolat ne park


  Ky popull te beri mjeke , mosmirnjohese .
  Jeto sot se neser nuk i dihet

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •