Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 51
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime nė 39 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  Asteroid po i pate 25000 euro me pagu vjen rahat ne menyr ilegale
  Me nje fjale keto pare jane vetem per te ardhur ketej ??asnje sigurim per letra ...???
  Damn cfare behet si e japin lekun njerezit ....


  Pink pse nuk kthehesh ,ti Tiranen e njeh mire besoj se do ja dalesh ...Moj se te kam lexuar lart e poshte burrin te jashtem e ke ti (serjozisht )

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga alnosa Lexo Postimin
  Me nje fjale keto pare jane vetem per te ardhur ketej ??asnje sigurim per letra ...???
  Damn cfare behet si e japin lekun njerezit ....


  Pink pse nuk kthehesh ,ti Tiranen e njeh mire besoj se do ja dalesh ...Moj se te kam lexuar lart e poshte burrin te jashtem e ke ti (serjozisht )
  vetem rruga alnosa. si te kalojsh rio grande you on your own
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 3. #23
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Pa dokumenta nuk ja vlen! ( unless ai qe te pret edhte sh I afert dhe ka biznesin e vet) . Ndryshe leri ' endrrat' dhe hap syte! . P.s. alnosa, Jo mi ku e gjeta t'jashtem une
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
  Anėtarėsuar
  04-04-2010
  Postime
  810
  Faleminderit
  1
  30 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Sa e veshtire eshte te emigrosh sot ne kontinentin Amerikan si ne USA apo Canada ? Kam deshire te di menyren per te vajtur atje dhe per te jetuar ne menyre permanente. A ka menyre per te mare vizen ne ambasadat perkatese ose viza " nen dore " kundrejt pageses ?

  Nuk eshte fare e veshtire per ku ke vendosur te shkosh,shume ja fusin pordhes kot,nqs do ndonje rruge me kontakto ne email privatisht.

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  467
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  Asteroid po i pate 25000 euro me pagu vjen rahat ne menyr ilegale
  Nuk jam vet i pesti

  Jam vetem lol

 6. #26
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  467
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Alti Elezi Lexo Postimin
  Nuk eshte fare e veshtire per ku ke vendosur te shkosh,shume ja fusin pordhes kot,nqs do ndonje rruge me kontakto ne email privatisht.
  ok done .. !

  I am waiting for your response

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Nuk jam vet i pesti

  Jam vetem lol
  shoku qmimet kaq jan dy shoket e mi pagun ka 25000 dollar secili per em ardh ktu para kater vjetesh tash rrezik asht shtrejtu ma shum. rruget veshtirsohen per dite e me shum. plus ka rrezik qe te mesesh me ka dy tre muj neper ameriken latine. deri kur te dalesh ne amerik.
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 8. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  467
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  shoku qmimet kaq jan dy shoket e mi pagun ka 25000 dollar secili per em ardh ktu para kater vjetesh tash rrezik asht shtrejtu ma shum. rruget veshtirsohen per dite e me shum. plus ka rrezik qe te mesesh me ka dy tre muj neper ameriken latine. deri kur te dalesh ne amerik.
  Shoku para 4 vjetesh shqiperia ishte si kosova sot

  Para 3 muajsh nje kushuri i imi iku me nje shoqate me X cmim. Kjo shoqate operon akoma por me kan then te pres deri ne prill. Une deshiroj te vete me shpejt per arsye personale

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Shoku para 4 vjetesh shqiperia ishte si kosova sot

  Para 3 muajsh nje kushuri i imi iku me nje shoqate me X cmim. Kjo shoqate operon akoma por me kan then te pres deri ne prill. Une deshiroj te vete me shpejt per arsye personale

  pse sot si asht shqipnia lol me than drejten kto punet e shoqatave nuk i di

  nejse ishalla vje sa ma shpejt e sa ma lir
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 10. #30
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  467
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  pse sot si asht shqipnia lol me than drejten kto punet e shoqatave nuk i di
  Eshte antare e NATO-s , eshte kantidate per BE, ka liberalizim vizash. d.m.th sot ne Shqiperi udheton shume here me lehte dhe jane kursyer burrokracirat

  nejse ishalla vje sa ma shpejt e sa ma lir
  Faleminderit

  Le te shpresojme

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Shoku para 4 vjetesh shqiperia ishte si kosova sot

  Para 3 muajsh nje kushuri i imi iku me nje shoqate me X cmim. Kjo shoqate operon akoma por me kan then te pres deri ne prill. Une deshiroj te vete me shpejt per arsye personale
  paska edhe shoqata qe meren me aktivitet kriminel, trafikim te qenieve njerezore
  duhet cuar nje e-mail ambasades amerikane

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Eshte antare e NATO-s , eshte kantidate per BE, ka liberalizim vizash. d.m.th sot ne Shqiperi udheton shume here me lehte dhe jane kursyer burrokracirat  Faleminderit

  Le te shpresojme
  ne fakt veshtirsia asht ne kontinentin amerikan e jo neper europ atje ska liberalizim vizash per shqipnin.
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  paska edhe shoqata qe meren me aktivitet kriminel, trafikim te qenieve njerezore
  duhet cuar nje e-mail ambasades amerikane
  spiunllikun e paske ngjak o merhum

  cka te pengon ty ardhja e shqiptarve ne amerik?
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 14. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  spiunllikun e paske ngjak o merhum

  cka te pengon ty ardhja e shqiptarve ne amerik?
  si vihet ne amerike? duke vene shpallje ne forum!

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  si vihet ne amerike? duke vene shpallje ne forum!
  me cdo lloj munsije qe tmunesh

  se kan krejt fatin me i ra llotarija si puna yte.

  shko tash e send emaila
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 16. #36
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Me te keq.Ca ja kane dale e shumica vuajne akoma. Po flas per ata pa letra.
  ska ndonje vuajtje
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Me dokumenta ose ilegal perseri eshte shume veshtire. Nje cift shqiptare qe erdhen ketu pas 97 kane qendruar ne hotel per 1 muaj edhe shkonin vetem ne mcdonalds deri sa rastesisht takuan nje shqiptare qe punonte ne mcdonalds. As regjistrim tek ss nuk kishin bere asgje. Mire qe nuk kishin edhe femije se te semurohej femija psh etc. Eshte shume veshtire te shkosh ne nje vend pa njohur njeri. Une tmerrohem kur shkoj ne shqiperi imagjino te shkoj ne nje vend per te filluar jeten. Per pushime shkoj, por pergjithmone me frike e kam nuk ma mban.
  Ti po ti, ti ke lindur mes te pasurve.

 17. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-10-2012
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  edhe une kam deshire te madhe te iku ne Amerik, por me 25 000€ dhe pa siguri per letra s'ma man....ishalla fitoj lloterin.
  Ose do e provoj ilegalisht se une kam pashaport italjane dhe mund te iku ne SHBA pa viza...

 18. #38
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-06-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  467
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  ne fakt veshtirsia asht ne kontinentin amerikan e jo neper europ atje ska liberalizim vizash per shqipnin.
  Ja nje pershembull qe ishte publikuar sot

  linku

 19. #39
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  ska ndonje vuajtje


  Ti po ti, ti ke lindur mes te pasurve.
  te rente nje pike ty lol. Nuk kam lindur ne mes te pasurve edhe as do kisha deshire. Por dua te them qe frikesohesh psh po u semure ku do shkosh etc. Imagjino cfare mund te bej nje ilegal ketu pa sigurim mjeksore??? Ose si do ndiheshi ti te shkoje ne Shqiperi edhe semuresh. Te them te drejten tmerr i kam pas edhe tmerr i kam spitalet ne shqiperi qe duken si godina te braktisura. E lexove ate ku vdiq ai djali per nje operacion teper te lehte. E them me plot bindje kur ke familje eshte e veshtire levizja ne nje shtet tjeter. Sa per hapesin e temes qe eshte vetem ndoshta i duket me e lehte.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga loneeagle : 15-11-2012 mė 09:23
  I LOVE GOD

  j&g

 20. #40
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Asteroid] Lexo Postimin
  Shoku para 4 vjetesh shqiperia ishte si kosova sot

  Para 3 muajsh nje kushuri i imi iku me nje shoqate me X cmim. Kjo shoqate operon akoma por me kan then te pres deri ne prill. Une deshiroj te vete me shpejt per arsye personale
  What's the rush ???! Po vdes per buke?!! Ja do vish e do shohesh te gjithe Jane duke te prit Ty! fiksimi eshte gje e keqe! lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •