Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 83 prej 83
 1. #81
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: Lutje te ēastit.

  ZOT jepi gjithsecilit ate qe meriton!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,076
  Faleminderit
  2
  39 falenderime nė 35 postime

  Pėr: Lutje te ēastit.

  O At. Mos i shiko mekatet tona por deshiren tone per te qene me ty pergjithmone. Mos u largo prej nesh edhe kur neve largohemi prej teje. Na meshiro o Zot dhe na forco qe te mos biem. Amen.
  La verita' ti rendera' libero!

 3. #83
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,436
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime

  Pėr: Lutje te ēastit.

  A me mire me ardhe dikush me te thene se Jezusi, apostolli Pal nuk kane jetuar kurre ne kete bote apo se jane shpikje e Kishes Katolike rreth shek. 5-6 dhe se Zoti nuk egziston dhe se kemi ardhur nga asgjeja apo se kemi prejardhjen nga majmuni apo nga milingonat apo me te thene se Jezusi nuk ishte katolik, mysliman apo protestant keshtu qe duhej te ishte muslimon (nga njerez qe pretendojne se kane lexuar Biblen hiq me pak se 3 here) apo me i leju me u radikalizu me islamizem me u kthy kunder amerikes e perendimit?! Nuk e di as pse hyjsha ne forum vetem me vinte nje ndjenje me i paralajmeru bashkombasit e mi. Sa fyerjet une i kom perdore vetem e vetem te me perjashtojne moderatoret. A mendoni se une me qef hijsha ketu me me sha njerezit e me me kercenu me vdekje sikur me kercenonte ai forumisti Ceni1 e une tu pas deshire me shiku punen time. Por asnje gje nuk ndodhe pa arsye, ndersa per hoxhallaret nese cdo gje eshte e shkruar qe te ndodhe atehere ju do te duhej te me perkrahnit e asesi te me luftonit. Zoterinje me i dergu njerezit drejt vdekjes me indoktrinim nuk mund te lejonim. Mos i mirrni miq te krishteret kreacioniste qe te thone perdoreni trurin, merreni mik Muhamedin (alehji ue selem) qe te genjen dhe ta fut qepėn dhe te thote se nese vret njerez Zoti ka me te qu ne xhenet.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mesia4ever : 24-02-2020 mė 09:35

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •