Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 82 prej 82
 1. #81
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,800
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Lutje te ēastit.

  ZOT jepi gjithsecilit ate qe meriton!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,075
  Faleminderit
  2
  38 falenderime nė 34 postime

  Pėr: Lutje te ēastit.

  O At. Mos i shiko mekatet tona por deshiren tone per te qene me ty pergjithmone. Mos u largo prej nesh edhe kur neve largohemi prej teje. Na meshiro o Zot dhe na forco qe te mos biem. Amen.
  La verita' ti rendera' libero!

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •