Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 53
 1. #21
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638
  Faleminderit
  12
  68 falenderime nė 54 postime
  metjuk..andej nga anet nga vij une themi '' mendja nuk merr mesysh ''..

  ngushellohu ne faktin qe nuk je i vetmi..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  metjuk..andej nga anet nga vij une themi '' mendja nuk merr mesysh ''..

  ngushellohu ne faktin qe nuk je i vetmi..
  Malsoro ska nevoj me u bo interesant pa qen nevoja. Ky eshte kendi i ankesave dhe cdokush thot ate qe ja ndje me thon mire apo keq. Ju malsoret e keni llaf te modh me fol ne emer te femrave te familjes tjetrit dhe po ju malsoret jeni ato qe i ngacmoni te tjeret nga femrat e familjes.mca lidhje kishte gruaja e mitjuk ketu?

  Ky forum o mitjuk vllai eshte forum shqiptar dhe jo skandinav qe te ket drejtesi. Ne shqiptaret nga natyra jen njerez qe mbajm "ane" . Dmth pronari i ktij forumit qe kur e ka hap ket forum e ka dit se ca politike duhet me ndjek. Ai qe del jasht politikes forumit nuk e ka venin ne ket forum. Dhe une edhe ti po te ishim te njejten gje do benim.

  Ky forum mitjuk ka shpenzime te medhaja per tu mirmbajtur keshtuqe pronari do behet pale me nje ideologji qe e sponsorizon se ndryshe per qejfin tim dhe tendin nuk ka lujt nga mendte Albo me e mbajt hap forumin. Neqoftse do drejtesi paguaj 50$ ne vit per mirmbajtjen dhe je ne rregull , nuk do kete me pakenaqsira.

 3. #23
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime
  MALSORI une te thash qe po beje analizen vetvetez ne rastin e komentimit tuaj ndaj meje,te jesh i bindur per i gje ne rast se te ka takuar gruja siē e komentoje ti ,te garantoj se nese se mban dot ma bjer mua se une i mbas edhe tri njeheresh,kshu qe nuk ngelesh i vetem,me kete koment vulgar timin kerkoj falje gjith antarve te keti forumi per kete renje kaq poshte timin per palo legenash, Malsori po te them edhe njehere ktu ne virtualitet ka trima e kalu trimave,nese ke noj menje tjeter me dergo tedhenat e tua numer telefoni flasim dhe takohemi,besoj se do e shkrijm boren e malsis sebashku,po pate numer telefoni ma dergo ne privatesi dhe flasim ,besoj ketu ne virtualitet behemi trima dhe te pa permbajtur biles,sflas per veten time se mua sme njeh njeri qe te tregohem trim virtualiteti,perndryshej do merresha me moralin e familjes tuaj qe sja kam iden se nga jeni e si jeni,besoj do ishte gabim mendot te beja ndonje krahasim siē u beni ju te ppanjohurve

 4. #24
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime
  MALSORI une te thash qe po beje analizen vetvete tuaj jo timen ne rastin e komentimit tuaj ndaj meje,te jesh i bindur per i gje ne rast se te ka takuar gruja siē e komentoje ti ,te garantoj se nese se mban dot ma bjer mua se une i mbas edhe tri njeheresh,kshu qe nuk ngelesh i vetem,gjej rastin te kerkoj ndjes per komentin vulgar timin,u kerkoj falje gjith antarve te keti forumi per kete renje kaq poshte timin per palo legenash qe mban forum dhe toka, Malsori po te them edhe njehere ktu ne virtualitet ka trima e kalu trimave,nese ke noj menje tjeter me dergo tedhenat e tua numer telefoni flasim dhe takohemi,besoj se do e shkrijm boren e malsis sebashku,po pate numer telefoni ma dergo ne privatesi dhe flasim ,besoj ketu ne virtualitet behemi trima dhe te pa permbajtur ,sflas per veten time se mua sme njeh njeri qe te tregohem trim virtualiteti,perndryshej do merresha me moralin e familjes tuaj per ta komentuar,por ne fakt qe sja kam iden se nga jeni e si jeni,besoj do ishte gabim mendor qe te merrja mundimin te beja ndonje krahasim siē u beni ju te panjohurve,mbase ju personalish me njifni dhe ndoshta ju kam shkelur ne kallo,ndryshej si jap dot dum komentimeve tuaja,nese vertet me njef dhe te kam shkelur ne kallo sme ngelet gje tjeter veē te them me fal por kshu e ka jeta dishush te shkel e dikend do shkelesh,por po me vika keq per rastin tuaj

 5. #25
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Faleminderit
  112
  65 falenderime nė 59 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  Malsoro ska nevoj me u bo interesant pa qen nevoja. Ky eshte kendi i ankesave dhe cdokush thot ate qe ja ndje me thon mire apo keq. Ju malsoret e keni llaf te modh me fol ne emer te femrave te familjes tjetrit dhe po ju malsoret jeni ato qe i ngacmoni te tjeret nga femrat e familjes.mca lidhje kishte gruaja e mitjuk ketu?

  Ky forum o mitjuk vllai eshte forum shqiptar dhe jo skandinav qe te ket drejtesi. Ne shqiptaret nga natyra jen njerez qe mbajm "ane" . Dmth pronari i ktij forumit qe kur e ka hap ket forum e ka dit se ca politike duhet me ndjek. Ai qe del jasht politikes forumit nuk e ka venin ne ket forum. Dhe une edhe ti po te ishim te njejten gje do benim.

  Ky forum mitjuk ka shpenzime te medhaja per tu mirmbajtur keshtuqe pronari do behet pale me nje ideologji qe e sponsorizon se ndryshe per qejfin tim dhe tendin nuk ka lujt nga mendte Albo me e mbajt hap forumin. Neqoftse do drejtesi paguaj 50$ ne vit per mirmbajtjen dhe je ne rregull , nuk do kete me pakenaqsira.
  ca milli mer ti mer jahu?
  SHUM I FORTE

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  ca milli mer ti mer jahu?
  SHUM I FORTE
  Haahahahah sa tu paskan hap hunet mer qen

 7. #27
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Faleminderit
  112
  65 falenderime nė 59 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  Haahahahah sa tu paskan hap hunet mer qen
  Dy munsi ka kjo pun ;Albo ose e ka inot ose do me e bo mod.

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  Dy munsi ka kjo pun ;Albo ose e ka inot ose do me e bo mod.
  Moderator sma merr menja se i pari n'liste je ti. Varianti pari m'duket me i besueshem.

 9. #29
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,221
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime
  Citim Postuar mė parė nga mitjuk Lexo Postimin
  Pershendetje ... dua tu tregoj qe ankesa kundrejt Z Albos eshte krejt e thjesht dhe e sakte,.. dikur ky Z rrinte e shikonte kur komunitetin Musliman e ofendojshin,.... as qe e vinte ujin ne zjarr per tu pergjigjur,....
  ankohem se ne nje tem ku flitet per Ortodoksin .....mua ma hoqi tedrejten e fjales se sduhet te kundershtoja odet e tija dhe ne emer te ortodoksis gjoja une ofendoja gjith ortodoksit me perjashtoi nga forumi per nje muaj,......u tregua korrekt me fjalen e dhen qe do isha i perjashtuar nga forumi deri ne diten e sotshme dhe me percaktonte edhe oren dhe minutat ,ktu i them se u tregua burr dhe mbajtes i fjales,por ........ dua te them z Albo si ortodoks nuk u tregua i drejt siē ka dhe emrin feja qe i perket ,....une nese arrij be piken dhe te ofendoj njeri me sharje ne publik jam i binduer qe duhet te perjashtohem jo une por ēdo njeri ,.....
  Pak a shume keto jane pikat qe kane vlere argumentative ne ankesen e te dashurit, mitjuk!!!

  Citim Postuar mė parė nga ilia spiro Lexo Postimin
  Nuk ka te drejte Albo te shkele te drejten e fjales, kur nuk e kupton per cfare flitet..
  Keshtu me duke mua...
  Per ēdo gje mund ta kundershtosh Albon, por jo se shkel te drejten e fjales!! Kam shkruar shume ashper , gjithmone duke u munduar te respektoj etiken e debatit, kunder kryepeshkopit dhe, asnjehere nuk marre as verejtjen me te vogel!! Madje, shpesh here une mendoj se u le shume liri fjale turkoshakeve e filoterroristeve, por kjo deshmon vetem se ai nuk ndalon absolutisht lirine e fjales!!
  Te thuash pastaj se "nuk kupton se per ēfare flitet...", eshte e palejueshme per nje mendimtar te kalibrit tend, xhaxhi Ilia!!

  Citim Postuar mė parė nga Gon! Lexo Postimin
  Station, shkrimi i Mitjuk me duket teper i kuptueshem. Ai ka hapur nje teme ne forme ankese duke fajsuar kryeadministratorin e forumit shqiptar, ku ky i fundit e ka perjashtuar vetem per shkak se Mitjuk ka kritikuar ortodoksizmin, dhe perjashtimi i antarit mitjuk nga kryadministratori i forumit do te thote 'mos lejim i te shprehurit te mendimit personal'.. Sepse ky anetar nuk eshte shprehur me gjuhe banele ne forum asnjehere, por vetem ka kritikuar ortodoksizmin. Liria e fjales eshte cenuar per kete anetar, por ka edhe shume te tjere anetar qe i eshte cenuar liria e fjales, mirepo nuk guxojne te shprehen, sepse kane frike nga perjashtimi. Dhe per kete e ka shkruar 252 vete e kane lexuar ankesen e tij dhe 0 - asnje pergjigje nuk eshte dhene as nga anetaret e forumit as nga administratori apo moderatoret e forumit shqiptar..

  Shendet
  Gon!
  Si ngahera, Goni jone i dashur fluturon me pras nen kembe.....!!

  Me mjaftoi te bej vetem nje kerkim te vogel per te kuptuar se pse eshte perjashtuar mitjuku jone i "pafajshem"!!
  Citim Postuar mė parė nga mitjuk Lexo Postimin
  Une jam katolik“ 100%. Por po e perseriś me forc kete menyreń e te thenurit R O P T ku ti ket cdo njeri qe anashkalon interesat“ e kombit“ Shqiptar pa perjashtuar se kujt fejé i takojmé, do e perseriś kete shprehjé duke e ditur qe do shlyhet postimi im ose do e heqin faré si tem ose osé mund te me perjashtojne mua nga forumi,por skań se cme bjen do gjej menyŕ tjeter te hy Dhe te vazhdoj“ sharjet“deri sa une te kuptoj se sa poshtersī kemi ne shqiptaret ...
  Une per vete do t'i ngeja nje permendore per flaken atdhetare qe valevitet nga shpirti i mitjukut, por thjesht ka thyer rregulloren e pa rregulla nuk ka forum!! Nje keshille mitjukut vellazerisht: Mundohu ta mbrosh Shqiptarine pa "sharje" e fjalor rrugaēesh dhe sa here te kesh nevoje, mjafton te me besh nje fershellime...!
  Jarigas

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga jarigas Lexo Postimin
  Pak a shume keto jane pikat qe kane vlere argumentative ne ankesen e te dashurit, mitjuk!!!

  Per ēdo gje mund ta kundershtosh Albon, por jo se shkel te drejten e fjales!! Kam shkruar shume ashper , gjithmone duke u munduar te respektoj etiken e debatit, kunder kryepeshkopit dhe, asnjehere nuk marre as verejtjen me te vogel!! Madje, shpesh here une mendoj se u le shume liri fjale turkoshakeve e filoterroristeve, por kjo deshmon vetem se ai nuk ndalon absolutisht lirine e fjales!!
  Te thuash pastaj se "nuk kupton se per ēfare flitet...", eshte e palejueshme per nje mendimtar te kalibrit tend, xhaxhi Ilia!!

  Si ngahera, Goni jone i dashur fluturon me pras nen kembe.....!!

  Me mjaftoi te bej vetem nje kerkim te vogel per te kuptuar se pse eshte perjashtuar mitjuku jone i "pafajshem"!!


  Une per vete do t'i ngeja nje permendore per flaken atdhetare qe valevitet nga shpirti i mitjukut, por thjesht ka thyer rregulloren e pa rregulla nuk ka forum!! Nje keshille mitjukut vellazerisht: Mundohu ta mbrosh Shqiptarine pa "sharje" e fjalor rrugaēesh dhe sa here te kesh nevoje, mjafton te me besh nje fershellime...!
  Rob me servil se ty skom pa ne ket forum. Fatkeqsisht ku ka servilizem ska as burrni e as dinjitet.

 11. #31
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,221
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  Rob me servil se ty skom pa ne ket forum. Fatkeqsisht ku ka servilizem ska as burrni e as dinjitet.
  Thote populli se :"..e leshon si lopa bajgen" e siē e kam thene edhe ne vend tjeter, e keni ketu bariun!! Shko e lexo ne kete faqe se me ke po flet e mos pellit me!!!
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=143612&page=7
  Jarigas

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga jarigas Lexo Postimin
  Thote populli se :"..e leshon si lopa bajgen" e siē e kam thene edhe ne vend tjeter, e keni ketu bariun!! Shko e lexo ne kete faqe se me ke po flet e mos pellit me!!!
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=143612&page=7
  O ekspert bajgash, nuk ka ngel Albo per me pas avokat mbrojtes nje injorant servil si puna jote se osht i zoti vetes.

  Kur dikush shpreh nje ankes ndaj dikujt menyra qytetare dhe jo katunare eshte qe pergjigjen ta mori prej atij qe ju eshte drejtu ankesa e jo prej servilave.

  Kete etike dynjoja e mso qysh ne femini por ti je rrit ne pyll e ske pas ku me i msu keto norma.

 13. #33
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,221
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  O ekspert bajgash, nuk ka ngel Albo per me pas avokat mbrojtes nje injorant servil si puna jote se osht i zoti vetes.

  Kur dikush shpreh nje ankes ndaj dikujt menyra qytetare dhe jo katunare eshte qe pergjigjen ta mori prej atij qe ju eshte drejtu ankesa e jo prej servilave.

  Kete etike dynjoja e mso qysh ne femini por ti je rrit ne pyll e ske pas ku me i msu keto norma.
  E shoh qe s'paske durim te lexosh me qetesi ē'ka shkruhet ne forum nga anetaret e tjere, por per te pellitur qenke as!!
  Fakti qe ti je akoma ne kete forum duke pellitur e duke perdorur "stilin" tend prej "qytetari", eshte prova me e mire se nuk ndalohet levrimi i lirise se fjales ne kete forum, perkundrazi, lejohet pak si teper!!
  Te ftoj te lexosh....
  Jarigas

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin

  Kur dikush shpreh nje ankes ndaj dikujt menyra qytetare dhe jo katunare eshte qe pergjigjen ta mori prej atij qe ju eshte drejtu ankesa e jo prej servilave.
  E kemi ne gjak ne shqiptaret kete gje.

  Nuk e kuptoj pse personi ndaj te cilit eshte ankuar forumisti ne fjale nuk pergjigjet keshtu do mbyllej dhe ky debat midis anetareve te ndryshem.
  MOS I NDY TEMAT no name

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga jarigas Lexo Postimin
  E shoh qe s'paske durim te lexosh me qetesi ē'ka shkruhet ne forum nga anetaret e tjere, por per te pellitur qenke as!!
  Fakti qe ti je akoma ne kete forum duke pellitur e duke perdorur "stilin" tend prej "qytetari", eshte prova me e mire se nuk ndalohet levrimi i lirise se fjales ne kete forum, perkundrazi, lejohet pak si teper!!
  Te ftoj te lexosh....
  Ti e di shume mire qe kjo qe po thu ti nuk eshte e vertete. Une kam mor verejtje kur ska qen per te mor dhe skam mor kur ka qene per te mor. E njejta gjo dhe ne rastin tend. Ti ke derdellit e ofendu antaret ne ket forum sa je knoq. Por sja ka ni kujt me te perjashtu sepse ato antare qe ke ofendu ti nuk jane antare qe i sherbejn politikes se ketij forumi.

  Une Shqip po te flas , ja kom sqaru dhe antarit Mitjuk se nuk egziston asnje forum ku pronari mos mbaj ane. Edhe une po te isha do te njejten gje do beja. Eshte shum e thjeshte kujt i pelqen rri e kujt si pelqe iken. Ne fakt une edhe pse kam mor ftesa nga forumet e tjera sma ndje me shkrujt andej sepse pikerisht kjo lloj klime dhe atmosfere qe ka ky forum me te mirat dhe te keqijat e tij e bojn interesant.

  Megjithat ti vazhdo me servilizmin tat se pranej je akoma ne ket forum, perndryshe do i kishe kthy kembet perpjete me kohe.

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  E kemi ne gjak ne shqiptaret kete gje.

  Nuk e kuptoj pse personi ndaj te cilit eshte ankuar forumisti ne fjale nuk pergjigjet keshtu do mbyllej dhe ky debat midis anetareve te ndryshem.
  Sepse Albo eshte djal i zgjuar. Ai i lejon keto debate sepse ne nje far menyre jane feedback per investimin e tij. Ne perendim mendimi i klienteles eshte ceshtje primare per te kuptuar te ardhmen e biznesit tend.

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  Sepse Albo eshte djal i zgjuar. Ai i lejon keto debate sepse ne nje far menyre jane feedback per investimin e tij. Ne perendim mendimi i klienteles eshte ceshtje primare per te kuptuar te ardhmen e biznesit tend.
  Dakord,por si t'ia bejme me ate shprehjen se ''heshtja eshte pohim''
  Ne perendim dhe kujdesi ndaj klienteles eshte ceshtje primare apo per shqiptaret ska vlere kjo?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga freeopen : 16-11-2012 mė 14:37
  MOS I NDY TEMAT no name

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  Dakord,por si t'ia bejme me ate shprehjen se ''heshtja eshte pohim''
  Ne perendim dhe kujdesi ndaj klienteles eshte ceshtje primare apo per shqiptaret ska vlere kjo?
  Ajo shprehje vlen ne marredheniet shoqerore. Ne ket forum ska vend, heshtja ketu tregon maturi. O fol e behu servil o fol pak e mati llafet. Ne t'kundert boj gati nickun tjeter qe tashi

 19. #39
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,221
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  Ti ke derdellit e ofendu antaret ne ket forum sa je knoq. Por sja ka ni kujt me te perjashtu sepse ato antare qe ke ofendu ti nuk jane antare qe i sherbejn politikes se ketij forumi.
  Degjo ketu bariun tend; hape ate lidhezen qe te kam derguar me lart e na sqaro pakez nese eshte Albo ai kunder te cilit kam perdorur "dunen" fjalore une, apo eshte ndonje tjeter??!!
  Megjithat ti vazhdo me servilizmin tat se pranej je akoma ne ket forum, perndryshe do i kishe kthy kembet perpjete me kohe.
  Epo, i duhet nje bari lopesh ketij forumi, prandaj jam akoma ketu!!

  P.S. Sa per te te hequr dreqin prej barku(se mos te prishe ripertypjen), edhe une jam pezulluar dy here nga forumi per ēeshtje kokefortesie !!Rregullat jane nje per te gjithe!!
  Jarigas

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  979
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga jarigas Lexo Postimin
  Degjo ketu bariun tend; hape ate lidhezen qe te kam derguar me lart e na sqaro pakez nese eshte Albo ai kunder te cilit kam perdorur "dunen" fjalore une, apo eshte ndonje tjeter??!!
  Epo, i duhet nje bari lopesh ketij forumi, prandaj jam akoma ketu!!

  P.S. Sa per te te hequr dreqin prej barku(se mos te prishe ripertypjen), edhe une jam pezulluar dy here nga forumi per ēeshtje kokefortesie !!Rregullat jane nje per te gjithe!!
  Bibla te mson me u bo bariu familjes apo jo? Ruaj lopen qe ke ne shpi se ke plot TORO ne Itali

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •