Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Mbyllje teme

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime

  Mbyllje teme

  Hapa nje teme te re ku u tregova mjaft i qarte besoj por si pergjigje mora nje perseritje te rregullores!

  http://www.forumishqiptar.com/showth...00#post3532800

  Falenderoj moderatorin qe ma rikujtoi ate rregullore por me duket se nuk e lexoi fare shkrimin tim te hapjes se temes dhe ne vend qe te gjente nje zone te pershtatshme, e mbylli!

  Nuk mund ta spostonte ne nje zone e cila te ishte me e pershtatshme per kete ne vend qe ta mbyllte!

  Uroj qe kete rradhe ky postim te lexohet sic duhet dhe te spostohet tema ne nje zone te pershtatshme (gje qe une sic e kam shkruajtur se kam gjetur sepse perndryshe se kisha hapur ne ate zone)
  Think Different! Think Again!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime nė 12 postime
  Pėrshėndetje!

  Edhe temėn qė hape tani, e bėre nė nėnforum tė gabuar, por e trasferova nė adresė tė duhur.

  Forumi shqiptar ka seksione tė veēanta pėr tema shoqėrore-argėtuese, tė tipit chit-chat, ashtu siē dėshironi ju.

  Pėr mė shumė rreth funksionimit dhe ligjeve tė forumit shqiptar, mund tė gjeni mė poshtė:

  http://www.forumishqiptar.com/forumdisplay.php?f=70

  Mjafton tė shpenzoni kohė nga koha juaj dhe tė njiheni mė thelbėsisht me natyrėn e pėrgjithshme tė forumit dhe karakterin e nėnforumeve pėrbėrėse tė tij.

  Gjithė tė mirat!

  Dar_di
  "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •