Close
Faqja 0 prej 41 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 813
 1. #1
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,661

  C'ka do te shkruanit ne nje xham me avull

  Kete teme e kam pare ne nje forum tjeter qe rastesishte e shfletoja dhe me pelqeu...

  Shpresoj se jam ne vendin e duhur,dhe se moderatoreve nuk do u beje problem e ta fshine.


  Une:

  "Jeto ,dhe Jeten time po e deshte..."
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  MJALT........
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 3. #3
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-03-2011
  Postime
  169
  Meqe ra fjala po tregoj nje ngjarje me nje te moshuar.Ishte ky perpara nje dyqani dhe i afrohet aq shume xhamit te shikoje cfar ka mbrenda dhe e thyen sepse xhami ishte teper i lare e ky se shikon fare qe ka xham.Policia e kap kujton se ka dashur te vjedhi,,dhe ky i shkreti u thote seshte faji im sepse aty duheshte shkruar ,,pazi staklo,,(kujdes xham) nese arri ta pershtas mire,,sepse ishte ne serbi ai.Kete personin e kam familje .Desha me thene qe une do shkruaja kete gje.


  KUJDES KA XHAM :P

 5. #5
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226
  vizatoj zemra edhe emrin e tim biri. E kam fiksim. Tani edhe im bir ben te njejten gje ne xhamat e makines.
  I LOVE GOD

  j&g

 6. #6
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  thats so funny

  thash se isha vetem un i cmendur
  sa here kam mundesi bej nje Zemer me shigjeta edhe brenda asaj emrin tim edhe my lovly wife
  Partizoni

 7. #7
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219
  me perpara, vizatoja nje diell.. tani ka shume kohe qe s'e bej me
  What goes around---comes around

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Citim Postuar mė parė nga mario_kingu Lexo Postimin
  thats so funny

  thash se isha vetem un i cmendur
  sa here kam mundesi bej nje Zemer me shigjeta edhe brenda asaj emrin tim edhe my lovly wife
  like .............
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 9. #9
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,661
  Citim Postuar mė parė nga Blinaa Lexo Postimin
  Meqe ra fjala po tregoj nje ngjarje me nje te moshuar.Ishte ky perpara nje dyqani dhe i afrohet aq shume xhamit te shikoje cfar ka mbrenda dhe e thyen sepse xhami ishte teper i lare e ky se shikon fare qe ka xham.Policia e kap kujton se ka dashur te vjedhi,,dhe ky i shkreti u thote seshte faji im sepse aty duheshte shkruar ,,pazi staklo,,(kujdes xham) nese arri ta pershtas mire,,sepse ishte ne serbi ai.Kete personin e kam familje .Desha me thene qe une do shkruaja kete gje.


  KUJDES KA XHAM :P

  Heh interesante...
  me ka ndodhure edhe mua perderisa ishmi ne ekskurzion ne turqi me shoqerin e shkolleshs e mesme..
  nje mikesha ime duke dalur nga lokali ku qendronin i ra deres sepse ishte krejt xhame....ndodhin kesi gjera...por nese nuk shkruajn "kujdes xhame" te pakten te mos e epastrojn aq mire xhamin

  sa per zemra te gjithve na ka ndodhure heeh
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #10
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339
  Pse veprove keshtu ?????????? Fjale qe te coptojne shpirtin ???????

 11. #11
  do vizatoja ndonje shtepi, diell apo smile!
  She's the morphine queen of my vaccine.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,779
  zot me ndihmo

 13. #13
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339
  A do me flasesh ????

 14. #14
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308
  "1 + 1

  te pakten nje femij"

 15. #15
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,661
  Me Mungon - Ku je?!
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 16. #16
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Bad choice...

 17. #17
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,661
  Kur te them '' ehhhh histori e gjate '' eshte thjesht nje menyre me e sjellshme per te te thene "shiko punet e tua" ! - kete do te shkruaja
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 18. #18
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308
  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Kur te them '' ehhhh histori e gjate '' eshte thjesht nje menyre me e sjellshme per te te thene "shiko punet e tua" ! - kete do te shkruaja
  Kam kohe.


  Lol duhet nje dritare e Madhe per kete.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Nenshkrimin tim ,jo vetem ne xham me avull ,por saher dua te shgarravis

 20. #20
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,661
  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Kam kohe.


  Lol duhet nje dritare e Madhe per kete.
  po i kemi dritaret e dhomave ne shtepi,plus edhe nje flet ditari mund te nxjeri ne to
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Faqja 0 prej 41 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •