Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360
  .....vetm me ate qe vertet te do,

 2. #42
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  Studime Studime Studime
  ja mer dy gomer azie edhe bej studime me ta do e shikosh :P

  p/s mendimi im personal eshte se duhet te martohesh me ate qe ti don,rrespekton,edhe te do ne te njejten menyre qe e do ti

  ose ka nga ata akoma qe ja sjellin nusen tek shpia me mbleseri qe thjesht i thon ky eshte mjerimi kurse kjo eshte merjemja ajde jet te lumtur edhe me cun ishalla

  ka shum opsione po e lej me kaq me mir por mos i besoni shum studimeve :P
  Partizoni

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Rockwell
  Anėtarėsuar
  18-05-2012
  Postime
  61

  Pėr: Me ke duhet te martohemi?

  Martesa s'eshte gje tjeter vetem nje gabim i rinise.

 4. #44
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2014
  Vendndodhja
  BOSH
  Postime
  103

  Pėr: Me ke duhet te martohemi?

  Citim Postuar mė parė nga Rockwell Lexo Postimin
  Martesa s'eshte gje tjeter vetem nje gabim i rinise.
  keshtu kam menduar dikur dhe une por...... e gabuar

  martesa eshte investim miku im, por difekti qendron vetem tek kjo: E kupton vetem pasi te rriten femijet.

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  978

  Pėr: Me ke duhet te martohemi?

  me mire mos u marto, te pakten deri ne kufirin europian ku djelli ngroh me mire dhe vertet dhe deri ne kufirin anglez ku dallohet ende dicka. te shtohesh dhe te pjellesh minj te tjere ne kete bote te mallkuar, deri ne kufirin..., do te ishte e kote por ceshtja nuk eshte pa rrugedalje, nese gjen hapesirat e duhura mund te nisesh nje bashkjetese te lumtur.

 6. #46
  Pasioni pėr shkencėn Maska e KILI MERTURI
  Anėtarėsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evropė
  Postime
  1,838

  Pėr: Me ke duhet te martohemi?

  Ka teori nė psikologji qė thonė, se njėrėzit kėrkojnė partnerėt komlimentarė.
  Kjo dmth se ne shpesh kėrkojm partner qė mendoj ndryshe , dhe duke u bashkėkuar njėri me tjetrin, e plotėsojnė njėri tjetrin.
  Kjo nė shumicėn e rasteve ėshtė edhe celės i suksesit tė marteses/bashkjeteses apo partneritetit si tė dashur!


  Kili Merturi
  SHQIPĖRIA ETNIKE ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!
  Nė dreq tė mallkuar tė gjithė antishqiptarėt dhe tradhtarėt e kombit!

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2019
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  13

  Pėr: Me ke duhet te martohemi?

  martesa eshte obligim bre bal,me mire kryej pune e knaqu

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •