Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Exclamation Shampo false dhe kancerogjene nė Maqedoni

  SHKUP - Nė Maqedoni po prodhohen ilegalisht dhe po shiten shampo kancerogjene, tė disa kompanive tė njohura. Akuza ėshtė bėrė nga kompania “Nevena” nga Serbia, pėr prodhimin e shampos "Kosili".

  Sipas “Nevena”, disa kompani maqedonase po prodhojnė produktin e tyre nė mėnyrė tė palicencuar dhe me pėrmbajtje tė falsifikuar, e tė pakontrolluar.

  Serbėt tashmė kanė ngritur padi ndaj kompanive “Fobas” nga Shkupi dhe “Andros” nga Ohri.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  SHKUP - Nė Maqedoni po prodhohen ilegalisht dhe po shiten shampo kancerogjene, tė disa kompanive tė njohura. Akuza ėshtė bėrė nga kompania “Nevena” nga Serbia, pėr prodhimin e shampos "Kosili".

  Sipas “Nevena”, disa kompani maqedonase po prodhojnė produktin e tyre nė mėnyrė tė palicencuar dhe me pėrmbajtje tė falsifikuar, e tė pakontrolluar.

  Serbėt tashmė kanė ngritur padi ndaj kompanive “Fobas” nga Shkupi dhe “Andros” nga Ohri.
  Shqipetaret me se shumti lahen me sapun hehehehe. C'do prodhim ne Maqedoni eshte kancerogjen ,kame ndegjuare se edhe mielli qe ju shitet shqipetareve eshte me nje sasi te madhe te plumbit .

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •